10 неща,които ме дразнят в НЕЯ... или Империята отвръща на удара!

  • 2 139
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
Като ти чета постингите, се чудя как човекът е успял да ги ограничи тез неща само до 10. Mr. Green

Доста му беше трудно- все пак тези 10 са на прима виста.  Mr. Green  После реши за останалото да пише в мемоарите си   Naughty
 
 П.П. Чудя се... аз ли имам проблем с писането или вие с четенето?! Алооо,вижте темата!Надявам се,че след внимателно препрочитане, схващането на идеята и ще е по-разпространено явление   Peace
 А... препоръчвам и повече чувство за хумор  smile3503

# 16
  • Мнения: 6 993
Дразни се, че:
1. му отказвам секс
2. умирам да го дразня
3. не съм особена чистница
4. вися на компютъра

# 17
  • Мнения: 750
Алооооо....и ние носим обувки от 600 лв! Mr. Greenче и повече Whistling
По темата-не мога да пиша,защото съпругът ми каза,че с нищо не го дразня! Grinning
А твойтО мъжО ми се струва,че може да добави още 10! hahaha

# 18
  • Мнения: 54
Алооооо....и ние носим обувки от 600 лв! Mr. Greenче и повече Whistling
По темата-не мога да пиша,защото съпругът ми каза,че с нищо не го дразня! Grinning
А твойтО мъжО ми се струва,че може да добави още 10! hahaha
newsm10

# 19
  • Мнения: 135
Дразни се, че:
1. му отказвам секс
2. умирам да го дразня
3. не съм особена чистница
4. вися на компютъра

точка първа не е ли за дразнене?
това да не е някакво наказание  Joy

# 20
Алооооо....и ние носим обувки от 600 лв! Mr. Greenче и повече Whistling
По темата-не мога да пиша,защото съпругът ми каза,че с нищо не го дразня! Grinning
А твойтО мъжО ми се струва,че може да добави още 10! hahaha

 Алоооо... ми носете си   smile3534  на мен изобщо не ми пречи.А на вас?
Може,може...Сигурно и 118 може да добави...  Sunglasses ама нали казах...в мемоарите   smile3521

П.П. Виж ти...какво се случи...Как ли успях така да разцентровам ССФ,че темата(1та,която пускам и най-вероятно последната) да загризе малкото и завистливо мозъче,без дори да бъде възприета по същество(темата де,не ССФ-то)?
 А си мислех да идвам на среща...няма как да стане,тц! newsm12  'ми то аз... нямам какво да обуя!

   И пак- темата е: 10 неща,които ме дразнят в НЕЯ... или Империята отвръща на удара!
            Пояснявам: изисква се евентуален отговор(или 10 такива) на половинката ви

 За въпроси(,ако има такива,разбира се) заповядайте на лични   Turn-l

# 21
  • Мнения: 55
Охо готина темичка, ами мойто мъж ми се дразни за тези:
1. много дърдорясвам .... ами така си е
2. Винаги се смятам за компетентна, даже и за неща дето не ми влизат в работата... мам май е вярно
3. правя от мухата слон олеле  Embarassed така си е
4. наивна съм била и много ме работили - ами вервам в доброто у хората
5. всеки път като излизаме съм нямала какво да облека а гардероба преливал   Rolling Eyes
6. и аз съм имала прекалено много обувки, е чак много ... само 4 чифта чехли, 3 сандали, 4 обувки, 2 маратонки и 4 ботуши това много ли е  newsm78
за 12 годишна връзка и 5.5год. брак май сме добре  Laughing

# 22
  • Мнения: 884
1. Разбирам ог спорт повече от него, вкл. и от футбол
2. Понякога моят бизнес върви по-добре от неговия
3.Постоянно правя забележки на детето, свързани с възпитанието му
4.Отказвам да карам кола
5.Апартаментът ни е в перманентен ремонт
6.Искам3-4 деца, на него 2 му стигат
7. Не искам да се подстрига късо...

