Norge 9

  • 14 325
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 875
майчица, съжалявам, че те пропуснах, мила. честит рожден ден и от мен, на патерица.   bouquet 

марйо, какво става? наред ли е всичко?  Hug



# 241
  • България
  • Мнения: 1 090
Привет на норвежка земя!
Като спра да рева и да се самосъжалявам, ще се включа по адекватно!
Прегръщам ви всички! Hug

Marjo Hug
Напълно те разбирам,аз съм така винаги,като се върна от ваканция в Бг ,рева и целият свят ми е крив  мнооого дълго ,и така ве4е доста време.Вие тук за постоянно ли 6те оставате,ако е временно не е толкова ло6о,мисли,4е е за малко,но ако си като мен,не знам какво да ти кажа Thinking

# 242
  • Мнения: 3 674
Марйо...и ние те прегръщаме!!!  Hug Какво става бе миличка...защо си разстроена? Всичко наред ли е? Можем ли с нещо да помогнем.... newsm78

# 243
  • Мнения: 515
Абе, тъкмо бях посвикнала тук, може да се каже, че се чувствах дори добре. И сега тая ваканция ме "разби"!  Купонджийка съм си аз и събиранията с приятели ще ми липсва страшно много!  Sad А сутринта и новина за смъртта на Криско ме довърши! Не честно да надживееш дете си! Това е такава мъка!

Моля да ми преведете следните неща: gulrot, kalrot, storfekjott, sellerirot (нямам пресечени О-та и А-та с точка,дано сте ме разбрали). Купих пюре на Фифан и ми се ще да му го дам като се събуди. Да знам какво му давам.
Предварително благодаря!

# 244
  • България
  • Мнения: 1 090
Marjo,ведбнага ти превеждам Hug
Ако гре6а да ме поправят другите Peace

gulrot:морков
kålrot:алаба6
storfekjøtt:теле6ко
sellerirot:корен от целина

И аз имам един Криско и като про4етох новината ме побиха тръпки направо Sad

# 245
  • Мнения: 1 294
Marjo, сутринта първото нешто което видях беше за Криско, цял ден плаках тайно на работа (те сигурно всички видяха ама не го показаха). Много ми е мъчно... така се надявах да се оправи. Избива ме ярост, като знам, че имаше шанс да се лекува по най-добрия начин и се изпусна заради тъпите пари от фонда...
За това цял ден не ми се пише и сега още никаква ме няма...

Нали ти казах за моята криза с тръгването, и аз не обичам да си тръгвам нито от тук нито от там. Ще ти мине след ден - два. Пък ви чакаме на гости...   bouquet

# 246
  • България
  • Мнения: 1 090
Не знам какво да кажа,през последните месеци покраи този форум се сблъсквам с толкова много безграни4на несправедливост и мъка,4е нямам сили като 4е ли ве4е да влизам 4есто тук.И на мен днес ми е тъжен и ревлив ден, заради Криско,не мога да си представя какво им е на родителите.
Това да загуби6 дете е наи- голямото наказание на света. Tired

# 247
  • България
  • Мнения: 1 090
Ето,вижте какво става в на6ата родина :

http://www.capital.bg/show.php?storyid=391172

Еи такива статии много ясно показват какво не ни липсва от там.

# 248
  • Мнения: 119
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=186436    Привет момичета ! Тук може да видите примерни картички.Те не са в завършен вид просто са нахвърляни.Всичко ще се дооправи ,когато си изберете,снимки,цвят,надпис и др.

# 249
  • Мнения: 119
Norah , този филм за децата е ужасен. Искрено се надявам животът на тези дечица да се промени,но едва ли.Преди две години през зимата починаха мисля 12 деца от студ ,говореше се и после какво, никой не направи нищо.Дано поне сега не потулят всичко и дано хората, които са причинили това на децата да бъдат наказани #2gunfire

# 250
  • България
  • Мнения: 1 090
Ana -Victoria,
поздравления за добре свър6ената работа,много са сладки карти4ките и каква бързина,браво,  bouquetостава да се разберете с Пала4инка ве4е,тя е по тази 4аст Peace

Ами оказва се ,4е авторката на филма Кеит, отдавна е можела да помогне и да ре6и казуса "Могилино",но правителството не и разре6ава, до ден дне6ен:mrgreen:
Какво правителство е това,което иска да си убие децата,ве4е ни6то не разбирам ooooh!

# 251
  • Мнения: 1 062
Ето ме и мен Laughingсупер си изкарахме. Дотук 3 норвежки искат да купят сами подаръци на 6 деца, още 3 са изявили желание, но не знам сами ли ще купуват, в понеделник ще разбера.
norah, не се учудвай на нищо, не е само този дом.
Marjo, виж какво слънце е тук, как така ревеш Joy
Ana-Viktoria , имаш майл Laughing Картичките са супер, само не съм сигурна за текста...

# 252
  • България
  • Мнения: 1 090
rkb,
супер ,как ги събра толкова хора ве4е,стра6на си  bouquet
(ни6то 4е бяга6 от работа да се логне6,важното е на6ата работа във форума да върви Peace Joy Joy Joy)

# 253
  • Мнения: 119
Роси,няма проблем,само кажете какво да напиша и как точно да комбинирам картинките.Имам много други картинки,които мога да включа.Също така после мога и да  ги изкарам,няма никакъв проблем!
Norah , въобще не се и съмнявам в нашето правителство,на тях едва ли им дреме,те си правят далаверките ,ограбват каквото е останало все още от народа и не ги интересува как живеят хората.Добре,че сте се измъкнали от тая смотана държава.БГ е много красива страна,но управниците ни са боклуци.Не знам,да ли си гледаш БГ телевизия,скоро имаше един рапортаж ,как общински съветник от Несебър си построил хотел,където има паметник на културата,в случая мелница и я беше вградил като част от хотела.Е това едва ли го има някъде!!!  newsm78Та нищо не може да ме учиди вече тук. Хайде лека вечер на всички и очаквам предложения ! Grinning   

# 254
  • България
  • Мнения: 1 090
 Аз 6те си лягам ве4е,4е много ми доиде за днес.
Моми4ета, разберете се за карти4ките,аз не се меся там,4е хи4 ме няма по тези работи Blush
За подаръците, кажете какво  предпо4итате ,откъде да го вземем,ако искате да из4акаме о6те малко да видим колко хора 6те се съберем и да деистваме.

А за на6ата държава ве4е съм без думи Rolling Eyes

Лека и спокоина но6т от мен!

Общи условия

Активация на акаунт