Коледно вълшебство направи и в базара за децата се включи!

  • 10 727
  • 133
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 835
smile3508 само да дойдат в нас
нямам кола и няма как да ги занеса но пък ще съм първа в събота да си купя
това е адреса на Криси
СЛУЖЕБЕН
СОФИЯ
ЗОНА Б18
УЛ. Царибродска 70 ет.1 ап.2
Кристина Николова
 ако и там ти е далече аз съм до бул. Борис III  пък ще намеря как да ги занеса

Рут, тежки са, няма как да ги занесеш, бая ще се озориш. Laughing Hug
Пусни ми тел. на Криси. Praynig

# 121
  • Мнения: 255

у колко си хубава и ти и бебето Heart Eyes
да, мъжа ти ми ги донесе и са прекрасни, сигурно са опаковани вече от джуджетата


С хубост и голяям корем  hahaha миналата година бях първа клиентка и повлякох крак за успешен базар. Пожелавам ви тази година да е още по-добра. Peace

# 122
  • Мнения: 1 878
Тео, аз съм близо до Рут и ще съм с кола - ако тя ти е най-удобна давай, или пък може и направо при мен  smile3508 и аз съм фен на керамиката ти  Mr. Green

# 123
  • Мнения: 3 835
Тео, аз съм близо до Рут и ще съм с кола - ако тя ти е най-удобна давай, или пък може и направо при мен  smile3508 и аз съм фен на керамиката ти  Mr. Green

Моля ви, метнете ми някакъв телефон на ЛС, ако успея утре, по някое време да ги метна на някой от вас. Ако не, имам един резервен вариант. Heart Eyes Hug

# 124
  • sofia
  • Мнения: 7 477
днес от клуба на многодетните родители "пълна къща" ми предоставиха:

-карти4ки
-висящи игра4ки
-ръкохватки и  Embarassedоще подобни неща....
-106 лв. ,които ще добавим към събраните от базара.....
-2 кашона кроасани,които ще занесем в домовете идната седмица....

4аст от продукцията  Crazyе изпратена за базара в Русе Hug

# 125
  • Мнения: 639
Всички изработени неща, които видях, са направо страхотни - големи майстори сте  bouquet А пък аз, понеже съм доста "вързана" в ръцете, ще отида да си накупя всички подаръци от Коледния базар - така поне ще знам, че парите ми ще отидат за добра кауза. Между другото, имате ли нужда от доброволци, които да играят ролята на продавачки за няколко часа?

# 126
  • sofia
  • Мнения: 7 477
iztekoha anonsi v novinite po TV7 i Evropa.Mnogo dobri anonsi spored men.Bravo IVE  bouquet
Dano gi povtoriat Praynig

# 127
  • Мнения: 2 249
МОМИЧЕТА,БАЗАРА ТЕ4Е С ПЪЛНА СИЛА
НЕЩАТА СА НЕВЕРОЯТНИ И СЕ РАЗПРОДАВАТ СКОРОСТРЕЛНО
АКО ИМА ОЩЕ НЕЩА НЯКЪДЕ-НОСЕТЕ ГИ МОЛЯ ВИ ТАЗИ ВЕ4ЕР ДО 8 ИЛИ УТРЕ СУТРИНТА Praynig
БЛАГОДАРЯ НА ВСИ4КИ!!!

# 128
  • Мнения: 2 584
момичета, коте дани ( Дани) днес ми остави 13лв. вчера е пазарувала но не е имала пари, ще гледа тези дни да ви ги дам

# 129
  • sofia
  • Мнения: 7 477
парите от базара в София са 7428 лв!!!!!!!!!!!!!

това са средствата събрани от двата дни в МОЛ София за децата от с.Страхилово и дома за деца със слухови проблеми.Ще бъдат закупени дюшеци(или матраци) за 60 деца,един слухов апарат,пералня и каквото още разрешът средствата.В момента се проу4ват офертите за нещата и до месец най-късно се надяваме да са имаме яснота.

Само искам от името на  вси4ки моми4ета от ДБМ да благодаря за страхотната помощ на вси4ки ви,за доверието и загриженоста,за съпри4асността и добрината  която вси4ки вие носите в сърцата си.

  bouquet

# 130
  • Мнения: 2 502
парите от базара в София са 7428 лв!!!!!!!!!!!!!
  bouquet

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 131
  • Мнения: 171
парите от базара в София са 7428 лв!!!!!!!!!!!!!

това са средствата събрани от двата дни в МОЛ София за децата от с.Страхилово и дома за деца със слухови проблеми.Ще бъдат закупени дюшеци(или матраци) за 60 деца,един слухов апарат,пералня и каквото още разрешът средствата.В момента се проу4ват офертите за нещата и до месец най-късно се надяваме да са имаме яснота.

Само искам от името на  вси4ки моми4ета от ДБМ да благодаря за страхотната помощ на вси4ки ви,за доверието и загриженоста,за съпри4асността и добрината  която вси4ки вие носите в сърцата си.

  bouquet
И ние БЛАГОДАРИМ, че ви има (ДБМ)!  bouquet Защото без организация нещата стават,но трудно.... Hug

# 132
  • Мнения: 3 740
парите от базара в София са 7428 лв!!!!!!!!!!!!!


Страхотно!   bouquet

# 133
  • Мнения: 1 037
Супер, newsm44.

Общи условия

Активация на акаунт