Avon - обсъждане на продукти - 2

  • 31 421
  • 628
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 4 052
...тва ако го кажа на някой мъж ,определено ще каже,че жените се чудим какви глупости да си измислим,че да ни е по-трудно.
Joy Joy Joy

Питах в другата тема, но за сега нямам отговор, та да питам и тук.
Коя пудра е по-светла Personal Match от лимитираната серия или на Color Trend Translucent? Praynig
Мисля ,че Personal Match от лимитираната серия е по-светла, води се полу прозрачна. Седи много хубаво на различни кожи. А от пудрите на Color Trend имам по-тъмната, защото съм
по-мургава, но тя е направо за негри Crazy, затова си мисля, че и по светлата ще е по-тъмна от Personal Match. Дано си ме разбрала...

# 136
Честно казано не съм ного доволна от декоративната козметика на Avon.Взех си спирала за обем и миглите ми изглеждат все така рехави....а и се слепват.По-доволна съм от Max Faktor, по-скъпи са, но си заслужава.

# 137
  • Мнения: 36
Честно казано не съм ного доволна от декоративната козметика на Avon.Взех си спирала за обем и миглите ми изглеждат все така рехави....а и се слепват.По-доволна съм от Max Faktor, по-скъпи са, но си заслужава.

абсолютно съм съгласна  Peace
иначе на Avon харесвам само лосионите и душ геловете. Серията Planet spa е страхотна.

# 138
  • Пловдив
  • Мнения: 415
A серума на Планет Спа с френски лозя подходящ ли е за суха, леко чувствителна кожа (на близо 23 год съм). И какво му е точно действието, хубав ли е? Някой ползвал го ще сподели ли впечатления?

# 139
  • Мнения: 1 674
Дали съм доволна от продуктите на AVON.И да и не.Ползвах спирала за обем ,но не съм доволна от резултата,след измиване с интимният им гел малко ме щипе(спрях го).Доволна съм от шампоана им за обем( с малко количество измивам дългата си коса)Ползвах и един от парфюмите им(няма да го кажа да не прозвучи като реклама)-страхотен с мн трайна миризма-въпрос на вкус Heart Eyes

# 140
  • Мнения: 3 807
А мнението ви за серума за лице против спукани капиляри. Действа ли наистина и за колко пъти стига

Не, не действа. Поне върху мен. Ползвах го поне месец упорито и нищо, абсолютно нищо, а мирише гадно.

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 765
mimeime   bouquet

# 142
Искам да попитам за маската за лице от серията планет спа с ориз и саке хубава ли е? Simple Smile Предварително благодаря за отговорите!  bouquet

Аз и майка ми сме много доволна от маската. Прави кожата много мека и гладка.  Sunglasses  Вярно е че като се опиташ да я отлепиш действа като кола маска за мъхчетата по лицето,но пък аз я измивам там,където трудно се отлепва.  Rolling Eyes

# 143
  • София
  • Мнения: 672
Искам да попитам за маската за лице от серията планет спа с ориз и саке хубава ли е? Simple Smile Предварително благодаря за отговорите!  bouquet

Аз и майка ми сме много доволна от маската. Прави кожата много мека и гладка.  Sunglasses  Вярно е че като се опиташ да я отлепиш действа като кола маска за мъхчетата по лицето,но пък аз я измивам там,където трудно се отлепва.  Rolling Eyes

И аз съм страшно доволна!  Peace

# 144
  • Пловдив
  • Мнения: 415
A серума на Планет Спа с френски лозя подходящ ли е за суха, леко чувствителна кожа (на близо 23 год съм). И какво му е точно действието, хубав ли е? Някой ползвал го ще сподели ли впечатления?

 Rolling Eyes

# 145
  • Мнения: 113
A серума на Планет Спа с френски лозя подходящ ли е за суха, леко чувствителна кожа (на близо 23 год съм). И какво му е точно действието, хубав ли е? Някой ползвал го ще сподели ли впечатления?
Този продукт е новичък и все още не зная как се приема от клиентите.  Но мисля, че е за по-зряла кожа(35+). Не смятам, че ще ти понесе на твоята суха и леко чувствителна такава.

# 146
  • Мнения: 1 809
Имам питане - една девойка иска да си купи ФДТ и иска да сивземе този от стр.37 К14, но незнам дали е хубав.За муса съм чула добри отзиви. Тя е със светла и суха кожа и държи през зимата да си слага ФДТ. Кои ще е най-подходящ за нея? Принципно ползва Натурално бежово, но не знае кой цвят да си избере.
Моля да ми помогнете.    Hug

# 147
Момичета аз да питам,продуктите от серията на COLORTREND добри ли са ?Харесах си няколко цвята сенки ''Магнетически поглед'' обаче качествени ли са ,да си ги поръчам ли?Харесах си и тази спирала SUPER FULL до 5 пъти повече обем ,тя добра ли е?Какво ще кажете и за очната линия PERFECT WEAR  Grinning Grinning,а и какво мислите за антицелулитния гел аз сега си го поръчах ,дава ли добри резултати Wink
и последен въпрос Laughing Grinningхаресала съм си два парфюма ,единия е LITTLE BLACK DRESS , а другия е BE...SENSUAL.Кои да си взема ,на вас кои ви харесжа повече?
Иначе аз съм ползвала продукти от серията PLANET SPA и съм много доволна! Grinning Heart Eyes Heart Eyes
Една приятелка сега си беше взела ексфолианта с грозде и казжа че е много добър!!!

# 148
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Имам питане - една девойка иска да си купи ФДТ и иска да сивземе този от стр.37 К14, но незнам дали е хубав.За муса съм чула добри отзиви. Тя е със светла и суха кожа и държи през зимата да си слага ФДТ. Кои ще е най-подходящ за нея? Принципно ползва Натурално бежово, но не знае кой цвят да си избере.
Моля да ми помогнете.    Hug

За цвета мога да ти дам съвет да пробва мостри.... Колкото до типа фон дьо тен-аз предлагам да и препоръчаш точно този от стр. 37

# 149
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Момичета аз да питам,продуктите от серията на COLORTREND добри ли са ?Харесах си няколко цвята сенки ''Магнетически поглед'' обаче качествени ли са ,да си ги поръчам ли?Харесах си и тази спирала SUPER FULL до 5 пъти повече обем ,тя добра ли е?Какво ще кажете и за очната линия PERFECT WEAR  Grinning Grinning,а и какво мислите за антицелулитния гел аз сега си го поръчах ,дава ли добри резултати Wink
и последен въпрос Laughing Grinningхаресала съм си два парфюма ,единия е LITTLE BLACK DRESS , а другия е BE...SENSUAL.Кои да си взема ,на вас кои ви харесжа повече?
Иначе аз съм ползвала продукти от серията PLANET SPA и съм много доволна! Grinning Heart Eyes Heart Eyes
Една приятелка сега си беше взела ексфолианта с грозде и казжа че е много добър!!!

Аз лично не си падам по продуктите от серията  COLOR TREND,сенките им стават но червилата и спиралите са гадни
Спиралата SUPER FULL е най-добрата за мен Simple Smile Както и очната линия
Антицелулитния гел го използвам доста време вече и има ефект

Общи условия

Активация на акаунт