Бременна съм :)

  • 6 152
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Здравейте пак на всички!
една седмица,след като ви се представих, направих тест за бременност, защото ми закъсняваше, и резултатите са налице- бременна съм. Направо не можах да повярвам-дали от хомеопатията, дали просто от щастливо съвпадение-не знам.
Пожелавам на всички успех и късмет във всичко!

# 1
  • Мнения: 4 324
bu6onka честито Simple Smile Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и след осем месеца да гушнеш здраво и сладко бебенце Simple Smile

Аз отделих мнението ти от темата за запознанства. Заслужаваш си нова темичка Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 950
bu6onka , честито  bouquet
Лека и безпроблемна бременност и хубаво, здраво бебче на финала  bouquet

# 3
  • Мнения: 945
Честито! Много хубава новина ни казваш. Да сте живи и здрави! baby_neutral Laughing

# 4
  • Мнения: 939
Честито и от мен! Дано всичко мине добре и след оставащите ти месеци да има  baby_neutral

# 5
  • Мнения: 1 765
Честито!  Hug Лека и безпроблемна бременност!   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 143
Ей на това му викам аз баш представяне! Честито!!! След 9 месеца ще очакваме официалното представяне на малкото човече!

# 7
  • Мнения: 117
Честито и от мен bu6onka  Hug Hug Hug
Безпроблемна,лека и щастлива бременност.Здраво и сладко Бебушче да ви зарадва на финала smile3525

# 8
  • Мнения: 1 284
Честито!Лека и безпроблемна бременност от сърце! newsm51

# 9
  • Мнения: 3 453
Честито!!! Hug Лека и безпроблемна бременност ти желая!  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 595
 Честито! Всичко най-хубаво желая  bouquet

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Честито,лека и красива бременност!

# 12
  • Мнения: 1 335
Страхотна новина! Честито!! Лека и безпроблемна ти желая   bouquet

# 13
  • Мнения: 2 423
Честито bu6onka много се радвам за теб лека и базпроблемна бременност   Hug  bouquet smile3501

# 14
  • Мнения: 741
Честито и от мен и лека бременност!

# 15
  • Мнения: 975
Честито .Лека бременност и един сладък бебок на финал.И да повлечеш крачета и за нас. smile3501 smile3525

# 16
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Честито и от мен  Hug! Лека и безпроблемна  Hug!

# 17
  • Мнения: 842
Честито!!! Лека и успешна бременност  Hug

# 18
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Честито!

# 19
  • Мнения: 1 029
Ей, Бушонке, желая ви малко бушонче скоро да ви сгрява от щастие!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 7 718
Поздравления. Laughing

# 21
  • Мнения: 1 951
Честито! Лека и безпроблемна   bouquet

# 22
  • Мнения: 844
честито и от мен! пожелавам ти лека , безпроблемна бременност и много радостни мигове! newsm51

# 23
  • Мнения: 748
Лека бременност и много усмивки! Simple Smile

# 24
  • Варна
  • Мнения: 15
Честито,лека и безпроблемна бременност

# 25
  • Мнения: 69
Честито!!!И дай Боже всекиму Praynig Party

# 26
  • Мнения: 471
Честито, лека и безпроблемна бременност!

# 27
  • Мнения: 90
Мерси на всички за хубавите пожелания, да ви се връща! Grinning
Още не мога да повярвам, че се получи; природата е необятна!
Стискам палци на всички, които искат бебче!



P.S. До Symphony : не мога да ви отговоря на лични, дава ми че ви е пълна кутията със съобщения

# 28
  • Мнения: 2 120
Честито.  Grinning

# 29
  • Мнения: 748
Честито !!!!!
Лека и безпроблемна бременност ,а на финала едно хубаво символче на любовта  Heart Eyes

# 30
  • Мнения: 1 226
 smile3501 и честито и то мен.Желая ти лека бременност и най-сладкото бебе.Ще ми кажеш ли нещо повече за хомеопатията, ако не те притеснявам?Само това не съм пробвала.

