Моля,отговорете ми!

  • 12 652
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
Започнах да ходя на по лекари преди 2 г а от 3 сам семейна.Леля ми сащо трудно забременя и лекаря който и помогна беше Пандурски от Плевен.Реших и аз да започна от там но когато заминах разбрах че е починал и така ме пое Петрова от медицински центар ХЕРА.При нея направихме хормонални изследвания и цветна снимка на трабите при която се оказа че дясната ми транба е запушена.а на ехографа ми откри поликистозни яйчници.При спермограмата ни също имаше малък проблем но той се разреши успешно и така започнах да пия противозачатачни,пих ги няколко месеца но нямаше резултата тогава  ми предложиха лапароскипия която аз отказах защото ме беше страх пак и като чух цената 800лв още повече се отчачх,но когато разбрах че в Севлиево щте ми я направят безплатно(понеже сам от там) се навих и така на 14 септември миналата г. ме оперираха.Но не сам доволна от лекаря защото не ми обърна нужното внимание по скоро гледаше по барзо да ме отпрати за да продалжи с  друг пациент,пък и след операцията единия лекар ми каза(понеже ме оперираха двама)  че снимката е мн некачествена (а струваше 102лв)и че не била запушена тази тръба която показва а другата,а другия лекар ми каза че няма проблем пропускат ми трабите,а варви че разбери кой е прав. newsm78Спрях да ходя по Плевен кадето ми беше грешката след това се насочих към Ангелов от Тарново при който си меря температурата и пия клостилбегит и Сиофор,днес ми направи продухване и се оказа че едната ми траба не пропуска а другата мн трудно сега ми предстоят нагревки които ще правя тук в Севлиево ако нямя резултат искам отново дасе насоча към Плевен но искам лекар на който да се доверя и да сам сигурна в него!

# 31
забравих да спомена че само след 2 месеца след операцията кистите се появиха отново.Имах една позната със същия проблем но тя замина в Белгия на лечение и се вурна бременна само след 2-3 месеца,но там хората не се мъчили да лекуват кистите и а да предизвикат бременноста с тях

# 32
  • Мнения: 3 453
schani,
много съжалявам за трудностите, които си преживяла! Tired

Веднага се хващам за първото фрапантно нещо - как те стимулира с Клостилбегит при наличие на поликистоза?! И изобщо - извършва ли се мониторинг на фоликулярния растеж?
Знаеш ли, че неограниченият прием на Клостилбегит често води до изчерпване на яйчниковия резерв? Не може да се приема за повече, от 3 - 4 месеца.
Порови се в гугъл и прочети това, онова. И винаги, винаги проверявай онова, което ти предписват кварталните гинеколози!
Снимката къде я прави? В мед. център Хера /Плевен/ не правят хистеросалпингографии.. Thinking Да не говориш за Хера - та в Търново?
Съветвам те да зарежеш Търново и да се насочиш към Плевен. Успех! Peace

# 33
Въобще не ми следи яйчниците както пише в листовката и както казваш ти.Пих ги 3 месеца и се чудих дали трябва да почивам,понеже Ангелов не ми спомена нищо,но в листовката пишеше че трябжа да се почива и затова ги спрях за 2 месеца и сега отново ги почнах.Снимката я правихме в" Авис Медика" в Плевен.
И междудругото защо немога да се регистрирам,немога да си активирам акаунта,идва ми писмо в пощата а няма нищо за активирване

# 34
Здравейте на всички мамчета. Не знам дали някой ще се заинтересува или прочете тези няколко реда написани от мен,но след като чух името на д-р Хаджи Радев от гр. Търново се върнах малко назад във времето. Датата бе 13.03.2006г Тогава моята вуйна трябва да ражда... Е да тя роди , но и до сега не е ясно по какъв начин - дали секцио или по нормален начин, защото деня в който тя даде живот на своето 2-ро дете си отиде. И до сега не е ясно дали е успяла да го види или е издъхнала преди това. Доктора който трябваше да я изражда бе същият д-р Хаджи Радев. Не искам да петня името и репутацията му , но това се случи при нас и никой не пое тази отговорност и не застана зад действията си.Сега на 13.03.2009г синът и Валентин (кръстен на нея) навършва 3год. без майка а 2010г. Дъщеря й ще има абитуриентски бал - е как смятате бива ли 2 деца да растат без майчина обич, разбирателство и дори без едното да я познава. Скъпо момиче моля те само да внимаваш кой лекар посещаваш защото понякога това ,че един човек е с голямо име не означава, че ще си свърши добре работата.

# 35
  • Мнения: 3 675
Пет месеца нищо не са, едва след първата година може да се говори за проблем при водене на редовен полов живот, поне 2-3 пъти седмично, особено в периода на овулация.
Ако мислите, че имате проблеми със забременяването, по-добре се посъветвайте с гинеколог от клиника по стерилитет, а не с кварталния от поликлиниката.

# 36
  • Мнения: 3 453
Симона,
съжалявам за вуйна ти! Sad
Аз също винаги съветвам всички с проблеми от репродуктивен характер да НЕ стъпват при търновски гинеколог.

