Грозната Бети

  • 37 371
  • 601
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 655
Аз пък със субтитри по го харесвам!
ако неможете от бг сайтовете ас си го смъкнах от bitcomet  директно там ми дава сайтове без регистрация
е някой серии са със испански субтитри и аз сложих отгоре българските и на моменти в мазала но в змундата има само 6,7,8 епизод
но ще си го изгледма много ме кефи
само да преспя малкия и отивам в кухнята че мие гот да си го гледкам и да пуша !
Още по готино ми е да си го дърпам отколкото да го гледам по телвизията, връщам къдеото не съм разбракла и е БЕЗ РЕКЛАМИ

# 421
  • Мнения: 4 532

Днес свалих оттук 1-7 епизод.
Сега видях, че нямам субтитрите на 7, но вече не ми се отваря.
Твърди, че този адрес вече е изчезнал.

Смаяна съм.
Да, името на домейна е с изтекъл срок! ooooh! Аз дръпнах оттам само първи еп. (супер е, btw). Хайде на Мъглата! Peace
Гадно ми е за Сантос.... Cry

# 422
  • София
  • Мнения: 2 840
Свалих от Замунда и 8 епизод. 7 и 8 ги гледах без субтитри.Няма значение това.
Някои да знае дали има още качени епизоди някъде/втори сезон, след 8 епизод/?
Почвам да се пристрастявам към тоя сериал Mr. Green

Не е истина в какви дрехи се тупа щерката на Фей.

И всички са толкова свежи...а лафчетата са неотразими, просто.

# 423
  • Мнения: 4 532
Хм, пуснах да тегля 2, 3 и 4 от мъглата, обаче още си стои на 0kb/s, 0%... Thinking И аз тегля с bitcomet. Даже се чудя дали да не оставя компа да работи през нощта, но не искам да ми бучи. Явно няма да гледам скоро. Ей, че краста този сериал! Whistling
А, втори почнал!  Party Дано и 3 и 4 скоро започнат да се теглят.

# 424
  • София
  • Мнения: 2 840
Много бързо ми се свалиха на мен.
И от този торент, дето вече не мога да го открия, че е с изтекло име на домейна, и от Замунда.

В Мъглата се регистрирах, но ги изтеглих от другите.
Вече са изгледани и се чудя как да открия останалите серии.

# 425
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
http://www.avatarbg.info/browse.php?search=ugly+betty&blah=0 … ded&sort=desc
От тук ми се свалиха последните серии за 15-20минути. Но за  8епизод още няма субтитри. Да не би при вас да е някъде проблема. С този торент до сега не съм имала никакви проблеми.

# 426
  • Мнения: 134
И аз си ги свалих днес всичките осем /осма без превод/, но ще ги гледам утре.
Кажете тази Бети става ли по-красива и има ли някаква заигравка вече с шефа си? Знам, че в оригиналния сериал стават голяма любов накрая / кеф, кеф, кеф  Crazy/
Четох, че на сватбата на Вилхем Мина се явява Виктория Бекъм, като шаферка  Sick

# 427
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Божеее каква тема имало,  ooooh!за любимия ми сериал..  Heart Eyes който свърши....  Sad
Отивам да ви чета да ви видя какво теглите и гледате!!??!!  Flutter Mr. Green

# 428
  • София
  • Мнения: 2 840
http://www.avatarbg.info/browse.php?search=ugly+betty&blah=0 … ded&sort=desc
От тук ми се свалиха последните серии за 15-20минути. Но за  8епизод още няма субтитри. Да не би при вас да е някъде проблема. С този торент до сега не съм имала никакви проблеми.

Е, през тоя линк току-що ми отвори сайта.
Преди пробвах и през хисторито си да вляза, ама - нъцки.Нямам идея защо не се получаваше, нито защо сега се получава. Mr. Green
Иначе, аз теглих оттук 1-7 - за около 15 минути бяха свалени.

Субтитрите за 7 епизод не вършат работа.Още докато ги свалях, се усетих, но не е беда.
Пробвах ги и тук, но пак не става нищо.
Само кажете при вас има ли го проблема.

# 429
  • Мнения: 48
Здравейте wavey

Пиша, за да следя темата. Аз също съм фенка на сериала.
Сега започнах да тегля втори сезон

# 430
  • Мнения: 1 503
Божеее,аз какво съм чела тук,какво не,но разбрах ,че сериалът ще има около 1000 серии Shocked.Даже се чудих как ще ги гледам,ама явно не съм разбрала Confused.Чак в 9 тази вечер разбрах ,че нещо става #Cussing out. В Замунда има ли 2ри сезон ,че не разбрах?

# 431
  • Мнения: 48
Има го, но не е пълен - няма всички серии, аз го тегля от аватар

# 432
  • Мнения: 3 042
Субтитрите за 7 епизод не вършат работа.Още докато ги свалях, се усетих, но не е беда.
Пробвах ги и тук, но пак не става нищо.
Само кажете при вас има ли го проблема.

Субтитри за ugly betty S02 E07

Пробвах ги. Проблем няма.

# 433
  • Мнения: 4 532
http://www.avatarbg.info/browse.php?search=ugly+betty&blah=0 … ded&sort=desc
От тук ми се свалиха последните серии за 15-20минути. Но за  8епизод още няма субтитри. Да не би при вас да е някъде проблема. С този торент до сега не съм имала никакви проблеми.

Е, през тоя линк току-що ми отвори сайта.
Преди пробвах и през хисторито си да вляза, ама - нъцки.Нямам идея защо не се получаваше, нито защо сега се получава. Mr. Green
Е, как бе! На мен продължава да не ми го отваря! Както и да е, имам още за теглене, още не съм изтеглила 2, 3 и 4, ама при мен връзката е виновна - бавен ми е нета.

# 434
  • Мнения: 1 492
А, суб за 8-ма някой намерил ли е?

Общи условия

Активация на акаунт