НОЕМВРИЙЧЕТА '2005 No 3

  • 13 485
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 9 908
първо благодаря много за поздравите и пожеланията, почерпете се подобаващо Simple Smile



ние вчера се убихме от път, някои го проспаха целия Simple Smile празнуването мина най-общо в самолета, където първо Деян беше поздравен по уредбата и всички му ръкопляскаха. После се разходихме до кабината да гледаме как се кара самолет и по пътя всички му се радваха и го закачаха, та хлапето май накрая се усети, че тоз ден не е съвсем обикновен Simple Smile а на връщане към мястото ни му подариха комплект taxies of the world и той онемя и оглуша за всичко друго. /има и комплект пилот и стюардеса, обаче още не смея да го извадя/ Благополучно кацнали във Варна, се добрахме през Русе до София към 1.30, детето спа, преместихме го в леглото и си доспа до 9. Температура йок, явно ни е манипулирал заради ужасно многото хора навсякъде в хотела.

ако ви е интересно, днес по-късно или утре ще пусна снимки.


честит рожден ден на Емата! Деситка, да ви е засмяна, здрава и примерна кака!

Последна редакция: нд, 28 окт 2007, 10:55 от тити

# 226
  • Мнения: 9 908
олга, с таткото или без, рожденият ден е подготвен и трябва да бъде празнуван Simple Smile само това с шофирането до София е доста.
ние ще отскочим до Бебемания. Да идете да гласувате, ей  Wink

# 227
  • Мнения: 3 089
ходихме, ходихме - още в 8 часа по новото време  Wink

# 228
  • Мнения: 1 288
деситка, честит рожден ден на ема! пожелавам да е жива и здрава и да е най-добрата кака  Grinning  newsm67
ние пък сега се завърнахме от говедарци. ей, каква е красота в гората...приказка. гледана от далеч прилича на красив гоблен. за съжаление я гледахме само отдалеч, защото времето беше ужасно- някаква ниска мъгла и ръми ситен дъжд  Confused и друго да споделя: не знам как хората спят на село. аз от тишината не можах да заспя цяла нощ. друго си е тук околовръстното да бръмчи приспивно  Crazy шантава работа е моето.
чакам кейти да се наспи и отиваме да гласуваме и ние. тези избори нещо съм се нахъсала, пък да видим.
едва 15:00 е, а откога сме станали. днес е ден-година.

# 229
  • Мнения: 11 828
Ние сме си пак в София след приятния, макар и дъждовен уикенд, но пред камината е супер.. Юлиана си има и батут при баба й дядо и това й беше едно от основните забавления.

Честит Рожден Ден на Деян! Да е здрав и все по-послушен да съпътства мама и тати в новите пътешествия! Докато започне сам да кара самолета, знае ли се..Wink

Честит Рожден Ден на Ема! Да е добра кака и да слуша много!

Сердика, прекрасна маса!  Heart Eyes Дирк трябва да е много щастлив, че те е открил! Wink Много ми харесаха лодчиците с маслинки, бих си взела, ако видя, макар и да се наложи по-често да ги пълня, че обожавам маслини, Юлиана също. Даже дядо й я нарича - маслино-зависима, ако види маслини нищо друго не яде! Simple Smile

Симка, радвам се, че ви е харесало в "Доктор Фауст"!

Майче, задължително ще ги видя и магазинчета, които ми написа!   Peace

olgarita, мисля, че ще се справите с пътуването! А тати ще има да присъства на още мнооого рождени дни, освен това и с него по-късно пак ще си изпразнувате!

Юка, и на мен денят ми се вижда много дълъг. Но пък за дечицата, които заспиват късно смяната на времето сега ще е добре дошла, по-точно за родителите им! Wink

# 230
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
благодаря ви за пожеленията за Емата,днес партито с дечицата мина прекрасно, а сега сме на седянка с родата
почерпка сладка виртуална за всички вас



честита втора годинка и на Деян   bouquet здрав и послушен малчуган да расте   newsm59

# 231
  • Мнения: 1 608
Здрава и весела Ема да расте! Много радост на мама и тате да носи!

# 232
  • София
  • Мнения: 44 283
Честито на рожденниците от вчера и днес - да са ви живи и здрави дечицата и много щастливи да растат Simple Smile


а нашия ден мина ето така http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=236168.msg5388069#msg5388069 и все още ми е много тъпо от случката....

# 233
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бубу, кофти ситуация наистина. Нямам опит с такива клубове, затова не мога да коментирам отношението на лелките. Дано Филип не се стресира от случката Hug

Аз съм доволна от смяната на времето, Мартина заспа в 21. ДНес решихме да ходим за гъби, въпреки мъгливото време. Е, имаме си една сърнела и цяла торба шишарки Mr. Green Поне си осигурих част от коледната украса, Мартина много радваше, през цялото време викаше "Гъбки где си?" и с удоволствие събираше шишарки. Накрая заспа в ръцете на баща си докато вървяхме обратно към колата.

# 234
  • Измир
  • Мнения: 655
bubu_to, със сИгурност няма да стъпя в ПИгИс хаус! Много непрИятен ИнцИдент.

# 235
  • Мнения: 3 089
сисси - аз пак за къщите  Mr. Green
ето на какво попаднах току-що:
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=118548

# 236
  • Мнения: 479
ДУ

Честито на всички които съм пропуснала и вече са на две годники!!

Ей Сердика засрами ме тотално. Аз тъкмо в Петък срам не срам си купих мушама за масата защото ми писна да сменям покривки всеки ден..........това е явно не ставам за домакиня  Wink

Бубу много кофти преживяване. Знам си аз че не мога да им имам вяра на тези клубове.

Юка вчера имахме същото преживяване с Васи във Фантастико в Скай Сити. Всички ни гледаха като че ли сме извънземни да му се невиди. Васко после ми каза че навремето като гледал децата как се тръшкат си мислел че нашето няма да е такова диване но уви  Mr. Green

Котка честито местене в новата къща. Само хубави и весели моменти да имате там.  bouquet

Но пък в Събота вечерта бяхме на гости на едни приятели с две момченца по-голями от Васи. Мога да кажа че за първи път изкарах спокойно и успях да си погворя с домакините, защото Васи се заигра и въобще не ме търсеше.

Тази нощ се наспах като хората. Васи заспа в 10 вечерта и до сутринта в седем не се събуди. 


# 237
  • Мнения: 1 253
Майче масите бяха точно до входа в Пигиса, но нямаше столчета Simple Smile та затова поръчах всичко от интернет.
Тръшкане при нас тръшкането пак е с пълна сила. Сутринта беше страшен рев когато тръгнах на работа. Не иска баба си и това е. Какво й стана не ми е ясно. Допреди уикенда всичко си беше наред, но изкара ли 2 дена само с мама и тати и не иска никой повече.
тити супер, че е изчезнала температурата. Дано не вдига повече  Praynig чакаме снимки
олгарита множко са си 400 км сама да караш с детето.
бубуто ей кофти случка. Добре, че е малкият дявол. Аз много си мислех в събота да ходим с Ния до Пигис и да я оставя в детския кът, но добре, че си организирахме времето по друг начин и отидохме когато тя спеше.
В неделя бяхме на кафе сутринта у едни приятели. Ния още от вратата като ревна "Не искам, не искам...." Когато влезнахме обаче се сетих да й покажа детската кухня, която имаха те. Беше Тефал, нещо подобно на тази, която ние й купихме. Падна страшна игра. Там имаше още 2 дечица - 1 кака на 7 години и 1 момченце с 6 месеца по-голямо от Ния. Ния тотално забрави за мен и баща си за почти 1 час.
Надявам се й тази кухня, която ще й подарим да привлича вниманието Simple Smile

# 238
  • Мнения: 1 541
ЧРД на Ема!!! Много щастие, здраве и послушно бебе да и роди мама, когато му дойде времето   bouquet

Тити, браво за липсата на температура. Не знам как ги предприемате тези подвизи с пътуването! Ние на три часа път треперим като тръгнем, пък за това направо не се виждам  Crazy  Все още сте на ориенталска вълна иначе, а  Wink

Бубу, много неприятно наистина! Никой никаква отговорност не носи по тези места, което не никак странно като за БГ. Аз много харесвам идеята за клубовете, но не оставям Нана без надзор там, макар че и това не ти гарантира нищо  Confused

Нямам време за много писане, но ще ви следя с интере. Приятен и спорен ден за сега   bouquet

# 239
  • София
  • Мнения: 298
Еххо, струва ми се, че ще се наложи да подарите на Ния една кака и един батко, или поне едно от  двете, в добавка към кунята, ако искаш да постигнеш същия ефект  Mr. Green. Сериозно, и най-страхотните играчки им омръзват, ако не си там да си играеш с тях. Аз затова сега съм привилегирована - имам си батко, който поне отвреме-навреме въвлича Роси в игра. Аз не обичам да си играя, скучно ми е Embarassed. Помня как се молех Илия да стане достатъчно голям да се забавлява сам....Обичам да се занимавам с тях, за да ги уча на нещо, но играта, освен ако не е боричкане някакво, ми е ужаааасно скучна. Аз не обичам и игри за големи, де - не играя нито на карти, нито монополи, нито скрабъл, нито каквото и да е друго. Май аз съм скучната  Thinking

Честит втори рожден ден на Ема, много здраве и хубави игри с новото попълнение да й предстоят!

Били, честит ви нов дом на теб, и на трите ти момчета!

Бубу-то, много неприятно наистина. човек обикновено е твърде разстроен в такава ситуация, за да се вдигне скандал, или да търси отговорност. Четох в темата ти някаква майка от Варна с изключително странни разбирания за отговорността; аз лично мисля, че има и регулативен проблем - не са уредени законово изискванията за такива клубове и работещите в тях. Представи си, примерно, какво трябва да направиш, за да откриеш частна детска градина, а  почасовото гледане на деца се третира направо анархично.  

Общи условия

Активация на акаунт