# 37
  • Мнения: 2
Здравейте мами:)искам да ви кажа нещо за  д-р Хаджирадев.Той  е много добър в израждането на бебета,но само толкова.Знанията му не надхвърлят по нищо знанията на една обикновена акушерка.Като оператор е кръгла нула/0/.иска ми се по някакъв начин да се направят снимки на операционите шевове на всички жени който е оперирал...повярвайте ми сам тои ще се засрами от това което е сътворил...няма да се впускам в подробности от сорта как ще направи самата операция като не може един шев като хората от вън да направи.Така че съветът ми към всички е бягайте от търновската болница.А колкото до ГО незнам колко пък там са добри след като както прочетох нямат неонатология...извинявайте ама то почти всяко второ новородено има нужда от специализирана помощ.Според мен там са добри но на приказки всмисъл да те успокоят да ти обеснят какво те очаква и да ти се усмихнат няколко пъти.И последно искам да ви кажа,че раждането е нормален процес и Вие ще родите със или не с особено добри доктори,защото процеса раждане не е сложен процес и всеки доктор ще ви изроди по един и същ начин.Според мен си намерете доктор който да ви поеме от първия месец до раждането плащайте ако трябва ,но искаите той да ви изроди.

# 38
  • Мнения: 67
Започнах да ходя на по лекари преди 2 г а от 3 сам семейна.Леля ми сащо трудно забременя и лекаря който и помогна беше Пандурски от Плевен.Реших и аз да започна от там но когато заминах разбрах че е починал и така ме пое Петрова от медицински центар ХЕРА.При нея направихме хормонални изследвания и цветна снимка на трабите при която се оказа че дясната ми транба е запушена.а на ехографа ми откри поликистозни яйчници.При спермограмата ни също имаше малък проблем но той се разреши успешно и така започнах да пия противозачатачни,пих ги няколко месеца но нямаше резултата тогава  ми предложиха лапароскипия която аз отказах защото ме беше страх пак и като чух цената 800лв още повече се отчачх,но когато разбрах че в Севлиево щте ми я направят безплатно(понеже сам от там) се навих и така на 14 септември миналата г. ме оперираха.Но не сам доволна от лекаря защото не ми обърна нужното внимание по скоро гледаше по барзо да ме отпрати за да продалжи с  друг пациент,пък и след операцията единия лекар ми каза(понеже ме оперираха двама)  че снимката е мн некачествена (а струваше 102лв)и че не била запушена тази тръба която показва а другата,а другия лекар ми каза че няма проблем пропускат ми трабите,а варви че разбери кой е прав. newsm78Спрях да ходя по Плевен кадето ми беше грешката след това се насочих към Ангелов от Тарново при който си меря температурата и пия клостилбегит и Сиофор,днес ми направи продухване и се оказа че едната ми траба не пропуска а другата мн трудно сега ми предстоят нагревки които ще правя тук в Севлиево ако нямя резултат искам отново дасе насоча към Плевен но искам лекар на който да се доверя и да сам сигурна в него!


Момиче бягай от севлиевските гинеколози Peaceговоря ти от своя горчив опит , Норе те е посъветвала да се обърнеш към Веселин Пенков в Плевен подкрепям с две ръце.Ако не беше той едва ли щях сега да си гушкам детенцето.Дори и да не избереш точно него в Плевен има достатъчно кадърни гинеколози към които да се обърнеш,аз не бих се доверила за нищо на света вече на севлиевските "специалисти" ooooh!

# 39
  • Мнения: 1
Да отидеш  при хаджи радев е все едно да отидеш в ада.Той нее гинеколог той е психопат!незнам защо още стой в болницата и се представя като специалист,нищо не става от него държи се с теб като животно не му пука дали ще умреш и дали ще живееш по време на раждане ! Без малко да загубя живота си заради Него без малко да загубя детето си заради Него! имах леки родилни болки но той ме заведе в родилната зала и ме караше на сила да напъвам да излиза бебето без да следи дали имам разкритие или нe стана ми лошо нямах сили беше ми първо раждане нямах никакво разкритие но ме караше да напъвам!  чувах го как говори с сестрите в стаята това лапе е за секцио но не ми се прави сега секцио и ме остави така наведе се и ми каза :сега трябва да подпишеш някакви документи че ти си сагласна за форцепс и не искаш нормално раждане!
чуха тоновете на бебето бяха много слаби той извика по телефона елате да изродите това лапе няма да се занемавам цял ден заради  тая трябва да стоя тука! сложиха ми упойка и изродиха бебето с форцепс като по чудо се събудих и оцелях както и моето бебе! Благодаря на моят Жив Бог че беше с мен и спаси мен и детето ми! те помислиха че умирам и за това ме караха да подписвам докуминти но Слава на Бога жива сам и казвам на всички:НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ХАДЖИ РАДЕВ ПРИ НЕГО СТЕ МЕЖДУ ЖИВОТА И СМАРТА ТРЯБВА ДА ЗАТВОРЯТ ОТДЕЛЕНИЕТО МУ!

Общи условия

Активация на акаунт