US Halloween 31 - Mostly For Fun

  • 13 240
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 091
Анет, я хвърли на сам този линк за пазаренето да видя за какво става въпрос плс.. Hug

# 16
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Пумпал, можеш да навиеш хавлия на руло и да му я сложиш под матрака, така става наклонено и главичката ще му е на по-високо. Възглавница не му слагай, много е малък още!

# 17
  • Мнения: 940
Оххх отидох в 2 други теми за Хелоуин докато намеря нашата Crazy

Танита...балеринките са страхотни  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 810
Непременно ще пробвам това с хавлията. Да за възглавница не може, че ще се задуши.

Ето го каква е бълха  Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=Wlq8oGP24Gw

# 19
  • Мнения: 2 563
Непременно ще пробвам това с хавлията. Да за възглавница не може, че ще се задуши.

Ето го каква е бълха  Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=Wlq8oGP24Gw

Какви прекрасни физиономии прави и как сладко шава...  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 3 367
Пумпал, можеш да навиеш хавлия на руло и да му я сложиш под матрака, така става наклонено и главичката ще му е на по-високо. Възглавница не му слагай, много е малък още!
абсол.;аз навивам до днес едни пешкири под матрака,възглавинци няма никой..питай педс!
*
Тандури,статията беше в пейпър консумърс рипорт,не е кой знае какво,само ми образува мисли..

# 21
  • Мнения: 2 563
Аз мога да помогна с контрола, може би... Ако ми имате доверие (все пак само виртуално ме познавате) можете и пари да ми пратите, но с организация може и по-лесно да е за всички. Няма да се обидя, ако решите да работим с някой друг.

Баща ми смени антибиотиците и сега почива, да видим.

Ами въпросът е да се ходи редовно до дома, да се проверява как стоят нещата, дали не ни лъжат и прочие. А пък ДБМ и без друго си ходят до разни домове. Пък да получаваш парите и аз го мислех, имам ти доверие. 

# 22
  • Мнения: 1 800
Снощи писах, писах и нещо загубих интернет, та чак до сега.

Таndoori, много се радвам, че нищо няма на сладкото Ели Hug

Jenna, ужас! Дано те отпусне малко. Баба ми налагаше зеле на разширените си вени, когато я боляха. Наистина помага Peace.

Пумпал, А.J спеше неспокойно и често си поемаше гласно въздух, все eдно, че не е дишал преди това и се давеше понякога. Зa това спеше до мен, за да съм спокойна, че не се задушава, а и беше по-лесно с нощното хранене :oo. Ако е в кошарката, подложи нещо под матрака, да е под наклон. Така ме съветваха мен, нямахме легло по това време, де.
Също може да му капеш в носа saline дропс, ще му оптушат носоглътката. Сигурно знаеш, ама аз да кажа(личи си, че съм бъдеща свекърва Mr. Green), след хранене, се опитвай да го изправяш за няколко минути, може би остава от кърмата там и го дразни. Спирам със съветите Mr. Green.

Тannita, големи кукли имаш ти. С тези трика...ох, налегна ме носталгията ...

# 23
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Пумпал, много сладък малък голишарко! Колко е ококорен! 

# 24
  • Мнения: 940
Аууу Пумпал .....душичка малка ,какъв е мъничък  и сладичък Heart Eyes,да ти е жив и здрав пу-пу

# 25
  • Мнения: 7 837
Направил е бузки Иван  Grinning

Много удобен и функционален се оказва слинга, но моето дете реве в него  Mr. Green Май само в изправено положение ще го разнасям, обаче е малък още. Тандури,  приемам слинго съвети всякакви  Laughing

Браво за резултатите на Ели.  Simple Smile

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 19:24 от Кейси

# 26
  • Мнения: 1 800
Пумпал, голям бонбон е малкият човек Heart Eyes

# 27
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Аз имам доверие на Хиър и Бистра, ще дам пари.

# 28
  • Мнения: 1 116
Пумпал, много е сладък Иванчо, дущичка малка, сладка! Да ви е жив и здрав!

# 29
  • Мнения: 7 091
Мацки, аз щях да казвам за идеята за домовете, защо не се свържем директно с Варненската организация на майките...не се сещам как и беше името, ама знам че има? Все пак ДБМ е в София, мисля че ако сме си избрали Варна ( което е и логично, защото Бистра е там), по-добре да действаме локално, не мислите ли?
Пари не знам дали ще мога да дам много, но колкото мога, ще дам. АКо мога и с други неща да помогна, ще го направя с радост!
Бистра, ти си ни представител там, хич недей го мисли!   bouquet Hug

БТВ, никой не писа нищо за идеята ми за витамините? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт