Звездни компромати - 16 част!!!

  • 41 528
  • 499
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 728
Дженифър е много сладка с коремче... Hug

# 361
  • Мнения: 27 524

Ех, много й се радвам, аз много я харесвам  Heart Eyes

# 362
  • София
  • Мнения: 5 289
Карчи, страшна си.  Hug Не виждам с какво точно е зле Глория, каквото и да си говорим е красива, а останалото е отделен въпрос  Wink

Не съм казала че е зле,просто в  кофти кадри са я хванали,всъщност смешни.
 Grinning
За микрофона на Анелия по принцип едва ли е така,но като се замисля-току що е гримирана,с прясно прясно червило и гланцче,така че като гледам пък как се допира до него изобщо не се учудвам,че може тя да го е изцапала,пък и цвета е 1 към 1,каква случайност само.Всъщност досега не съм виждала такъв микрофон. newsm78

# 363
  • Мнения: 139

Това е класически поп-фолк грим Simple Smile
Като имат един гримьор, имат и еднакъв грим!

# 364
# 365
  • Мнения: 27 524
Не съм казала че е зле,просто в  кофти кадри са я хванали,всъщност смешни.

Карчи, дарлинг, писах по повод това, не към теб  Hug

Мале,мале...тая Глория много зле милата. Crazy

# 366
# 367
  • Мнения: 9 865
*ах тоз микрофон на Анелия, така и не го видях, а линковете не се отварят Sad!

# 368
# 369
# 370
  • Мнения: 27 524

Винаги съм намирала Биляна за доста отблъскваща, но гаджето й е върха  Sick Личи си от погледа и позата му как няма и една мозъчна клетка в главата си  Laughing

# 371
  • Мнения: 27 524

"Близнаците" са добра находка  Peace
Познавах ги и преди тези снимки, имаха тогава дълга, черна и мноооооого къдрава коса. И не бяха гейове и ме сваляха и мен, и куп други момичета  Laughing

# 372
  • Мнения: 17 546

"Близнаците" са добра находка  Peace
Познавах ги и преди тези снимки, имаха тогава дълга, черна и мноооооого къдрава коса. И не бяха гейове и ме сваляха и мен, и куп други момичета  Laughing
Ма кви близнаци бе? Това не е ли Азис!? newsm78

# 373
  • Мнения: 985

За микрофона на Анелия по принцип едва ли е така,но като се замисля-току що е гримирана,с прясно прясно червило и гланцче,така че като гледам пък как се допира до него изобщо не се учудвам,че може тя да го е изцапала,пък и цвета е 1 към 1,каква случайност само.Всъщност досега не съм виждала такъв микрофон. newsm78
може да го е лапала Laughing

# 374
  • София
  • Мнения: 5 289
Да Азис е отляво и новият фолк певач Ерик. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт