Къде в Бургас - 5

  • 25 677
  • 311
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 713
аХ`Не!, това намерих за оторизиран сервиз на Самсунг: http://www.tllmedia.bg/katalog-firmi.aspx?comp=136
Имат телефон и в Бургас.

Не мога да изтрия написаното.  Confused Изобщо май няма да ти е от полза. Тук става дума за компютри.

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 22:36 от Вери

# 31
  • Мнения: 1 813
аХ`Не!, това намерих за оторизиран сервиз на Самсунг: http://www.tllmedia.bg/katalog-firmi.aspx?comp=136
Имат телефон и в Бургас.

Не мога да изтрия написаното.  Confused Изобщо май няма да ти е от полза. Тук става дума за компютри.


Нищо.Благодаря все пак   bouquet

Той татко е такъв шемет как ще даде микровълновата и после няма да знае от къде да си я прибере  ooooh!

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
запис  Mr. Green

# 33
# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
За прахосмукачка Самсунг бях ходила в Славейков, някъде преди Хемус беше, ама не си спомням точно Embarassed. В гаранционната карта не трябва ли да пише телефон на сервиз newsm78

# 35
  • Мнения: 11
За прахосмукачка Самсунг бях ходила в Славейков, някъде преди Хемус беше, ама не си спомням точно Embarassed. В гаранционната карта не трябва ли да пише телефон на сервиз newsm78
   Точно в Славейков Там ми правиха микровълновата-SAMSUNGЩе се опитам да обясня -преди аптечно има едно островче на самата улица за обръщанеТа там отсреща в сградата още първата трябва да се пита -на 2-я етаж е Незнам дали ме разбра! Hug   

# 36
  • Мнения: 1 813
За прахосмукачка Самсунг бях ходила в Славейков, някъде преди Хемус беше, ама не си спомням точно Embarassed. В гаранционната карта не трябва ли да пише телефон на сервиз newsm78
   Точно в Славейков Там ми правиха микровълновата-SAMSUNGЩе се опитам да обясня -преди аптечно има едно островче на самата улица за обръщанеТа там отсреща в сградата още първата трябва да се пита -на 2-я етаж е Незнам дали ме разбра! Hug   

Оооо,много ви благодаря   bouquet   bouquet   bouquet
Дано си я намерим  Joy

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 85
Запис  Flutter

# 38
  • Мнения: 539
 за самсунга това  намерих-056/880835,славейков,ул.Я.Комитов,Приборостр.завод.Ние от там си я взехме.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
От къде мога да си купя стенен часовник?

Трябва ми нещо по-изчистено и модернистично като визия,в червено, оранжево ?

# 40
  • Мнения: 2 577
От къде мога да си купя стенен часовник?

Трябва ми нещо по-изчистено и модернистично като визия,в червено, оранжево ?

Преди имаше в каталозите на Офис1, Офис Експрес и подобни фирми

А в рекламните агенции има каталози само с часовници и може и от там да си поръчаш, нищо че е една бройка и без надпис ... Има на различни производители и съответно и цените са от 4 до 40-50лв.
 

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
Мерси ,Ками ,този вариант хич не ми беше хрумнал    bouquet А някоя агенция да ми препоръчаш  Praynig

# 42
  • Мнения: 2 577
Мерси ,Ками ,този вариант хич не ми беше хрумнал    bouquet А някоя агенция да ми препоръчаш  Praynig
Аз тогава правих в Демараж, събирах оферти и т.н и най ми допаднаха те като за направа на рекламни часовници обаче. Имаше и по-луксозни . До детската кухня на Кирил и Методи са

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
Мерси ,Ками ,този вариант хич не ми беше хрумнал    bouquet А някоя агенция да ми препоръчаш  Praynig
Аз тогава правих в Демараж, събирах оферти и т.н и най ми допаднаха те като за направа на рекламни часовници обаче. Имаше и по-луксозни . До детската кухня на Кирил и Методи са

Мерси   bouquet

# 44
знае ли някоя от бургаските мами къде в бургас мога да запиша едно мъниче на занимания 2.5г. на дневни занимания- музика, английски, `спортни игри`- т.е. място, където децата ги занимават активно и редом с игрите научават нещо полезно- трябва ми нещо като музикална работилничка `Прощъпулник` в софия. предварително благодаря за инфото!!!

Общи условия

Активация на акаунт