ВМ-НВХ Стопявам се всеки ден с пържол,сметан и лень-25част

  • 14 768
  • 443
  •   1
Отговори
# 390
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Аз лично не бих рискувала  с овесените ядки , че и с масло за вечеря  Naughty  Бих яла ориз , или пълнозърнести макарони със сирене .. Или варен картоф със сирене ( обезсолена извара ) .Но това съм аз де  Heart Eyes .
Отчет -  мляко , лен 1л, трици 1л .
              1 яйце + мляко
              2 кебапчета + печен патладжан
              25 бадема
Мама днес има имен ден и ще я уважа с червено вино и сиренце ( Фен  Hug

# 391
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Аз лично не бих рискувала  с овесените ядки , че и с масло за вечеря  Naughty  Бих яла ориз , или пълнозърнести макарони със сирене .. Или варен картоф със сирене ( обезсолена извара ) .Но това съм аз де  Heart Eyes .
.....................Мама днес има имен ден и ще я уважа с червено вино и сиренце ( Фен  Hug
Хващам се за ориза и картофа,ще решавам в последния момент
Честито на Росиното Мамче  bouquet,да ти е жива и здрава и пий,колкото ти е сладко-все пак е повод Heart Eyes

# 392
  • Мнения: 1 488
ellyst Здрасти и от мен. Hug Пожелавам ти успех с диетата,ако не е тайна много ли имаш да сваляш.Ще ме извините за писането ама имам помошник на клавиатурата пишем с 0000биберон          Момичета другата седмица на темите на 9 месеца които посещавам ще бъде видна спайдърка Галя!
Чудя се какви въпроси да си подготвя за да и задам!                                 

# 393
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Уси-питай всичко, тя ще отговори. Каквито съмнения или неясноти имаш,относто кърмене-ВМ НВХ питай.Точни въпроси не мога да ти кажа,защото каквото съм искала да питам директно в сайта им съм си задава въпросите
Вечерях-варени картофи, сварих 350гр и изядох половината, обаче докато ги чаках схрусках и 2 сухара.
Не че ми е тежко,но ми е някак сито, но то и картофи от много време не бях хапвала,че сега се усети тежестта веднага. Сякаш вчера с ориза ми беше по-леко.Обаче все още си чувствам стомаха нестабилен, днес от 2л. кис.мляко и веднага ми се обади змията, явно е рано за нормалната храна.
Почистих хладилника,някои неща се наложи да се хвърлят, отворени-неизядени-рискувам да се върна на начален стадий

П.П Оттатък много се коментира Кремълската диета,че и аз се наврях да чета-всъщност е като нашата, смятат точки и гонят минимум.
Та за начинаещи,които много ги е страх от Фитдей могат направо там до ходят да смятат(в таблиците на Кремълската). Месото,мазнините и яйцата са нула(т.е. яйцето е 0,5)след това са зеленчуци и млечни, и най-много точкови са ориз,хляб,сладки,...
Ето линк с таблица

# 394
  • Мнения: X
Уси, кога е лекцията с Галя - може да дойда да я видя?

# 395
  • Мнения: 1 488
 Варна
22. 10. 2007 г. – 09.30 ч. в ресторант Гозила (бул. “Мария Луиза” 37 А)
Галина Толкингтън, личен треньор в “Спайдерспорт”, София, ще представи темата “Спорт през бременността и след раждането.”

Дали е тя незнам,аз вкарах предположение

# 396
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Тя е,но май датата ти е 22.11

# 397
  • Мнения: 1 488
Виж сега забелязах.
Та датата е 22.11 На синковеца рд-то колга беше на 16-17 там нещо ми се върти,че на мойта аверка дятито е на 16-ти и правя наякакава асоциация
Тонче,много хубу с таз диета работата ама виж какво са написали не ги е срам Диетата не се препоръчва на бременни и кърмещи жени.

# 398
  • Мнения: X
Къде това бе, Уси?

Ако питаш за моя син - на 21-ви става на годинка Simple Smile

# 399
  • Мнения: 1 488
Е това имам предвид!Ти си на рожденник на 21 а на 22 от 9:30 е темата.Годзила на мария луйза не се ли сещаш,тя е първата годзила във варна!До светофара на хали шипка.

# 400
  • Мнения: X
Имах предвид къде прочете това, че диетата не е препоръчителна да бременни и кърмачки?

# 401
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Уси,ако говориш за Кремълската диета,че не е подходяща за бременни и кърмачки,значи и нашия режим не е подходящ-защото те са идентични.С малката,но особено важна разлика,че Кремълската е основно нисковъглехидратна,а нашия режим основно-високомазнинен.
Става си за кърмачки и бременни Peace

# 402
  • Мнения: 1 488
Тони аз сега по погледнах таблиците и найстина не виждам причина да не става за кърмачка!При условие,че нисковъглехидратната става и нямам проблем с млекцето.Ама пък и смея да се изпъча че малко хора свалят 10 кила за 3 месеца.Аз ако продължа да съм стриктна, до нова година може и -15 кила да стана.Демек за 5 месеца 15 кила  Wink Ще ми се Mr. Green

# 403
  • Мнения: 742
уси, по-горе ме питаш колко кг имам да свалям. Направо не ми се казва. Казвам го, за да се засрамя най- накрая ooooh! 24

За твое успокоение, споделям първоначалния си опит с ВМ-НВД (и аз още кърмех първото си дете тогава) - за три месеца - 13 кг. Още първите две седмици свалих 6-7(там някъде, не помня точно). Peace

# 404
  • Мнения: 1 488
И аз почнах с 23 отгоре,сега съм ги приполовила  Mr. Green
Момичета утре ще има ли и кажете от колко часа е!Ако пак е от 17:00 да пробвам да дойда

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт