Има ли желаещи за 4-те отделни сайта на KINDERBUTT?

  • 17 087
  • 449
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 522
и аз се записвам.почвам да избирам.

# 46
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Няма какво да се чудиш Таня 77 поръчай си и двете играчки .
Така и така няма да ги платиш ти а ще ги платят момичетата след като им пребереш ДДС.Или си им казала че от сумата на поръчката си трябва да извадят немското ДДС. newsm78


Това беше доста грубо изказване. Нямам намерение да прибирам нищо. Нямам представа дали махат немското ДДС, как да разбера според теб? Импровизирах като направих поръчка, но никъде не ми изписа общата сума с раходите до БГ. А и чата днес не работи, за да попитам. В понеделник ще го направя. А документа, който ще получа ще го публикувам тук и ако се махне ДДС-то всички ще знаят и ще им се върнат парите. Ако това беше само въпрос - ОК, но ако е някакъв опит за обвинение трябва да знаеш, че адски ми стана гадно и искам да те помоля да не пречиш на поръчката за в бъдеще.  Close

# 47
  • Мнения: 5 307
tania77 , маркирам адрес на страничка, после с клавиши Ctrl + C и Ctrl+V  Hug.

# 48
  • Русе
  • Мнения: 1 302
tania77  аз искам да ми поръчаш каталога,адрес ли да ти пусна на лс?


Аз засега поръчвам само това,но ще поразгледам и ще пиша пак.

 
 
99-80821      EUR 29,95

Мила, ще поръчам на всички поръчали каталози, само че нека да е заедно с останалата поръчка, че иначе може и да не пратят.. Знам ли.

Поръчката възнамерявам да я направя другата седмица. Вторник-сряда събирам парите и в четвъртък пускам. Така добре ли е или по-рано да я направя?

# 49
  • Русе
  • Мнения: 1 302
tania77 , маркирам адрес на страничка, после с клавиши Ctrl + C и Ctrl+V  Hug.

Искаш да кажеш, че правиш копи и пейст, само че с клавиатурата, така ли?  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 592
Таня мен ако ме питаш поръчай и по добре пианото с микрофона.Аз на мойта Таня съм и взимала няколко лекарски комплекта и нито един не е оцелял а пианото с микрофона си е още здраво  и цяло

# 51
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Момичета ще правя поръчка от 4-те отделни сайта на KINDERBUTT, който иска може да се включи. Разходите за доставка са 20Е без значение от кой сайт се поръчва. Ще платя посредством Виза Електрон. Току-що изпратих запитване колко каталози могат да изпратят и дали доставката ще си остане 20Е, ако сумата е по-голяма, понеже в сайта пише, че над 150Е е базплатна, но се опасявам, че това не важи за БГ. Ето и сайтовете /давам ги поотделно, но може от всеки един да се влиза в другите 3:

детски стоки:
http://www.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=481e32eaf2355 … 12&ss_shop=kb

бебешки стоки:
http://www.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=481e32eaf2355 … 12&ss_shop=bb

за дома и други:
http://www.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=481e32eaf2355 … 12&ss_shop=em

дамски мъжки и други:
http://www.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=481e32eaf2355 … 12&ss_shop=wg

Това е, избирайте!  Crazy


Това май го оправих накрая.  newsm78

# 52
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Таня мен ако ме питаш поръчай и по добре пианото с микрофона.Аз на мойта Таня съм и взимала няколко лекарски комплекта и нито един не е оцелял а пианото с микрофона си е още здраво  и цяло

Благодаря ти и мен към пианото ме влече.  Peace

# 53
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Няма какво да се чудиш Таня 77 поръчай си и двете играчки .
Така и така няма да ги платиш ти а ще ги платят момичетата след като им пребереш ДДС.Или си им казала че от сумата на поръчката си трябва да извадят немското ДДС. newsm78


Това беше доста грубо изказване. Нямам намерение да прибирам нищо. Нямам представа дали махат немското ДДС, как да разбера според теб? Импровизирах като направих поръчка, но никъде не ми изписа общата сума с раходите до БГ. А и чата днес не работи, за да попитам. В понеделник ще го направя. А документа, който ще получа ще го публикувам тук и ако се махне ДДС-то всички ще знаят и ще им се върнат парите. Ако това беше само въпрос - ОК, но ако е някакъв опит за обвинение трябва да знаеш, че адски ми стана гадно и искам да те помоля да не пречиш на поръчката за в бъдеще.  Close

Таня,моля те не обръщай внимание на такива глупави изказвания ,все ще има недоволни,а и който не му харесва-да не учавства...Но поне да има доблестта да се обоснове и регистрира, а не от позиция на Гост и наблюдател да изказва мнения.На нас ни е ясно,че като си поръчаме общо,ще ни излезе по-изгодно.Ако нещо мога да помогна с немския-винаги и аз си харесах няколко неща и тези дни ще пиша .А за ДДС-то ще проуча...

