къде изчезна АПТАМИЛ 3

  • 4 409
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 790
Mежду другото аз вчера питах пак собствениците тук на магазина,дето го продават(защото за цял Троян е един Mr. Green)и те ми казаха,че не знаят да спира старият Аптамил 3 и да зареждат с нов-човека беше учуден и си беше заредил петък(защото само тогава зареждат стока) пак стар Аптамил3 и каза,че чака този петък пак.Взе да ми разказва,че нямало вече Нутрилон Омнео,а имало Аптамил Комфорт,но аз вече знаех това,а като питах и за Аптамил3 направи така: ShockedКаза,че не знае от неговите снабдители в София да има такова нещо,но всичко е възможно... Shocked
newsm78 Интересно.
А от къде зарежда? Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 2 908
Не питах-някак си не ме и интересуваше-щом явно на едно място(склад е някакъв)има в София все още...де да знам дали въобще е вярно това,че няма никъде.Той и човека беше изненадан от тази информация,стоеше и ме гледаше сякаш му казах,че има марсианци...но каза,че ще видим за в близкото бъдеще... Rolling Eyes

# 77
  • София
  • Мнения: 1 424
може да са някакви стари запаси newsm78

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 213
Уф, да ви се оплача - моето дете пийна две глътки от новия Аптамил 3 и го остави. Той е вече голям, но всяка сутрин си пиеше от стария Аптамил 3 по 240 гр, а сега тъкмо и аз се зарадвах на подобрения нов, а то... Вашите бебчовци го харесват, но не зная как да го накарам пак да пие. Може да сложа малко захар, какво мислите?
И да го откаже вече е голям, но все пак купих нова кутия, сега ли ще го отказва! Поне да си изпие тази  Confused

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Моят син също не хареса новият Аптамил3....минахме на Нестле Джуниър.
Кутията на Аптамил3 я направих на течен шоколад за задните части на мама и на тате Mr. Green

# 80
  • Мнения: 547
Синът ми не усети разликата, но някой може ли да ми каже защо мерителната лъжичка е толкова по-малка, като съотношението се запазва. И с големите и с малките 3л.- 100мл. мляко ?!

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Консистенцията е по-прахообразна за това мисля аз.

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 213
И аз мисля, че е от консистенцията - сега сухото мляко е по-плътно и съответно в по-малка лъжичка се събира повече. Преди беше на гранули.
Сложих малко захар и тази сутрин детето пи все пак. Но много е пенесто едно такова и определено не му се нрави.

# 83
  • София
  • Мнения: 2 166
На новата кутия никъде не пише дозировката. Снощи за първи път дадох от новият Аптамил , направих си го по стария начин.
Но  ми се струва ,че стана по гъсто и дъщеря ми доста трудно го пиеше. Едвам я излъгах ... Crazy
Как е при вас?

# 84
  • София
  • Мнения: 5 790
На новата кутия никъде не пише дозировката. Снощи за първи път дадох от новият Аптамил , направих си го по стария начин.
Но  ми се струва ,че стана по гъсто и дъщеря ми доста трудно го пиеше. Едвам я излъгах ... Crazy
Как е при вас?
Под съставките има една табличка в бяло, там пише 210мл вода с 7 мерителни лъжички АМ - т.е. - по стария си начин. Но защо само това са писали, не знам.  newsm78 Синът ми пие по 240мл с 8 лъжички, де  Laughing

# 85
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
И моето детенце нещо май не го харесва новия Аптамил. В шишето остава по поливин доза.

# 86
  • Мнения: 827
И ние минахме на Нестле джуниър след като първо не успях 2 седмици никъде да намеря Аптамил, а после го открих в нова опаковка и с нова цена - 25-26лв, което вече ми се струва прекалено високо. Моята щерка пие още доста мляко, та 1 пакетче от 300гр. свършваше за около 4 дена, а не мога всеки път да ходя до Штъркел, за да го взимам на по-нормална цена, както и не винаги мога да отделя 100лв, за да се запася. Тя поне хареса Нестлето, че пробвахме и Милумил, ама ние с баща й го отнасяхме, понеже идваше с шишето да ни го изсипва по главите - да си я пием ние тая гнусотия, дет сме й я дали Simple Smile))

# 87
  • Мнения: 2 908
Не съм и пробвала тая нова скъпотия-харесахме от раз Нестле джуниър и го пием сега с наслада  newsm44

# 88
  • София
  • Мнения: 5 790
Не съм и пробвала тая нова скъпотия-харесахме от раз Нестле джуниър и го пием сега с наслада  newsm44
Браво  Peace
И аз не знам колко ще издържим на тая цена, като гледам как го харесват вашите деца това Нестле Джуниър се замислям  още повече Thinking

# 89
  • Варна
  • Мнения: 773
вчера купих Аптамил 3 за първи път и аз видях, че не е на гранули, а на прах. За мен нямаше значение, но видях че наистина на кутията си пише на български, а не е добавен допълнителен етикет и най неприятното е, че се образува много пяна. Отврат  Sick  все едно съм разтворила прах за пране. Детето доста се дърпаше и не искаше да го пие.Незнам дали е нов или стар, но в България пак са набутали някакво менте, както повечето неща, които са произведени за източна европа.

Общи условия

Активация на акаунт