Венета и Тишо - отново заедно!

  • 3 237
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 15 255
Доколкото ми е известно, Миро добре е инвестирал своите, така че скоро няма да свършат.

# 31
  • Мнения: 4 435
Доколкото ми е известно, Миро добре е инвестирал своите, така че скоро няма да свършат.


И аз така знам.

# 32
А има ли такова семейство ,в което да няма такива неща?Просто тези са известни и всички научават за личния им живот.А те знаят ,че няма лоша реклама.

# 33
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Доколкото ми е известно, Миро добре е инвестирал своите, така че скоро няма да свършат.

я-я, дай малко клюкинки на уше  Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 1 483
Аз доколкото знам, си беше купил бетоновоз, или нещо друго бетоноподобно, което е много скъпо и е мн. добра инвестиция:) Чух че го давал под наем по строежи това чудо и добре се изплащало : )

# 35
  • Мнения: 4 435
Аз доколкото знам, си беше купил бетоновоз, или нещо друго бетоноподобно, което е много скъпо и е мн. добра инвестиция:) Чух че го давал под наем по строежи това чудо и добре се изплащало : )

 Peace
Но май беше бетон-помпа??

# 36
  • София
  • Мнения: 15 255
Нещо около бетона беше.  newsm78 Хайде да не се изхвърлям с догадка за притежание на бетоновъзел, че не съм готова да се закълна това ли точно беше.....

# 37
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
В каквото и да е инвестирал Миро ,не е могъл да задържи хубавата Елена Peace

# 38
  • Мнения: 2 386
Световнонеизвестни вестници пишат за световнонеизвестни личности! Ау!

# 39
  • София
  • Мнения: 1 483
Аз доколкото знам, си беше купил бетоновоз, или нещо друго бетоноподобно, което е много скъпо и е мн. добра инвестиция:) Чух че го давал под наем по строежи това чудо и добре се изплащало : )

 Peace
Но май беше бетон-помпа??

Може и това да беше, само помня че имаше общо с бетон newsm78  А двамата ги виждах заедно след шоуто няколко пъти, но наскоро не съм ги засичала.

# 40
Ми то, май бетонът е за предпочитане пред "хубавата" цинга-манга

# 41
  • Мнения: 6 164
Точно пък тия двамата колко ме вълнуват... Лика-прилика са си.

# 42
  • София
  • Мнения: 408
Аз пък се радвам, че са се събрали пак!

# 43
  • Мнения: 412
Сега ще чакаме ,отново да  да се развеждат Mr. Green
Да, но по-драматично ще е, ако това с еслучи след като им се роди бебе. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 52
Да. Да ги видим тогава като забутат количката! Кой къде ще ходи!

Общи условия

Активация на акаунт