Мами,помагайте!

  • 2 210
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 283
Здравейте,мами!:)Мнооого ви благодаря на всичkи за съветите и подкрепата!Вече съм по-спокойна и можеби наистина му няма нищо на детенце!Вчера казах на мъжо за опасенията си и той като ме знае каква съм паника и как съм си наосала нещата ми каза.че ще ми спре нета,че от много четене вече съм превъртяла! #Silly След това проверихме двамата обстойно малката за други "доказателства"(като изпъкнали ребра,по-късо и извито краченце и т.н.) и нищо не открихме.Ама аз каквито страхотии изчетох за рахита,ще ме прощавате мамчета,но какво ли не си помислих! Embarassed Правих й стойка "жабка"и си отваря крачетата идеално! Grinning Но тази голяма фонтанела ме заблуди и на мен толкова ми е нужно за да изпадна в паника! Crazy Защото сина ми се роди почти без фонтанела и на 2-я месец му спряхме вит.Д,за да не му се затвори нацяло! ooooh! Та си мислех,че и на малката фонтанелката трябва да е такава.Сега мисля спокойно да си изчакам консултацията и да не се занимавам със 6-8 часово чакане в "Бърза помощ"и ще си поговорим с доктора да видим какво ще каже той!Дори от днес ще давам по 2 капки,за да не предозирам и за това да ви ревна после! Confused  Mini,a ти защо така бе мила?? Rolling Eyes Как може да не даваш вит.Д?! Shocked Направо много ме учуди!Веднага започвай!Благодаря ви още веднъж приятели,чe ви има!Лек ден на всички и целувки на дечицата!  love001 Навън времето е страхотно и отивам да правим слънчеви бани!  grinning039 Чаоооооооооооо!

# 31
  • Мнения: 4 244
Ей така те искам тъй да знаеш момиче!
Видя ли че напразно се притесняваш, ама друго е като си излееш болката да ти олекне!
А сега връткай с малката завойчета дето видиш парк и ще видиш че ще ти минат бързо всички черни мисли
То е и от зимната депресия, дето те на лягат черни мисли

# 32
# 33
Holy,i az jiveia v Kanada i znam kak pretupvat ne6tata doktorite tuk.Ako ne si dovolna ot lekaria moge6 da go smeni6.Osven tova moge6 da otide6 na walk in clinic.Tam priemat bez 4as i 6te moge6 da 4ue6 vtoro mnenie.Na emergency ne te savetvam da hodi6.Tam se 4aka pone 5-6 4asa,deteto 6te se iznervi,pak i ne mislia 4e 6te te vzemat na seriozno.Za da otide6 tam mai triabva savsem da si ia zakasal.
Moeto dete sa6to ima6e razminavane na prasten4etata na krakata,no az si misleh 4e moge da e luksacia.Za 6tastie vsi4ko e nared.
Az mislia 4e ako deteto ti  se razviva dobre dvigatelno i obikolkata na glavata e v norma za vazrastta vsi4ko si vi e nared.Dava6 vit. D,izlizate na slance-kakvo pove4e.

Общи условия

Активация на акаунт