Клуб на КОБОС геймърките

  • 14 882
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • София
  • Мнения: 4 412
Да се преместим в Хоби. OK

Аз днес допълних към моите скъпи акции от КАО и TOPL. KAO ми харесва и вярвам в нея.

Мисля, че тренда е нагоре, след като вчера роднина- пенсионер ме пита в кой фонд да си сложи пенсионерските спестявания.  Аз му препоръчах ДСК разстеж, надявам се да не съм подвела.

Приятен weekend!

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 14:58 от tigonew

# 287
  • Мнения: 274
къде се местите бре? вземете ме и мен.... newsm45

# 288
  • София
  • Мнения: 4 412
къде се местите бре? вземете ме и мен.... newsm45

Мисля, че и теб ще вземем. Обсъждаме темата да се премести в съседния форум - Хоби. Така ще ти се броят мненията и като се сдобиеш с фен клуб, ще ти пишат лични съобщения.

# 289
  • Мнения: 274
къде се местите бре? вземете ме и мен.... newsm45

Мисля, че и теб ще вземем. Обсъждаме темата да се премести в съседния форум - Хоби. Така ще ти се броят мненията и като се сдобиеш с фен клуб, ще ти пишат лични съобщения.

aa ok! а там нали няма цензура и пак ще мога да си плямпам глупости -))))

# 290
  • Мнения: 738
къде се местите бре? вземете ме и мен.... newsm45

Че къде без тебе, то няма да е интересно иначе Mr. Green

# 291
  • София
  • Мнения: 4 412
aa ok! а там нали няма цензура и пак ще мога да си плямпам глупости -))))

Ти напоследък се държиш прилично, поне аз ти свикнах, но моля не се връщай към първите дни Simple Smile

# 292
  • Мнения: 1 320
1. За борсата: Значи оборот от 135 млн е нещо невероятно за нашата борса, поне по мое мнение, защото откакто аз я следя /началото на септември/ такова чудо не съм виждала. Нооооо, не е само доверие - днес се е плащало търговото на БТК на тези, които са го приели. Иначе високият оборот на борсата стига до към 45-50 млн. Та дойде бая кеш - да видим сега в понеделник ще ли вървят цените още нагоре или може и да поспаднат малко. Иначе аз днес, така импулсивно  Mr. Green, се сдобих с Химимпорт Simple Smile.

2. За местенено - моля, който пусне нова тема да даде тук линк, защото може да ми дойде откъм кьоравото и да не я видя Simple Smile

# 293
  • Мнения: 1 320
Сетих се да кажа още нещо - загледала съм се тия дни в Оргата, ама нещо не се престрашавам да си купя. Днес специално цените на всички акции дръпнаха доста нагоре, а боите горе-долу си се клатят както до сега. Та малко ме притеснява това, де. Дали пък няма някоя недобра новина, която съм пропуснала? Иначе знам, че цени около 700 са ниски, ама все пак...Ако някой има мнение, може ли да сподели?

# 294
  • Мнения: 274
Абе Мизи, аз сега погледнах този раздел Хоби - ми то там само разни теми за плетки, гоблени, брюкселски дантели, брюкселско зеле, ъъъъъъ....кво друго брюкселско има......тъй де...незнам затам ли сме...

Няма ли раздел Кинти, Баровци, Милионери, Най-отворените, Къде съм аз,къде сте вие или нещо подобно? Там по ще ни подхожда...

Ама както решите де....аз ще дойда с вас и на края на света!!!!! Дори и на коледното Ви парти!!

 lovekiss

ПП. Наоми, помниш ли предишната ми снимка в аватара ми - онази дето съм по потник и приличам на ранния Уилис....? та като гледам твоята - ми ние ще сме перфектната двойка....по секси и от Анделина и Брад! Не мислиш ли?  luvbed

# 295
  • Мнения: 738
Хоххохоххохоххохо, Селинджър, много ме кефиш Joy Честно!
Ама аз съм по-хубава от на аватара...Къде съм аз, къде си ти... Joy Joy

# 296
  • Мнения: 1 320
Абе той е длъжен да пробва дали пък няма да му върже с някоя Кобос - геймърка...ако не - нали търси бардак човекът, там ще изгрее слънце и на неговата улица, няма начин Simple Smile

А какво значи този емотикон 35?

# 297
  • Мнения: 2 401
Леле колко сте изписали докато пусна новата тема... Rolling Eyes


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=245290.new#new

Селинджър, понеже в Хоби постовете се отчитат, гледай в мерака си за фенклуб да не оспамиш темата само ще те замоля.  Simple Smile

# 298
  • Мнения: 274
Хоххохоххохоххохо, Селинджър, много ме кефиш Joy Честно!
Ама аз съм по-хубава от на аватара...Къде съм аз, къде си ти... Joy Joy

Знам аз, че си по хубава....мисля че те видях на снимка в някаква друга тема по-рано днес, ако не се лъжа и цял ден имам непоклатима ерекция....ама от снимката ли е...от зеления кобос ли е...от по-слабото земно претегляне ли е..... newsm10

# 299
  • Мнения: 274
Абе той е длъжен да пробва дали пък няма да му върже с някоя Кобос - геймърка...ако не - нали търси бардак човекът, там ще изгрее слънце и на неговата улица, няма начин Simple Smile

А какво значи този емотикон 35?

Права си моето Момиче....аз така цял живот си пробвам....Непомня кой го беше казал, но: " Човека е човек, когато пробва!!!" Или нещо такова беше Simple Smile Ако пък никой не го е казал - АЗ го казвам !!! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт