Моля за коментар на резултати от спермограма

  • 115 294
  • 272
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 939
Ееее, бравос! Аз мислех, че добавките няма да свършат работа, че съм станала много скептична, откакто при нас не помогнаха... Само така! Simple Smile

# 76
  • Мнения: 1 062
И при нас нямаше ефект, Мишке.
Радвам се, че има хора, на които действат !
Поздравления, Татко Барба   bouquet
Само напред и нагоре !  Peace

# 77
  • Мнения: 1 226
Айде и тук да те поздравя Барб smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

# 78
  • Мнения: 2 382
Татко Барба,ти си отличник  bouquet  bouquet  bouquet
И при нас имаше много добър ефект от добавките,така че не се отказвайте Simple Smile.
Татко Барба,я копирай първата спермограма,плийз,че тази направо е фантастична  bouquet  bouquet  bouquet

# 79
  • Мнения: 1 284
Браво Татко барба HugУспех Praynig

# 80
  • Мнения: 2 343
 baloni newsm10Браво на теб, Татко Барба smile3501! Даде ни повод и ние да се надяваме!

# 81
  • Мнения: 1 248
Tatko Barba  Hug Hug Hug Hug,много се радвам за вас, ти го знаеш.
И ако знаеш как добре ми деиства новината!!! JoyДано да повлачиш крак за всички нас -борещите се с мъжки фактор! Grinning
И какти каза Хопе-заслужаваше си нова тема!Това е радост и надежда !  bouquet  bouquet  bouquet

# 82
  • Мнения: 353
Татко Барба,я копирай първата спермограма,плийз,че тази направо е фантастична  bouquet  bouquet  bouquet

Шайнче,
Първата ми спермограма я има малко по-горе в тази тема, така че можеш да видиш от какви показатели съм тръгнал  Wink

Момичета,
Много Ви благодаря за благопожеланията и стиснатите палци. Съвсем искрено казвам, че без вашата подкрепа и съвети едва ли щях да постигна тези резултати.
Съпругата ми се шегуваше с мен, т.к. след като си взех резултатите и се прибрах в нас взех да стъпвам от крак на крак, като малко дете, и тя казва "Добре, добре, хайде отивай да пишеш на момичетата в Проблемно"  rotfImbo   Няма спор, разчете ми мисълта защото именно на Вас исках първи да пиша. Наистина се надявам и при вас, макар и по-бавно, добавките да подействат - просто не ги спирайте и кажете на съпрузите ви да бъдат стриктни при приемането им, иначе  newsm66 newsm66 newsm66
Утре съм на преглед при д-р Владимиров и ще видя какво ще ни посъветва. Колебая се дали изчакаме още 3 месеца, надявайки се да се подобрят още повече показателите ми, или да си спретнем една инсеминация  newsm78
Вие какво мислите момичета ?
Всички Ви   Hug Hug Hug

# 83
  • Мнения: 1 226
Татко Барба, нима можеш да чакаш още 3 месеца?При тези резултатииииииии ...... , на фона на предишните  Thinking

# 84
  • Мнения: 1 248
Татко Барба,снощи те похвалих пред съпруга ми...и за първи път видях надежда и интерес в погледа му Grinning- тои е доста песимист, и колкото и надежда и оптимизъм да му вдъхвам- иска да види черно на бяло за да повярва... Hug
Та за първи път водихме оптимистичен разговор, в смисъл "Какво пие,тои?От колко време...?" Heart Eyes
Много се зарадвах, и ти благодаря.  bouquet
А за инсето- ми аз съм "за" с две ръце-възползваите се от добрите резултати, защото както знаеш гаранция няма! Hug
Ще чакаме утре да се похвалиш с реакцията която си предизвикал у Владимиров,о.к.?

# 85
  • Мнения: 2 382
Татко Барба,искрено се радвам за вас Hug
Ако не бяха правени и двете спермограми при Владимиров ,щях да кажа,че едната е грешна.Направо е невероятно Hug
С тези показатели имате сериозен шанс и за естествено,но ако не ви се чака,хвърляйте се на инсе-то Party

# 86
  • Мнения: 531
От 3% на 18% - това е невероятно!
Поздравления!  bouquet

# 87
  • Мнения: 1 950
Леле каква страхотна новина newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68
ТАТКО БАРБА ти направо удари целия наш скептицизъм в земята Laughing
От как пиша по форумите, такова подобрение на морфология за 3 месеца не съм виждала, браво на теб. Не спирай с добавките, бърканиците и витамините.
Според мен също са идеални показателите и за нормално забременяване, но ако не ви се чака направете инсе.
Успех и не спирай да ни пишеш такива хубави новини Hug Praynig

# 88
  • Мнения: 34
Ех, че  хубава новина  Grinning  Браво Татко Барба, на това се вика подобрение.  Peace Ще споделиш ли точно какво си пил, моля те?!
Довечера ще те “покажа” на моя мъж Simple Smile Simple Smile Simple Smile да му вдъхна кураж.

