колко спяха бебетата ви на 2 мес.

  • 1 049
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 315
Нашата бебка заспиваше по време на хранене.Дигах я за да уригне и да се разсъни,но тя продължаваше да спи.Така спеше 5-10мин след което се събуждше за да си дояде,но пак заспиваше.И така между храненията и се събирше максимум 30мин сън.Но за сметка на това вечерта заспиваше в 21ч и се събуждаше към 2-3ч,ядеше и пак заспиваше.Имало е случаи,когато заспива в 21ч и се събужда чак в 6.Просто още не са си създали режим,а за това че плаче,може да е гладно,да го боли коремчето,а може просто да иска мама да го гушка. Peace

# 16
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Това, което описваш, ми се струва нормално. За жалост, не си спомням как беше при Каля, а уж не са минали толкова много месеци!! Но тя пък никога не е имала режим, нито не е била твърде поспалива.

Е, разбира се, най-хубавото бебе е спящото, но всяко оформя различен режим (понякога за ужас на мама и тати)!!  Naughty

# 17
  • Мнения: 380
Много добре си спомням първите 3 месеца ooooh! Плачеше от колики по цял ден, спеше съвсем малко през деня, най-много 2 часа на ден. Вечер между 19 и 21 часа се дереше неутешимо. Нощем пъшкаше и се напъваше. Много се притеснявах за него с това неспане.
Но в крайна сметка сега (година и 3 месеца) си спи един здрав следобеден сън, а вечер си ляга в 20 часа и сутрин става в 7 Peace.

# 18
  • София
  • Мнения: 518
Режимът ни е следният: към 6:30 се будим да папкаме и след това отново заспиваме но за половин най-много час от тук нататък спи за по 5-10 мин между всяко хранене не и повече, не знам дали е нормално да спи по толкова малко и толкова неспокойно, но не ми остава време за абсолютно нищо с нейното спане по 5 мин #Crazy
а вечер след като я изкъпем и нахраним по принцип заспива почти веднага, но дори нощем спи много неспокойно и все се буди,върти или пъшка и цяла нощ се полюшваме, но разбира се това е само когато сме по-послушни иначе често се случва нощем да не спи и цяла нощ сме на ръце и кръстосваме стаята #Cussing out

# 19
  • Мнения: 983
На тази възраст спяха през деня, но вечер не искаха. През деня след всяко хрянене заспиваха и се събуждаха за следващото, но вечер през 5 мин мрънкаха. При всяко бебе е различно. И друг път майки са пускали подобни теми, така че не се притеснявай.

Общи условия

Активация на акаунт