ЛАПАРОСКОПИЯ - да поговорим

  • 94 556
  • 619
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2
zdravei te na men sa6to dok. Filipov mi pravi laparo prez mart,a prez april ve4e sam bremenna.Mnogo sam 6tastliva,pojelavam na vsi4ki koito im prestoi laparo da mine uspe6no i mnogo barzo sled tova BEBE.zlatni race ima tozi 4ovek toi vzima za izbor na ekip 450lv.i pri tova se pla6tat na kasata

# 616
  • Мнения: 137
Привет,
моята лапароскопия беше на 16 април в Шейново. Оперира ме д-р Попов. Постъпих в болницата с това направление за хоспитализация номер 7 и за избор на екип ми искаха 800 лева. И това е!! Операцията минава по клинична пътека. Ако нямаш възможност за 800 лева за избор на екип, тогава минаваш само с направлението за хоспитализация и плащаш на каса за консумативи мисля, че 150 лева беше. Аз съм доволна!! В Майчин дом искаха да ме оперират коремно, но д-р Попов в Шейново се справи и лапароскопски. Много по - добре е така, по бързо се възстановяваш, пък и условията в Шейново са по добри от МД, където било доста голяма мизерия. Аз главно заради доктора исках в Шейново да се оперирам, от форума бях разбрала за него и така. Много се радвам за избора си!!!
Успех!!

# 617
  • Мнения: 60
Здравейте на всички, за пръв път пиша в този форум, макар че го следя отдавна.
Искам само да споделя с тези на които им предстои лапароскопия.
Мен лично ме изписаха вчера след направена лапароскопия от д-р Филипов в Майчин дом. Естествено си платих 450 лв за избор на лекар, но смятам че парите напълно си заслужаваха. Д-ра както и персонала в болницата са страхотни.
Не се колебайте момичета колкото по-бързо ви направят операцията толкова по добре за вас самите, не боли чак толкова много, просто страха е голям както пред всяка операция, но възстановяването е бързо. Казва ви го човек който вече два пъти го преживява.
И ако си мислите че избора на лекар не е важен, според мен грешите, не е важно дали ще платите или не , просто си подберете добре лекаря иначе като мен два пъти ще лежите"под ножа"
Ако някой има въпроси нека ми пише с радост ще му отговоря.
Успех на всички! Simple Smile

# 618
  • София
  • Мнения: 2 381
zdravei te na men sa6to dok. Filipov mi pravi laparo prez mart,a prez april ve4e sam bremenna.Mnogo sam 6tastliva,pojelavam na vsi4ki koito im prestoi laparo da mine uspe6no i mnogo barzo sled tova BEBE.zlatni race ima tozi 4ovek toi vzima za izbor na ekip 450lv.i pri tova se pla6tat na kasata
Честито! Лека бременност ти пожелавам и най-красивото бебе на света!   bouquet

# 619

Общи условия

Активация на акаунт