# 54
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Благодаря ти! Ще бъде добре да разберем как стоят нещата с ДДС-то. И аз ще се опитам. Но така или иначе ще върна парите на всички в случай, че се маха.  Peace

# 55
  • Мнения: 324
И аз съм готова с това, което искам.
Таня, писах ти на лични.

Имам два въпроса, към разбиращите немски  Simple Smile Ако може някой да ми преведе, това с наклонения шрифт:
1. Това само якенцето ли включва или целия комплект?  newsm78
код: 99-08912 цена:7.95
Mit der Bondi Jacke macht der Spaziergang bei jedem Wetter Spass. Mit Reißverschluss und niedlicher Applikation. Sweatware, 100% Baumwolle. 40°-Wäsche

2. Това за какво служи, против колики ли е?  newsm78
код: 99-03322 цена: 15.95
Mit dem 3-tlg. Baby-Wickel werden durch alt bewährte Methode Bauchschmerzen, Schnupfen usw. Ihres Babys gelindert. Zum richtigen Zeitpunkt angewendet, ersparen warme oder kalte Wickel Medizin, weil sie auf sanfte natürliche Weise die Beschwerden bekämpfen und die inneren Heilungsprozesse aktivieren. Im Wickel-Set enthalten: Ein Wickeltuch mit Klettverschluss aus weichem Fleece-Stoff (100% Polyester). Dieses speichert hervorragend die Körperwärme Ihres Babys und lässt die Feuchtigkeit aus dem Spezialtuch (100% Baumwolle) nicht durch. Die Bärchen-Kompresse ist mit Gel befüllt (Kälte- und Wärmespeicher). Textilteile bei 40° waschbar. Passend für einen Baby-Bauchumfang bis zu max. 68 cm.

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 15:39 от арабела

# 56
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 750





И евентуално, тези двете от бебешките, но имам въпрос, към разбиращите немски  Simple Smile:
1. Това само якенцето ли включва или целия комплект?  newsm78
код: 99-08912 цена:7.95
Mit der Bondi Jacke macht der Spaziergang bei jedem Wetter Spass. Mit Reißverschluss und niedlicher Applikation. Sweatware, 100% Baumwolle. 40°-Wäsche
пише само за якето, тази марка я продават в София
2. Това за какво служи, против колики ли е?  newsm78
код: 99-03322 цена: 15.95
Mit dem 3-tlg. Baby-Wickel werden durch alt bewährte Methode Bauchschmerzen, Schnupfen usw. Ihres Babys gelindert. Zum richtigen Zeitpunkt angewendet, ersparen warme oder kalte Wickel Medizin, weil sie auf sanfte natürliche Weise die Beschwerden bekämpfen und die inneren Heilungsprozesse aktivieren. Im Wickel-Set enthalten: Ein Wickeltuch mit Klettverschluss aus weichem Fleece-Stoff (100% Polyester). Dieses speichert hervorragend die Körperwärme Ihres Babys und lässt die Feuchtigkeit aus dem Spezialtuch (100% Baumwolle) nicht durch. Die Bärchen-Kompresse ist mit Gel befüllt (Kälte- und Wärmespeicher). Textilteile bei 40° waschbar. Passend für einen Baby-Bauchumfang bis zu max. 68 cm.
при болки в корема, простуда и т.н. Представлява някакъв комплект кърпа за затопляне и увиване и компреси с гел/могат да се затоплят или изстудяват/

# 57
  • Мнения: 324
Благодаря, elku - elena!   bouquet
Ще помисля за тези

# 58
  • Мнения: 5 307
tania77 , маркирам адрес на страничка, после с клавиши Ctrl + C и Ctrl+V  Hug.

Искаш да кажеш, че правиш копи и пейст, само че с клавиатурата, така ли?  Rolling Eyes


Точно така   Hug.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Няма какво да се чудиш Таня 77 поръчай си и двете играчки .
Така и така няма да ги платиш ти а ще ги платят момичетата след като им пребереш ДДС.Или си им казала че от сумата на поръчката си трябва да извадят немското ДДС. newsm78

Какво ДДС те гони като сме в Европейския съюз и те и ние?

Общи условия

Активация на акаунт