vega test

  • 11 745
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
EТО ИНФО ЗА ВЕГА ТЕСТ ВЗЕТО ОТ Д-Р ГЕОРГИЕВА
КОМПЮТЪРНА ДИАГНОСТИКА С БЕЗКРЪВЕН ТЕСТ ЗА
ПОНОСИМОСТТА НИ КЪМ 240 ХРАНИ И НАПИТКИ

КОМПЮТЪРНАТА ДИАГНОСТИКА НА ХРАНИТЕ НИ ОСИГРЯВА    ЗДРАВОСЛОВНО ХРАНЕНЕ С НАЙ- ПОДХОДЯЩИТЕ И ПОНОСИМИ ОТ ОРГАНИЗМА ХРАНИ


С най- модерна компютърна технология се извършва биоенергиен тест за оценка на толерантността ни към храни и напитки, които консумираме най-често. В ампули е поставен  извлек от: 18 вида меса, 19 вида млечни продукти, от 23 пресни плодове и 26 зеленчуци, ядки, шоколад, напитки,  включително алкохолни, подправки, подсладители, консерванти, даже и цигари.Компютърният апарат е нов клас в биоелектрониката, работи на принципа на електропунктурата.  При извършване на  тест” VEGA” не се взима кръв, няма убождане, безболезнен е, удобен и точен. Храните се тестват една по една, като може да се направи и кръстосан тест за взаимна поносимост на група храни.Непоносимостта към храните не е до живот, не се предава по наследство. С теста се установява към кои храни организмът има добра поносимост, разгражда ги бързо и превръща в енергия. Показва още  кои от тях не понася, разгражда бавно, не усвоява достатъчно и съответно ги натрупва в мастни депа, шлаки, токсини. Получените резултати се нанасят специални фишове/ маркирани съответно в зелен, оранжев и червен цвят/. Тестът завършва с определяне на СТРОГО ИНДИВИДУАЛЕН и най-подходящ здравословен  режим на хранене.

Как да се храним правилно и полезно?

Защо е полезен компютърният тест ”VEGA” ?

С него може да се постигне:
☺ТРАЙНО НАМАЛЯВАНЕ, без възвръщане на  килограмите!                                                                                                                                                                                                 Приемат се  само установените от теста поносими храни- тези, които организмът разгражда и усвоява най- добре. Така се поддържа нашата обмяна, малка е опасността от напълняване, чувстваме се много добре, здрави, работоспособни. Преминалите теста съобщават за намаляване на теглото още от първия месец/ от 5 до 10 кг/, като теглото не се възвръща, а продължава да спада.                             
☺ИЗГОТВЯНЕ на правилен хранителен режим на жената при бременност и след раждане. ВАЖНО Е да не се  наруши пълноценното хранене на бебето! Да се помогне  на майката  да намали натрупаните килограми и да възстанови  бързо добрия си външен вид. БЕЗ да се гладува! 
☺ НАСОЧВАНЕ на децата и младите хора към здравословен начин на  хранене с поносимите от организма им храни-  без те да изпадат в депресии от   различните  диети или да стигат до  заболявания като булимия, анорексия.
☺СПАЗВАНЕТО  на показателите от теста може да помогне за     подобряване състоянието на хора, страдащи от диабет, подагра, сърдечно-съдови и бъбречни заболявания, онкологично болни и  др. ВАЖНО е, че приемът на храните с добра поносимост винаги трябва да се съобразяват  с характерната за заболяванията диета.
☺ПОЛЕЗЕН  е теста при различни  проблеми с храносмилането. Те намаляват , някои от тях изчезват бързо след приема на поносимите храни.    
☺ТОВА се отнася и до редица кожни заболявания, акне.
☺ВАЖЕН е теста при жените в менопауза. Тогава се повишава  апетита, настъпва неконтролируемо наддаване на теглото, увеличава се нервното напрежение. Диетите не помагат, не водят до отслабване.Приемът на поносимите храни, установени от теста, правят безпроблемно намаляването на килограмите. ☺ЦЕЛУЛИТ и влиянието върху психоемоционалното състояние на жените от всяка възраст. Само правилното приемане на белтъчини, въглехидрати и мазнини, съдържащи се в поносимите храни на теста, води до неговото видимо намаляване.
☺СПОРТИСТИ и тяхната необходимост от строго индивидуално и най- ефективно хранене САМО с пононосимите от организма им храни. Това повишава възможностите им за отлични постижения. Този тест преминаха едни от най- добрите и елитни спортисти на страната ни.