# 89
  • Мнения: 353
Здравейте момичета,

Понеже много от вас изявиха желание да им кажа какво съм пил, а и с надеждата да помогна и на други в моето положение, реших да Ви напиша всичко подробно, макар че си мисля, че едва ли ще ви изненадам.
Ето и моята "тайна" за подобряване на морфологията  tooth

Програмата е на два етапа:
1. интензивен
2. поддържащ и довършващ

Първият етап е 8 седмици.

Първата седмица:
Трибестан – 3 пъти х 1 хапче
Витамин Е (100мг.) – 3 пъти х 1 хапче
Спимен – 3 пъти х 2 хапчета
Провирон – 3 пъти х 1 хапче
Витамин С (100мг.) – 3 пъти х 3 хапчета

Втората седмица:
Трибестан – 3 пъти х 2 хапчета
Витамин Е (100мг.) – 3 пъти х 2 хапчета
Спимен – 3 пъти х 2 хапчета
Провирон – 3 пъти х 1 хапче
Витамин С (100мг.) – 3 пъти х 3 хапчета

Трета седмица:
Трибестан – 3 пъти х 2 хапчета
Витамин Е (100мг.) – 3 пъти х 2 хапчета
Спимен – 3 пъти х 3 хапчета
Провирон – 3 пъти х 1 хапче
Витамин С (100мг.) – 3 пъти х 3 хапчета

Четвърта седмица:
Трибестан – 3 пъти х 3 хапчета
Витамин Е (100мг.) – 3 пъти х 3 хапчета
Спимен – 3 пъти х 3 хапчета
Провирон – 3 пъти х 1 хапче
Витамин С (100мг.) – 3 пъти х 3 хапчета

Пета седмица:
Трибестан – 3 пъти х 3 хапчета
Витамин Е (100мг.) – 3 пъти х 3 хапчета
Спимен – 3 пъти х 3 хапчета
Провирон – 3 пъти х 1 хапче
Витамин С (100мг.) – 3 пъти х 3 хапчета

Шеста седмица:
Трибестан – 3 пъти х 3 хапчета
Витамин Е (100мг.) – 3 пъти х 2 хапчета
Спимен – 3 пъти х 3 хапчета
Провирон – 3 пъти х 1 хапче
Витамин С (100мг.) – 3 пъти х 3 хапчета

Седма седмица:
Трибестан – 3 пъти х 2 хапчета
Витамин Е (100мг.) – 3 пъти х 2 хапчета
Спимен – 3 пъти х 2 хапчета
Провирон – 2 пъти х 1 хапче
Витамин С (100мг.) – 3 пъти х 3 хапчета

Осма седмица:
Трибестан – 3 пъти х 1 хапчета
Витамин Е (100мг.) – 3 пъти х 1 хапчета
Спимен – 3 пъти х 1 хапчета
Провирон – 1 път х 1 хапче
Витамин С (100мг.) – 3 пъти х 3 хапчета

Вторият етап е 4 седмици:
Всички седмици се спазва следната схема:
Трибестан – 3 пъти х 2 хапчета
Витамин Е (100мг.) – 3 пъти х 2 хапчета
Спимен – 3 пъти х 2 хапчета
Витамин С (100мг.) – 3 пъти х 3 хапчета

*отпада Провирона

Добавки:
Л-карнитин (1000мг.) – 2 пъти х 2 хапчета – сутрин и вечер
Л- аргинин – 3 пъти по 1 хапче
Селен – 3 пъти по 1 хапче
Цинк – 3 пъти х 1 хапче.

Бърканица с мед
1 буркан мед
200гр. смлени орехи
50гр. пчелен прашец
100гр. пшеничен зародиш 
200гр. сусам
Всичко това се обърква и се приема по 1с.л сутрин на гладно.

Добавките и бърканицата съм ги пил през целия тримесечен период.

Трябва да подчертая, че СПРЯХ ЦИГАРИТЕ

Поддържащия цикъл продължавам да ползвам и в момента защото се надявам още повече да подобря резултатите си  Praynig Praynig Praynig че то сега лакомийката за още и още взе да си казва думата  Blush Blush Blush Преди се молех да мина 4%, че да ставам за инсе, а сега искам да си направим бебе по естествен път. Ама да ви кажа не ми се чака и ако този месец не стане ще искам от Владимиров през април да направим едно инсе (само дано и нещата с тръбите на съпругата ми всичко е наред, че има неясноти относно проходимостта на тръбите и, както и по отношение на яйчниковия резерв и фуликулите).

Като гледам няма закована темичка относно лоши показатели в спермограмата (мъжки фактор), а до колкото имам наблюдения голяма част от момичетата тук са именно с мъжки фактор. Може би трябва да се направи такава и в нея да се събере опита от момичетата и от темата с Витамините, защото от нея съм се учил и съветвал.
Благодаря на всички, които ми помогнаха и не си мислете, че ще се оттървете от мен сега  Joy

Общи условия

Активация на акаунт