Изповедта на една бременна лесбийка

  • 7 452
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 677
Тва па кво общо има с темата?! И срамно ли е? Не съм казал такова нещо. Написах ти го, понеже не отговори, а се скри зад тенджери и тигани. И щом там ти е комфортно си стой там. И там си обобщавай.

Толерантното Българско общество ми звучи като България е Европейска страна. Голям смех.

# 91
  • Мнения: 5 370
Тва па кво общо има с темата?! И срамно ли е? Не съм казал такова нещо. Написах ти го, понеже не отговори, а се скри зад тенджери и тигани. И щом там ти е комфортно си стой там. И там си обобщавай.

Толерантното Българско общество ми звучи като България е Европейска страна. Голям смех.

Сопрано, спирам да ти отговарям не защото не мога или "съм се скрила', а защото просто уважавам модераторите, първо.
Второ- темата ептен ще отиде в друг коловоз.Айде, нищете си толерантността, но оставете и другите да си имат "неевропейското" мнение по въпроса. Mr. Green

# 92
  • Мнения: 677
"Спирам да ти отговарям" не кореспондира по никакъв начин с поста ти. Уважавай модераторите като не спамиш, а не с четки по постовете си. Темата си е в коловоз, споко, дори и без теб би могло нещо да не излезе извън. И не е "неевропейско", а арабско. Там направо ги съдят и в затвора. Е те тва е права вяра. Както каза и ти Жози в пост номер 65 -"Правият път". Прав път, права вяра. Евала, машала, ашколсун, но и баклава!

# 93
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Най-добре да дойде иранския президент да обмени опит с нашия. В Иран няма такива гнусари, излекували ги някак си ...

# 94
  • Мнения: 2 891
Най-добре да дойде иранския президент да обмени опит с нашия. В Иран няма такива гнусари, излекували ги някак си ...

Хаха, много категорично се изказваш. Не мога да ти повярвам, грам.

# 95
  • на село
  • Мнения: 1 028
Само едно нещо не можах да разбера - защо повечето от вас определят хомосексуалноста като "проблем". Уж сте много толерантни, а недай си боже да сполети вашите деца! Ако моето дете се определя като такова и ако виждам че това го кара да се чувства добре в кожата си, не виждам "проблема"! И какво, като не продължи родата?! Не смятам гените си за единствени и неповторими! Гении в рода си нямам и едва ли ще имам!

Ако двете са читави като хора, ще отгледат и възпитат добре децата си. Пожелавам им го! Както беше писал някой по- нагоре  - по добре в хомосексуално семейство, отколкото в хетеросексуално и ставащо свидетел на редовни побоища, например.

# 96
  • Мнения: 851
Винагиса ми били интересни темите, в които се спори. В повечето случаи започвам да чета и имам твърдо мнение по въпроса, но често намирам много умни доводи в противоречие с първоначалното си мнение и се замислям доколко трезво преценявам нещата. И доколко ги разглеждам от всички аспекти... Същото стана и сега.

Като цяло се съмнявам доколко две жени, интимни при това, могат да възпитат момче. Според мен резултата от свободата в афиширането на гей двойките и това, че те вече спокойно забременяват и отглеждат деца в еднополови бракове ще си проличи следващото поколение. Тоест като им отраснат децата.

# 97
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Деца се отглеждат и възпитават в хомосексуални семейства вероятно още от 70- те години ... какво трябва да си проличи  Thinking

# 98
  • Мнения: 857
  А това, че детето ще бъде отгледано от еднополови родители според мен няма никакво значение. Аз съм отгледана само от майка. липсват ми доста неща, ама и от две майки да бях отгледана пак същите щяха да ми липсват.....
  Виж как ще приемат това дете връсниците му не знам.
Да, да. Само дето е малко трудно да обясниш на едно дете, защо баща му има цици, или защо майка му е с пишка и й расте брада. Crazy
Убедена съм, че за нормалното формиране на детската психика, отглеждането на дете от хомосексуално семейство е вредно. Да не говорим, на какво ще го подложат връстниците му. Особено, когато трябва да се появи с мама и татко някъде.
Нямам нищо против хомосексуалистите. Да си живеят, да си се събират, но да престанат да ни се натрапват с хленчене, че са дискриминирани.

Тук май говорим за лесбийки и гейове. Те не са транссексуални.
И аз съм убедена, че няма нищо по-хубаво от това детето да бъде отгледано в нормална среда. но какво значи нормална. Нормална среда за мен е когато има любов и разбирателство. Няма да е нормално детето да разбере някой ден, че тати изневерява на мама с мъж или обратното. Няма да е нормално тати да бие мама.
Както казах важното е любов да има. Heart Eyes
Съгласна съм с последното мнение.
Не разбирам на някои от вас какъв им е проблема.Била нагла нз. си каква била, парадирала с това, че е бременна и т.н
Ми гледайте си живота и т'ва е.Жената е избрала този начин на живот ... може наистина да е влюбена в партньорката си, не виждам нищо лошо в това да си имат дете.Всеки има право на избор, все пак живеем в свободна държава.И наистина имаше много ограничени постове  Sick , но както казах всеки с мнението си ... 

Общи условия

Активация на акаунт