ИЗПОЛЗВАНЕТО НА УСТАНОВЕНИТЕ ОТ ТЕСТА ПОНОСИМИ И ПОЛЕЗНИ ЗА ВАС ХРАНИ ВИ ОСИГУРЯВАТ ПРАВИЛНО ХРАНЕНЕ, ЕФЕКТИВНО ОТСЛАБВАНЕ И ДОБРО ЗДРАВЕ.

ДИАГНОСТИКАТА СЕ ИЗВЪРШВА ОТ Д-Р ДОРА ГЕОРГИЕВА -                                                                                                                                                                                    СПЕЦИАЛИСТ В ТАЗИ ОБЛАСТ

# 16
Здравейте,
Регистрирах се, защото исках да разгледам мнения на хора, които са си правили Vega тест. Исках да разбера какво предствлява и до колко е ефикасен. Но просто на нещо фрапиращо се натъкнах. Обръщам се към EELLIII. Моля, не преиначавайте смисъла на форума. Тук е място всеки да сподели мнението и опита си, а не за да рекламирате.
Според мен това е реклама и силно се съмнявам, че EELLIII реално си е направила теста и има посочения резултат. До  следното заключение стигнах, след като във няколко форума виждам същия текст. Ето линковете, където malcho999, eli999 са пуснали същото съобщение:
http://forum.rozali.com/viewtopic.php?p=158902&sid=deb0177f4 … 3edcbdbf977afe390
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?p=240748&sid=1d313ca55 … 32d9fc677d8e7053e
http://club.biberonbg.com/read.php?12,689540,page=1
Дори някъде в този форум някой също спомена, че е реклама на въпросната лекарка. Ок, няма нищо лошо да споделиш, че си доволен от даден специалист или че има резултат дадена процедура, но  ако на мен ми е помогнал даден продукт или специалист, няма да тръгна да се регистрирам в редица форуми и да копирам навсякаде един и същи текст, за да споделя радостта си. Не искам да  обвинявам никой в нищо, но просто ако съм на мястото на ELLIII няма да постъпя така.
Така че дами сами решавайте. Нямам намерение да се карам с когото и да е било. Лично за мен -бях решила да си правя теста, но вече НЕ. И ако размисля, няма да е при въпросната лекарка.
Хубав ден на всички. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 721
Noname, и аз се натъкнах на същото мнение на ЕЕЛЛИИИ във форума на тялото...  Има нещо гнило в Дания  Laughing

Но ходих при въпросната докторка. Много странна птица, малко неадекватно се държа. На всичкото отгоре телефонът й звъня непрекъснато докато ми правеше теста, което ме подразни ужасно.

Резултатите са, че дебелея от черен пипер  Laughing , гъби, краве сирене и спанак  Laughing Laughing, т.е. те са единствените храни, които ям отвреме на време, и които ми излязоха в "оранжево", т.е. да не се употребяват 3 месеца. Ще спазвам ограниченията пък ще видим.

# 18
мисла да го направа този тест на моиа син които е на 2 годинки и има некаква опорита алергиа та да спрем храните кам които тои има непоносимост,дано да помогне Praynig
освен ако не се окаже че не е от храната.Пак ще пиша за резултата стискаите палци Peace

# 19
  • Мнения: 721
Не си давай парите, направи му тестове за алергия а не Вега тест. Имай впредвид, че се прави и по козметичните салони. Не е сериозно да му го правиш на детето срещу алергия.

Общи условия

Активация на акаунт