Телефонът...умира!!!

  • 3 060
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 161
Шайбовите телефони бяха много вредни за дълги лакирани нокти.Аз въртях шайбата с химикал.

# 46
  • Мнения: 10
Кой днес ще ти разбере вица, дето вместо "Грешка", казваш на този отсреща:

"Сбъркали сте дупката".




ПП Скоро правиха опита с яйцето между два включени мобилни телефона - изпича се за няколко минути.
"И в живота е така", само дето между телефоните (в живота) са главите ни.

Някои хора обичат да гледат много клипове в нета и от всичкото на горе им вярват на глупостите.С един приятел сме го правили,яйцето стоя между два мобилни телефона половин час,а по средата на опита сложихме да го облъчва радиостанция с мощност 5 вата.И какво се получи - на яйцето му нямаше нищо.Тъйче докато не ги пробвате тези опити вкъщи не заблуждавайте хората.

# 47
# 48
  • София
  • Мнения: 5 605
Като стана дума за шайби, ето ви мобилен с шайба http://mobilebulgaria.com/news/view.php?id=6943
За съжаление е само 'концепт"
много е сладък!

# 49
  • Мнения: 335

Някои хора обичат да гледат много клипове в нета и от всичкото на горе им вярват на глупостите.С един приятел сме го правили,яйцето стоя между два мобилни телефона половин час... на яйцето му нямаше нищо...

Може да зависи и от яйцето  Simple Smile...
Нямам приятели, които да са опитвали в домашни условия с техни яйца. Предоверявали са се като мен на публикации в СМИ.
С извинение към академичната форумска общност, давам една съвсем научнопопулярна отпратка:
http://technology.actualno.com/news_97224.html

# 50
# 51
  • Мнения: 3 674
Еееее това е  калъфа за GSM  hahaha  Мисля че е много практичен.... Joy Joy Joy

# 52
  • Мнения: 10

Някои хора обичат да гледат много клипове в нета и от всичкото на горе им вярват на глупостите.С един приятел сме го правили,яйцето стоя между два мобилни телефона половин час... на яйцето му нямаше нищо...

Може да зависи и от яйцето  Simple Smile...
Нямам приятели, които да са опитвали в домашни условия с техни яйца. Предоверявали са се като мен на публикации в СМИ.
С извинение към академичната форумска общност, давам една съвсем научнопопулярна отпратка:
Какво значение има яйцето,нивкво!Стига сте вярвали на писаници в нета и пресата а го пробвайте у дома си.
http://technology.actualno.com/news_97224.html


# 53
  • Мнения: 335
Опитай да поправиш бъркотията с цитатите в отговора си, kocinka.

Че яйцата станаха на омлет.
Не правете това у дома си, не и с ваши (или на приятелите ви) яйца.

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 17:59 от Холограма

# 54
От 4 год. не ползваме стационарен телефон.Толкова сме свикнали без него,че имам чувството,че ако в този момент имаме и звънне,направо ще се стресна и ще подскоча.Спомням си,когато бяхме деца,как на комшийчето,родителите заключваха телефона.Слагаха едно малко катинарче между шайбата и скобичката,която я държи и така тя не можеше да се върти и да набира тел. номер.На друга моя приятелка пък,направо махаха цялата шайба.Техните си мислеха,че тя не звъни,обаче...не знаеха,че си намери друга шайба и когато си искаше я завиваше и си говореше без никакви проблеми.Ех,какви времена бяха и колко пъти сме си правили бъзици по тези ,че и по уличните телефони35:

Хихихих, и на моята приятелка техните заключваха телефона в шкафа. После пък баща и донесе телефон с ключе - някак се заключваха бутоните. Дааааааа, ама ние набирахме с черното копче - като го натиснеш бързо колкото пъти искаш, се набираше съответната цифра. После пауза и набираш следващата Crazy
И аз съм го правила преди години тоя номер при заключен телефон.Много интересно как са го измислили.

# 55
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Тъжно е, но в нашите условия скоро няма да умре.
Вчера в една тема засегнахме въпроса за повечето български села, на които прилагателното 'китни' изобщо не приляга.
Какъв интернет, там още си мечтаят точно за телефон Tired
Което пък в 21-ви век звучи още по-тъжно.

Съгласна съм. Сещам се как преди години, когато бяхме по цели лета на нашата вила, цяло село разбираше кога баща ми се обажда да ни чуе, тъй като звънеше в кмеството, секретарката вдигаше, казваше на чистачката, тя на магазинерката и магазинерката на някой купувач, който идваше да ни вика. Имаше чар в тези времена.....

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 19:40 от Kalinka

# 56
  • Мнения: 319
Ей, тук е доста весело.

Съгласна съм. Сещам се как преди години, когато бяхме по цели лета на нашата вила, цяло село разбираше кога баща ми се обажда да ни чуе, тъй като звънеше в кметсвото, секретарката вдигаше, казваше на чистачаката, тя на магазинерката и магазинерката на някой купувач, който идваше да ни вика. Имаше чар в тези времена.....

Наистина си имаше чар... Някой път като ми звънне мобилния и съжалявам, че се е сетил някой да го измисли. Е, нЕма спокойствие.

# 57
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А някой от вас виждал ли е на живо телефон с "манивела" или както се казва онуй нещо, дето се върти, за да се набере централата в съседното населено място, откъдето да направят връзка с търсения номер? Аз да, в едно село близо до границата със Сърбия, преди има няма 20 г.

Аз съм говорила по такъв. Blush
Като ученичка заминах на една вила, някъде след Перник, Брезник ли беше нещо такова. Embarassed Майка знаеше, че съм на купон в София, то и аз не знаех, че купона ще е в Брезник. Отиваме на следващия ден в пощата да й се обадя, че съм добре и лелката ми вика : " Влез в 3 кабинка, сега ще ви свържа" Като преди това й дадох номера, разбира се, та телефоните, а и самото свързване в тази поща беше от преди сума време.

# 58
  • Мнения: 2 070
Нашият в Плевен умря. И някой път като ми се наложи много ме е яд. Говори ми се по обикновен телефон. Лека му смърт.

Общи условия

Активация на акаунт