Грозната Бети

  • 37 354
  • 601
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 2 840
Най-новата девета серия от 2 сезон излезе току-що - прясна-прясна. Линк Арена  Heart Eyes

Е, вече съм регистрирана и в Арена. И тегля, ъв корс Crazy

Боже, това шоу направо ме сбърка.Преди ползвах само един торент - достатъчен ми беше.Сега......то мъгла, то аватар, то арена, замунда.....все едно съм някакъв маниак Joy Joy Joy

Няма лошо.
Мерси, Лизбет.

За две минути се е свалил. Ама...няма субтитри.Или аз не ги намирам newsm78

# 466
  • Мнения: 8 769
БТК пускат ли ги в Арената да теглят? Че аз май само там не се регистрирах вече...и аз като КЛОНКА полудех! Crazy
Чакайте да питам и друго. При мен филмите се свалят за около час, час и нещо. Каква връзка трябва да имаш, че да бъдат готови за 2 мин? Shocked

# 467
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
БТК пускат ли ги в Арената да теглят? Че аз май само там не се регистрирах вече...и аз като КЛОНКА полудех! Crazy
Чакайте да питам и друго. При мен филмите се свалят за около час, час и нещо. Каква връзка трябва да имаш, че да бъдат готови за 2 мин? Shocked

Ние сме на Мегалан и става за отрицателно време. ПОнякога е 2мин, а друг път е за повече. ЗАвиси освен от връзката на интернет и от това колко сийдъри има.

# 468
  • Мнения: 2 631
БТК пускат ли ги в Арената да теглят?

Пускат, пускат  Peace

# 469
  • Мнения: 8 769
Жани, тук във Варна не съм чувала за МАгелан. Ама толкова провайдери съм сменила, че БТК излязоха най-читави (на ADSL сме). Обаче не сваля мигновено (както ми се иска на мен), ако ще и 100 сийдъра да има.
СмиНсЧо, вече тегля  Flutter
Довечера ще гледам първа серия, кеф. Снощи имах проблем със субтитрите. Пак да питам:започва с някакви съновидения/мечти/въображения на Бети. Това ли е филма? Д ане съм сбъркала нещо? Party

# 470
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Пак да питам:започва с някакви съновидения/мечти/въображения на Бети. Това ли е филма? Д ане съм сбъркала нещо? Party

Това, това!

Иначе и ние сме във Варна та АДСЛ на БТК, но там не става така мигновено наистина. Тук в София сме с някакъв световно неизвестен провайдър, но пък свалям за секунди, наистина.

Приятно гледане!

# 471
  • София
  • Мнения: 2 840
Ами, аз съм с "Трафик".Пуснах го да се сваля и тръгнах да пиша тук.На третото изречение се беше свалил.Честно...аз пиша бързо, та не вярвам повече от минута даже да му е отнело.
Някои от епизодите ги свалях и за 5-7 мин.

Но е имало филми, които са ми отнели поне 40 мин.Различно е.
Вероятно от сийдърите зависи.
Аз вече изгледах и последната серия.
Вече нямам нужда от субтитри.
Ако скоро кандисам да го "гледам" и без картина - нещо като радиотеатър, значи съм изкукала тотално Joy Joy Joy

# 472
  • Мнения: 8 769
КЛОНКА, ти ме уби Mr. Green
Хора, искам и аз провайдър със скорост като вашатаааа  smile3514 Къде живея аз? У село ли? smile3511

# 473
  • Мнения: 3 459
Аре, бе хора кажете къде има субтитри за осми епизод  Thinking

# 474
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Аре, бе хора кажете къде има субтитри за осми епизод  Thinking

За сега няма! Peace

# 475
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
И аз започвам втори сезон,кеф,кефффф.

# 476
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
КЛОНКА, ти ме уби Mr. Green
Хора, искам и аз провайдър със скорост като вашатаааа  smile3514 Къде живея аз? У село ли? smile3511

Ами не на село, ами на курорт. Аз около нас във Варна знам Интербилд само, ама и те като БТК са.
Като се преместих да живея във Варна от София, останах шокирана от високите цени на всичко, малко офф, ама да си го споделя.

# 477
# 478
  • Мнения: 48
А как Аманда отслабна за един епизод? Нали я даваха в началото, че е напълняла?!?
А дали и кога ще направят Бети хубава

# 479
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Някой по напред в темата беше споменал, че нямали намерение да правят Бетката хубава, за това и така се казвал сериалът, но не си спомням точно кой го писа.

Общи условия

Активация на акаунт