# 31
  • Мнения: 1 868
Честито ,леко бременеене!

# 32
  • Мнения: 3
 Flutter Честито и от мен, аз също съм бременна, така че нека си пожелаем спокойна и безпроблемна бременност  Grinning




bouquet

# 33
  • Мнения: 375
честито!лека и безпроблемна и сладко беб4е накрая  bouquet

# 34
  • Мнения: 90
Мерси пак на всички за хубавите пожелания, обаче май няма да се окаже толкова лека бременността ми. Днес бях на доктор- миомата ми е пораснала още много(почти 10 см), и лекарското мнение беше- аборт, и после операция на миомата:(
Според лекарката матката ми няма да може да расте с миомата и "щяла съм да изкрам най-много до 20-тата г.с."
Ще търся още мнения, и ще видим и хомеопатията дали ще помогне.
Стискайте палци, дано да стават чудеса!

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Съжалявам,дано се размине лошата прогноза.Ще се моля за теб и бебчо!

# 36
  • Мнения: 119
Браво,мила :hug:4ЕСТИТО и ти желая леко бременеене newsm10

# 37
  • Мнения: 2 382
Мила,съжалявам,че така се развиват нещата.Консултирай се и с други лекари.Дано се разминат нещата Hug
Ще стискаме палци Hug

# 38
  • Мнения: 1 868
Дано има някакъв шанс ,успех ти желая.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 3 864
Сега виждам за проблема ти с миомата. Аз също бях така, но с по-малка миома (3 х 5 см) от външната страна на матката. Твоята къде е?
Искам да ти кажа, че миомата растя във 2-ри и 3-ти месец и после спря! Растеше на дължина по посока растежа на матката. В края на бременността така се беше загубила на фона на огромната матка, че трябваше да я търсим на ехографа къде е. Не съм имала проблеми, но изкарах първите 3 м. на Дуфастон и цялата бременност на Диаспорал (това е магнезий на прах, пиех по 2-3 пак. на ден).
Основният проблем с миомата е да не предизвика контракции и аборт. В по-късна бременност такива контракции могат да роведат до отлепяне на плацента, вкл. по време на раждане. Имаше вероятност да лежа цялата бременност, но щом миомата спря да расте това отпадна и ходих на работа докрая!

Тъй че не бързай да се отказваш, потърси повече мнения. Успех и ни дръж в течение!

# 40
  • Мнения: 5 312
Стискам палци. Peace

# 41
  • Мнения: 90
Ами според гинеколожката миомата щяла да пречи на матката да се разтяга т.е. да расте с плода, ако правилно съм разбрала. Предстои ми тези дни да направя няколко консултации със специалисти по патолог. бременност; дано да имам шанс.
Мерси на всички за добрите думи!

# 42
  • Мнения: 4 324
bu6onka минимум още две мнения потърси преди да вземеш решение!

Успех миличка, стискам палци!

# 43
  • Мнения: 1 335
Ще се моля за теб, мила!

# 44
  • Мнения: 1 950
bu6onka, дано прогнозите са добри Praynig Praynig Praynig

# 45
  • Мнения: 2 423
Моле те Бушонка потърси и друго мнение

# 46
  • Мнения: 84
Бушонка, подкрепям съвета на момичетата и за друго лекарско мнение, дано нещата се развият в благоприятна посока и  newsm17 newsm17 newsm17 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 47
  • Мнения: 26
 Joy Честито, честито!, честито!!! Лека и безпроблемна бременност, а после и наи-сладкото бебче на света! Наслайдаваи се на всеки миг от тези 9 месеца!!!  Party

# 48
  • Мнения: 844
бушонка, ние сме с теб мила!  ще се молим всичко да е наред ! не се предавай! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed  love001

# 49
  • Мнения: 4 324
Бушонка, пиши какво стана.....

# 50
  • Мнения: 1 951
Чак сега разбрах за миомата  Sad Дано да имаш добри новини  Praynig

# 51
  • Мнения: 939
Миличка, дано не се наложи най-гадното да преживееш Praynig. Форума е с теб, а ние сме силни, нали знаеш Wink Hug Praynig