# 23
  • Мнения: 6 993
Дразни се, че:
1. му отказвам секс
2. умирам да го дразня
3. не съм особена чистница
4. вися на компютъра

точка първа не е ли за дразнене?
това да не е някакво наказание  Joy
Негова е репликата - "Обичам те, ама без теб би ми било по-добре" Mr. Green
Не е наказание това за секса...Ми не мога да съм 8 часа на работа, 8 часа да спя и в останалото време да правя секс...аре ,бе...кой ще пише по форумите. Него ако го питаш - 3 пъти на ден трябва...Аз съм съгласна на 1 път на ден. Не мисля, че е чак толкоз зле Mr. Green

# 24
  • Мнения: 211
Това тема за обувки ли е или за...... 10 неща?

За 10-те неща: (Предполагаеми, защото не е до мен да ми ги каже. А и по-добре, иначе щях да пиша цял ден Laughing)

- Дразни се, когато викам;
- Когато му отказвам секс;
- Когато съм нервна;
- Когато го обвинявам, че по цяла вечер е на компютъра;
- Дразни го, когато АЗ съм на компютъра и го "ровичкам"
- Когато мрънкам;
- Когато излизам с приятелки;
- Дразни се от пазаруването ми;
- Когато го карам да се подстригва
- И бръсне!!!
- От вечната ми компетенция;
- Дразни го способността ми да се изкарвам невинна винаги
.......
Знам колко са много. Пак казвам, добре, че не е  до мен да диктува.
 Отивам да попиша малко в опозиционната тема, че се ядосах!! Само той ли ш'се дразни!!

# 25
  • Мнения: 211
Забравих:
Някой май прекалява със "Сексът и градът" Rolling Eyes

# 26
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Ох, моя ако седне да пише....  Crazy
- правя всичко по мой си начин;
-много съм била тънкообидна  (ми как няма да съм като 20 пъти му повторя да направи нещо и той все не е чул и не е разбрал)
-само размествам и той не можел нищо да намери (не че и без да е разместено си намира нещата, които сам е забутал някъде);
-надувам му главата с ремонти и фън шуи ;
- що не съм искала да правим секс в 1 през нощта, когато той става от дивана в дневната, за да се премести на спалнята и вече е спал поне два часа, а аз тъкмо съм си легнала;
-аман вече от моите обувки;
- все нямам какво да облека;
-все някакви криминални сериали съм гледала - горкия, не можел един филм да изгледа от мен (а заспива на първите 10 минути от филма) Thinking
Сигурно има и още, но повече утре вечер, днес е на път.

# 27
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ми все са странни:
1 че му ям от чинията и му преча той да гризка нещото
2 че му използвам и чашата, а след като изпия каквото има вътре не я пълня отново
3 че се гримирам по 3 часа
4 че като се зазяпам по някой филм и направо изключвам какво става около мен
5 че непрекъснато се тръшкам за килцата си (според него са си глупости, добре съм си била)
6 че му се карам като си подсвирква нещо с уста
и май това е всичко   Blush

Но в първата година, в която заживяхме заедно, можеше да изброи поне 200  Laughing Laughing

# 28
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Много се смях на поста ти, в едно с коментарите към него.  Grinning Питах моя какво го дразни в мен - само за едно се сети - много викам. Уф, признавам си, че като се развълнувам викам. "Тоя защо сега, за къв се мисли" и прочие неща, както и когато съм помолила сто пъти нещо да се свърши и то не е, направо почвам да викам. Мъжът ми казва: "Да, имаш право да се ядосваш, ама не викай!" Е, хайде сега де, аз като не виках, ти не ме чу  Whistling, сега ме чуваш, ама да невикам  Mr. Green Така си живеем.

Само да не останете с впечатление, че само си крещим един на друг, не е така, по-скоро понеже по-рядко викаме, повече впечатлява. 

Общи условия

Активация на акаунт