Avon - обсъждане на продукти - 2

  • 31 422
  • 628
  •   1
Отговори
# 600
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Поръчвам си много редовно, ползвам дух геловете, пяна за вана, кремове за ръце...
В момента използвам крем за лице нощен и околоочен - доволна съм.

# 601
  • Мнения: 3 641
Момичета, моля преложете ми най-добрият околочен крем. PraynigЗа 25+ години. Нещо, което много добре да хидратира, а и да е за първи фини бръчици. Благодаря предварително Hug

# 602
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Обръщам се към представителите на AVON с една голяма молба. Praynig
Днес обсъждахме с една позната ( която се оказа и представител) червилата от новия каталог и аз и казах, че си търся червило в бежово - кафявата гама. Тогава тя извади различни мостри. Харесах си една, но не можахме да я намерим като вид дори и три каталога назад - най-обстойно ги разгледахме. Тя спомена, че мострата е поръчвана наскоро, но заради цвета, а не заради вида червило.
На опаковката на мострата пише следното:
Sheer Botanicals luminous Lipcolour. Sample
Гилзата е е бяло-сребрист цвят и отдолу на нея пише (като определение за цвета) Juicy Bronze.
Моля ви, кажете ми дали все още се предлага този вид червила и ако да, как мога да си го поръчам, защото тя не можа да ми помогне. newsm17 Weary
Благодаря ви предварително smile3525

# 603
  • Мнения: 76
ХЕЙ!Искам за похваля това червило-мус-страхотно е!Взех и химичекия едноетапен пилинг коъто дори само след еднократно  ползване  досега доста добре ми повлия на кожата!Тампончетата са доста напоени.Също много добър е коректора за сияен тен но май поръчаният от мен не беше най-подходящиат цвят!Другия път ще взема малко по-тъмен. Grinning
Искам да попитам за крем - хидростягащ дневен-добър ли е??Търся крем който да успокоява,да подхранва кожата,общо като цяло да подобрява вида.Някой да даде мнение.Тези новите от серията Liiv добри ли са?

# 604
  • Мнения: 113
Обръщам се към представителите на AVON с една голяма молба. Praynig
Днес обсъждахме с една позната ( която се оказа и представител) червилата от новия каталог и аз и казах, че си търся червило в бежово - кафявата гама. Тогава тя извади различни мостри. Харесах си една, но не можахме да я намерим като вид дори и три каталога назад - най-обстойно ги разгледахме. Тя спомена, че мострата е поръчвана наскоро, но заради цвета, а не заради вида червило.
На опаковката на мострата пише следното:
Sheer Botanicals luminous Lipcolour. Sample
Гилзата е е бяло-сребрист цвят и отдолу на нея пише (като определение за цвета) Juicy Bronze.
Моля ви, кажете ми дали все още се предлага този вид червила и ако да, как мога да си го поръчам, защото тя не можа да ми помогне. newsm17 Weary
Благодаря ви предварително smile3525
Доколкото знам това червило отдавна не се предлага в каталога.Само понякога май в нетни оферти/които има само твоя представител/ или в намалените продукти/има 1-2 странички с 50% намаление на различни продукти/. Иначе в бежово-кафявата гама може да пробваш Champaigne Glow на Glazewear/стр.60 К16/, Champagne Shimmer или Twilight Twig /стр.46 К16/;Beige Shimmer на Beyond Colour или Beige Nude /стр.130 от К16/.

# 605
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Обръщам се към представителите на AVON с една голяма молба. Praynig
Днес обсъждахме с една позната ( която се оказа и представител) червилата от новия каталог и аз и казах, че си търся червило в бежово - кафявата гама. Тогава тя извади различни мостри. Харесах си една, но не можахме да я намерим като вид дори и три каталога назад - най-обстойно ги разгледахме. Тя спомена, че мострата е поръчвана наскоро, но заради цвета, а не заради вида червило.
На опаковката на мострата пише следното:
Sheer Botanicals luminous Lipcolour. Sample
Гилзата е е бяло-сребрист цвят и отдолу на нея пише (като определение за цвета) Juicy Bronze.
Моля ви, кажете ми дали все още се предлага този вид червила и ако да, как мога да си го поръчам, защото тя не можа да ми помогне. newsm17 Weary
Благодаря ви предварително smile3525
Доколкото знам това червило отдавна не се предлага в каталога.Само понякога май в нетни оферти/които има само твоя представител/ или в намалените продукти/има 1-2 странички с 50% намаление на различни продукти/. Иначе в бежово-кафявата гама може да пробваш Champaigne Glow на Glazewear/стр.60 К16/, Champagne Shimmer или Twilight Twig /стр.46 К16/;Beige Shimmer на Beyond Colour или Beige Nude /стр.130 от К16/.

Това червило ли имаш предвид?

# 606
  • Мнения: 1 483
Момичета,взех си Хидростягащия серум за повдигане на кожата virtual lift serum,обаче може ли някой да ме светне дали след нанасянето му трябва да сложа и крем за лице? newsm78

# 607
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Мисля че серума нямаше защитен фактор... Хубаво е да се нанесе и крем със защитен фактор върху него

# 608
  • Мнения: 1 483
Някъде четох,че серумите не трябва да се използват често.А тук на упътването пише да се използва сутрин и/или вечер.И сега съм доста объркана newsm78

# 609
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз бих го използвала така както пише на листовката

# 610
  • Мнения: 511
Някъде четох,че серумите не трябва да се използват често.А тук на упътването пише да се използва сутрин и/или вечер.И сега съм доста объркана newsm78

Преди го имах - в предишната опаковка, когато беше. Използвах го само по необходимост, не всеки ден.

# 611
  • Мнения: 3 835
На опаковката на мострата пише следното:
Sheer Botanicals luminous Lipcolour. Sample
Гилзата е е бяло-сребрист цвят и отдолу на нея пише (като определение за цвета) Juicy Bronze.
Доколкото знам това червило отдавна не се предлага в каталога.Само понякога май в нетни оферти/които има само твоя представител/ или в намалените продукти/има 1-2 странички с 50% намаление на различни продукти/. Иначе в бежово-кафявата гама може да пробваш Champaigne Glow на Glazewear/стр.60 К16/, Champagne Shimmer или Twilight Twig /стр.46 К16/;Beige Shimmer на Beyond Colour или Beige Nude /стр.130 от К16/.

Виж и Capuchino от Ultra Color Rich.

# 612
  • Мнения: 491
Момичета,взех си Хидростягащия серум за повдигане на кожата virtual lift serum,обаче може ли някой да ме светне дали след нанасянето му трябва да сложа и крем за лице? newsm78

Слагай го така, както пише, иначе как ще получиш повдигащия ефект?
По принцип серумите се слагат под крема, така че ако искаш след нанасянето му можеш да сложиш крем. Още повече, че сега е зима и задължително ще ти трябва защитен крем отгоре.

# 613
Някъде четох,че серумите не трябва да се използват често.А тук на упътването пише да се използва сутрин и/или вечер.И сега съм доста объркана newsm78

Можеш да го използваш всеки ден за един месец,например и след това не трябва да го използваш 2-3 месеца.  Simple Smile  Може и да не го използваш всеки ден,а само когато имаш нужда.  Peace

# 614
  • Мнения: 1 483
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт