Хелоуински листопад с цвят на "пуфф" в ДЕ - тема 49

  • 9 949
  • 310
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 911
абсолютно подкрепям.

# 301
  • Мнения: 1 584
Амели, давай смело! И аз много обичам такива изненади и като мога правя подобни (където знам, че ще се приемат добре де!). Биба е права - има риск да си звъниш на вратата и да не ти отвори никой Sad  Аз затова тактично без да се издавам се осведомявам за плановете горе-долу. Засега само 1 път съм чакала към 1ч, щотото се вдигнахме така да изненадаме сестра ми в Италия, а пък те били излезли на пазар Mr. Green

И според мен колата си заслужава много повече - а пък и не зависите от разписания и тн и ще можете спокойно да се видите с хората Peace

# 302
  • Варна
  • Мнения: 153
явно приятелите на Анели са купонжий Laughing,аz съ6то бих се zарадвала на такива гости нео4аквани,тук беz това ми е носталгия zа6тото няма с кого да иzляzа да си раzходя детето  Cry както във Варна.ако не е тоzи форум 6те се побъркам Peace
didkis,от Варна ли си?

# 303
  • Мнения: 3 521
Чика, хайде пускай новата тема, че стана ракиено време, ма!

# 304
  • Мнения: 1 242
Човек не смее да отговори. Но виж, маймуна си го позволява.

Писанке, под креватен спорт разбирам само от левия хълбок на десния. Wink

Историята с неочаквани гости ми е много позната. Единственото, което само малко ме обезпокоява в случая е, че не си сама, а с още трима. Mr. Green Ако ще ми идват четирима на гости, то тогава наистина искам да се подготвя. Я се опитай днес да ми дойдете. Ще пиете по една студена вода и ще ви предложа гореупоменатия креватен спорт. Даже и никакви пари кеш нямам, поне по дюнер да ви купя. Mr. Green

# 305
  • Мнения: 3 521
Въпрос на желание...Unbezahlbar - für alles andere gibt es Visa Laughing

# 306
  • софия
  • Мнения: 4 985
Човек не смее да отговори. Но виж, маймуна си го позволява.

Писанке, под креватен спорт разбирам само от левия хълбок на десния. Wink

Историята с неочаквани гости ми е много позната. Единственото, което само малко ме обезпокоява в случая е, че не си сама, а с още трима. Mr. Green Ако ще ми идват четирима на гости, то тогава наистина искам да се подготвя. Я се опитай днес да ми дойдете. Ще пиете по една студена вода и ще ви предложа гореупоменатия креватен спорт. Даже и никакви пари кеш нямам, поне по дюнер да ви купя. Mr. Green

Чакайте да се разберем Wink.Аз не отивам да засядам по трапези.Едно кафе и раздумки  до сто часа са повече от прекрасно нещо.Пък и ще ме прощавате ,ама  аз не съм съвсем лишена от обноски.Не очаквам да ям и пия на нечии гръб...  Wink

# 307
  • Мнения: 1 636
Неочаквани гости не обичам,особено от както имам деца.
Дайте име на темата  Hug

# 308
# 309
  • Мнения: 3 880

Чакайте да се разберем Wink.Аз не отивам да засядам по трапези.Едно кафе и раздумки  до сто часа са повече от прекрасно нещо.Пък и ще ме прощавате ,ама  аз не съм съвсем лишена от обноски.Не очаквам да ям и пия на нечии гръб...  Wink


Не става въпрос за ядене и пиене на нечий гръб, обаче аз като домакиня и приятелката бих се чувствала много кофти да държа скъпи гости до сто часа на едно кафе Peace Wink

Упс, имало нова тема вече, айде до скив Laughing

# 310
явно приятелите на Анели са купонжий Laughing,аz съ6то бих се zарадвала на такива гости нео4аквани,тук беz това ми е носталгия zа6тото няма с кого да иzляzа да си раzходя детето  Cry както във Варна.ако не е тоzи форум 6те се побъркам Peace
didkis,от Варна ли си?da ot Varna sam

Общи условия

Активация на акаунт