Грозната Бети

  • 37 313
  • 601
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 2 734
Ейййй,свърши ми сериала значи!Тъкмо яко се зарибих.На мен ми се искаше да си го гледам всяка вечер по тв,ама така като гледам ще го тегля,че няма да издържа докато го пуснат пак!Много мразя така като купят 1 сезон и докато се накефиш и той свърши:(

# 406
  • Мнения: 4 514
Аз съм изтеглила досега само първа серия от втори, пускам и следващите, та да не си чупим лафа тука! Laughing

# 407
  • Мнения: 330
Благодаря ви много за новите серии!
Регистрирах се в "Мъглата " и вече тегля.  bouquet

# 408
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
А дали има вече субтитри за 8-ма серия от 2-ри сезон. И кога излизат новите серии, че сега като го захапах 2-рия сезон и ми става мъчно да чакам.

# 409
  • Мнения: 431
marulka_s, новите серии излизат всеки петък в ранни зори, качват се в Замунда.

# 410
  • Мнения: 158
Да ви кажа, писах мейл до Нова телевизия да ги питам кога ще пуснат 2 сезон на Бети и 3 сезон на Бягство от затвора....Отговорът им беше ДОГОДИНА ooooh!
А на въпроса ми кога точно ДОГОДИНА, така и не получих отговор....така, че май ще трябва да си ги теглим от нета Rolling Eyes

Защо не мога да се регистрирам в "Мъглата"?

# 411
  • Мнения: 566
Ето тук може да видите кога излиза нова серия. http://www.imdb.com/title/tt0805669/episodes#season-1
Аз ще изчакам да ги пуснат по Нова, тоя сериал не е за субтитри

# 412
  • Мнения: 8 769
Регистрирах се в "Мъглата " и вече тегля.  bouquet
Как го правиш този номер? Аз от пет часа нищо не мога да изтегля-изобщо не тръгва. Таз мъгла е съвсем мъглива.... ooooh!

# 413
  • Мнения: 1 492
Аз пък свалям в момента от аватара http://avatarbg.info/, но и там иска регистрация. Нама суб за 8-ми епизод.

# 414
  • Мнения: 3 459
Регистрирах се в "Мъглата " и вече тегля.  bouquet
Как го правиш този номер? Аз от пет часа нищо не мога да изтегля-изобщо не тръгва. Таз мъгла е съвсем мъглива.... ooooh!
А аз поне от два. Пуснах първия епизод от втория сезон да върви и нищо, от два часа си чакам ей така  Twisted Evil

# 415
  • Мнения: 3 042
Регистрирах се в "Мъглата " и вече тегля.  bouquet
Как го правиш този номер? Аз от пет часа нищо не мога да изтегля-изобщо не тръгва. Таз мъгла е съвсем мъглива.... ooooh!
А аз поне от два. Пуснах първия епизод от втория сезон да върви и нищо, от два часа си чакам ей така  Twisted Evil

Мацки проблема е някъде при вас. Има достатъчно сийд. Да не би торент клиента ви да дава някаква грешка?  newsm78

# 416
  • Мнения: 1 152
А защо не пробвате от Замундата?

# 417
  • Мнения: 3 459
Регистрирах се в "Мъглата " и вече тегля.  bouquet
Как го правиш този номер? Аз от пет часа нищо не мога да изтегля-изобщо не тръгва. Таз мъгла е съвсем мъглива.... ooooh!
А аз поне от два. Пуснах първия епизод от втория сезон да върви и нищо, от два часа си чакам ей така  Twisted Evil

Мацки проблема е някъде при вас. Има достатъчно сийд. Да не би торент клиента ви да дава някаква грешка?  newsm78
Скоро може да удари и петия час. Егаси тъпотията, писна ми  #Cussing out Пускам го и го спирам хиляди пъти тоя Bit Commet и пак същата работа. Не зацепва и не зацепва  Twisted Evil  Дава ми, че няма сийдъри.

# 418
  • София
  • Мнения: 2 840

Днес свалих оттук 1-7 епизод.
Сега видях, че нямам субтитрите на 7, но вече не ми се отваря.
Твърди, че този адрес вече е изчезнал.

Смаяна съм.

# 419
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
А защо не пробвате от Замундата?

Аз в Замундата не виждам да има качени серии от втори сезон. Там го има първи и сериите от Нова телевизия с дублажа. Аз май щу си сваля тях, че със субтитри понякога не смогвам.

Общи условия

Активация на акаунт