Какво трябва да се види в Берлин?

  • 7 240
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 416
За нищо, Ланфеар! За мен е удоволствие. Твоето пътуване до Берлин ме връща към моето и ми е много хубаво.
Чудесно е, че ще си в хотел в центъра. Колко струва нощувката?

# 31
  • Мнения: 1 299
За нищо, Ланфеар! За мен е удоволствие. Твоето пътуване до Берлин ме връща към моето и ми е много хубаво.
Чудесно е, че ще си в хотел в центъра. Колко струва нощувката?
30 евро, ние е сме в хостел - http://www.hostelworld.com/availability.php/GreenEggsandHam-Berlin-5039
запазили сме двойната стая със собствена баня - 30 евро

# 32
  • Мнения: 1 416
30 евро, ние е сме в хостел - http://www.hostelworld.com/availability.php/GreenEggsandHam-Berlin-5039
запазили сме двойната стая със собствена баня - 30 евро
Мале, това е без пари! Ще разкажеш как е било в хостела след като се върнете, нали?

П.П. В линка ти към хостела пише: "the Underground U6 direction Alt-Tegel to Oranienburger Tor station". Значи може и с метрото да тръгнете от летището. Но, ако се притесняваш дали ще се оправите, за по-лесно хващайте рейса.

# 33
  • Мнения: 1 299
30 евро е на човек на вечер, но пак не е много
за превоза - ами което първо дойде явно  Laughing

# 34
  • Мнения: 1 416
30 евро е на човек на вечер, но пак не е много
за превоза - ами което първо дойде явно  Laughing
60 евро на вечер пак е добра цена, като се има предвид, че ще сте в центъра. Това ще ви спести и доста от разходите за транспорт.
Ние бяхме в хотел (далеч от центъра) за 90 евро на вечер. Вярно, стаята беше огромна и приличаше на апартамент направо. Но следващия път предпочитам повече нощувки, макар и в по-лош хотел.

# 35
  • Мнения: 1 299
30 евро е на човек на вечер, но пак не е много
за превоза - ами което първо дойде явно  Laughing
60 евро на вечер пак е добра цена, като се има предвид, че ще сте в центъра. Това ще ви спести и доста от разходите за транспорт.
Ние бяхме в хотел (далеч от центъра) за 90 евро на вечер. Вярно, стаята беше огромна и приличаше на апартамент направо. Но следващия път предпочитам повече нощувки, макар и в по-лош хотел.
ще споделя като се върна как е било и ако не забравя - ще снимам стаята, за да покажа Peace

# 36
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524

Завиждам ти, че отиваш в Берлин. Там остана сърцето ми.


 Влюбена съм в Берлин, ходила съм няколко пъти и винаги бих се връщала там.
Момичетата са изброили основните места - Стената;Мечетата- няма как да не ги видиш;Тв кулата - страхотна гледка;Александер платц; Потсдамер платц- Сони центъра- страхотно е просто вечер там;
за Пергамон музея - поне 2 дни - за да можеш да кажеш че си видял всичко;
за дворците в града още 2 дни поне ;
за Сан Соси - той е извън града - в Потсдам - цял ден - макар че ще е студено сега там и няма да ти е толкова приятна разходката в градините му - иначе лятото е просто незабравимо;
Петолъчката - където преди се правеше любовния фестивал;
зоото  - - църквите- има страшно много неща който може да видиш - накъдето и да се обърнеш
Египетския музей - намира се до Шарлотенбург, Райхстага

приятно изкарване ти желая

# 37
  • Мнения: 6 390
Не че ще кажа нещо в повече  Crazy но само да споделя че е страхотен град  Peace

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

Завиждам ти, че отиваш в Берлин. Там остана сърцето ми.
Сан Соси -

кажи ми, че от бързината си написала Соси  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 1 299
благодаря зорница...записвам си всичко  Peace

Общи условия

Активация на акаунт