# 52
  • Мнения: 142
bu6onka, стискам палци всичко да е наред  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Hug

# 53
  • Мнения: 2 120
Честито. Grinning

# 54
  • Мнения: 90
Мерси отново на всички за добрите думи. Нямам още категорични мнения от други лекари- ходих в Шейново, лекаря там не се ангажира веднага с мение,ще ходя пак др.седмица; ходих и на женската консултация в 16 ДКЦ- също нямам още насока от лекарката там; и сега си уговарям консултация и в Тина Киркова- в близките дни.
Иначе малкото сърчице вече се улавя на ултразвука-много вълнуващо! И изпълващо със желание за борба докрай!

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Бушонка,ще доведеш борбата до край!Успех,миличка!

# 56
  • Варна
  • Мнения: 3 864
Иначе малкото сърчице вече се улавя на ултразвука-много вълнуващо! И изпълващо със желание за борба докрай!
Те това е правилната нагласа  Peace ! Стискам ти палци!

# 57
  • Мнения: 1 868
Как си мила ?Дано всичко е наред с вас.

# 58
  • Мнения: 1 284
Бушонка стискам палци всичко да е наред! Praynig Praynig Praynig

# 59
  • София
  • Мнения: 2 383
Честито и от мен!
Хубавите теми все късно ги виждам.  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 60
  • Мнения: 90
Привет на всички,
след обстойни прегледи в Шейново докторите казаха,че няма повод за притеснение-макар и голяма, миомата нямало да пречи на бебчо: много съм щастлива,върна се вярата в добрия край!
Записах се там на женска консултация, да ме държели изкъсо под наблюдение.
Сега смятам да си бременея спокойно и да не се натоварвам с излишни тежки мисли; пък каквото сабя покаже:)
Мерси на всички за подкрепата!

# 61
  • Мнения: 1 951
Браво Бу6онка, много се радвам!

# 62
  • Мнения: 844
ехеееее много добра новина! лека бременност и най-хубавото и здраво бебче ти пожелавам!  bouquet

# 63
  • Варна
  • Мнения: 3 864
Много се радвам за резултата! Ще те следя и по-нататък, защото съм с подобен проблем и при следваща бременност живот и здраве ще съм в твоята ситуация.
Леко бременеене  Peace

# 64
  • Мнения: 1 868
Стискам палци ,вярвам в добрия изход!

# 65
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Стискам палци  Praynig!

# 66
  • Мнения: 142
Леко бременеене!

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Страхотни новини,мила!Всичко ще е наред!

# 68
  • Мнения: 1 950
Браво мила, това е прекрасна новина Hug Само спокойствие и прекрасна бременност от тук насетне Hug Praynig

# 69
  • Мнения: 2 423
Супер бравоооооо Hug

# 70
Супер много се радвам Hug  bouquet

# 71
  • Мнения: 90
Мерси на всички за добрите думи! Успех на всички във всичко!

# 72
здравей те аз сьм надя и ви пожелавам една истинска и радостна бременост и накрая едно хубаво бебче КЪСМЕТ!

# 73
  • Мнения: 1 335
bu6onka, браво, мила! Това е страхотна новина!!!
Оттук се наслаждавай на бременността си и бъдо спокойна! Всичко ще бъде наред!   bouquet

# 74
  • хасково
  • Мнения: 378
bi6onka,честито!
Пожелавам ти само положителни емоций и най-леката бременност...

# 75
  • Мнения: 1 284
Бушонка браво,това се казва добра новина!Лека и безпроблемна бременност! Hug

# 76
  • Мнения: 44
какви         витамини   трябва да   се   пият     по      време    на                     бременност

# 77
  • Мнения: 1 335
Фолиева киселина задължително поне 3 месеца преди забременяване.
Комбинирани витамини, аз пия Центрум

# 78
  • Мнения: 1 226
bu6onka, как си?По подписа ти виждам, че всичко е наред, ама пиши деееее  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт