Аниматор или клоун???

  • 6 623
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Аниматор.От някои клоуни и аз се плаша.

И аз мисля като Биляна.
Доста от децата докато са по-малки се страхуват от клоуни и вместо да е празник, може да стане обратното. Rolling Eyes
А не можеш по средата на рождения ден да изгониш клоуна, най-малкото, защото ще останеш в необрано лозе.

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 22:24 от Анонимен

# 16
  • София
  • Мнения: 17
Моето лично мнение е,че за толкова малки дечица е достатъчна какичка/детегледачка/.Аз съм била такава,а от около 2 години съм аниматор.Друг е въпроса,че повечето детски клубове слагат думата"аниматор " за какичка,която реално не прави анимация.Не може да се казва аниматор на какичката,която е на почасовото гледане и на човека,който реално води РД.
Истинска анимация се получава с дечица от 5 годинки нагоре.

# 17
Видях по горе някой беше казал за фокусник, лично аз като клоун имам няколко фокуса, но едно малко дете няма как да го разбере, колкото и лесен да е, ако фокуса е със животно, детето само ще се радва на животното, това се беше случвало при мен, така, че от моя гледна точка - фокусници за по-големи дечица, за по-малките - разни приказки, играчки, и т.н.   Simple Smile Също така мернах и някакви състезателни игри!  ИЗВИНЕТЕ, ДЕТЕТО НЕ МОЖЕ ДА ХОДИ ИЛИ ДА ГОВОРИ, ЩЕ ТРЪГНЕ ДА БЯГА ИЛИ ДА НАДУВА И ПУКА БАЛОНИ (не искам да обидя никой)

# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
Таня до скоро я беше страх от клоуни, така че съм за аниматор, въпреки че за 1-2 годишни май най-добре вкъщи.

# 19
  • Мнения: 3 562
До 3-год възраст сме празнували в къщи.
Четвъртия рожден ден беше в заведение и беше по-лесно за мен  Laughing

От така изброените бих избрала аниматора  Laughing

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
Видях по горе някой беше казал за фокусник, лично аз като клоун имам няколко фокуса, но едно малко дете няма как да го разбере, колкото и лесен да е, ако фокуса е със животно, детето само ще се радва на животното, това се беше случвало при мен, така, че от моя гледна точка - фокусници за по-големи дечица, за по-малките - разни приказки, играчки, и т.н.   Simple Smile Също така мернах и някакви състезателни игри!  ИЗВИНЕТЕ, ДЕТЕТО НЕ МОЖЕ ДА ХОДИ ИЛИ ДА ГОВОРИ, ЩЕ ТРЪГНЕ ДА БЯГА ИЛИ ДА НАДУВА И ПУКА БАЛОНИ (не искам да обидя никой)
На 3 и 4г. децата отдавна спокойно ходят и говорят. Доколкото разбрах Меденка ще празнуват 4-ти РД. А при състезателните игри, к съм наблюдавала нито бягат, нито надуват. Напр. строят пирамиди от различни по цвят за отборите пластмасови чашки. На нещо като макара с канапче е закачено пластмасово животинче. Децата навиват и което първо навие до животинчето е победител. Има и др., но е дълго за писмено обяснение.
За фокусите - радват им се. Напр. от шапката се подават заешки уши. Детенце дърпа - първият път е зайче-играчка, вторият - ужите са дълги панделки. На последния РД на дъщеря ми имахме три каки - аниматорки не само гледачки, двама клоуни и един детски DJ. Излезе не по-скъпо, отколкото в някой клуб.

# 21
  • Мнения: 205
Аниматор е по-добре според мен,Спомням си, че като малка мразех клоуни, бяха много страшни според моите виждания

# 22
А мамо Сання, за 3-4 годишните, може Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт