...косата ми настрьхва

  • 3 498
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 672
Не можеш ли да се консултираш направо в Педиатрията?
Peace да консултацията е най добрия вариан

# 16
  • софия
  • Мнения: 636
Тази бактерия причинява пневмония, знам бегло. Най-добре иди на педиатър за всеки случай. Успех и дано всичко бъде наред! Hug

# 17
  • Мнения: 953
Ужас,
едното бебе е в кома и много кърви Cry било е родено в 35 седмица,
сега гледам " Здравей България" и д-р Янков Света София.

# 18
  • Мнения: 2 388
veronic0, пиши ни после какво става, че те мислим, миличка.

# 19
  • Мнения: 412
veronic0, пиши ни после какво става, че те мислим, миличка.
Моля те! И дано да се окаже, че притесненията ти са били напразни.

# 20
  • Мнения: 4 053
какво става  Thinking

# 21
  • във фурната
  • Мнения: 596
Серация е от сем.Ентеробактериацее.Условен патоген.Един от най-честите причинители на вътреболнични инфекции.МОже да причини най-различни заболявания,особено при имунологично непълноценни пациенти-уроинфекции,раневи инфекции,пневмонии,менингити,синуити,отити,ентерити при кърмачета и др.
Серация е норм. обитател на чревния тракт на човека и животните.От особено значение е обаче присъствието  и обитаването  в болничните екосистеми на полирезистентни щамове,затова трябва да се спазват санитарно-противоепидемични мерки с/у болничните инфекции

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 19:46 от баница йованица

# 22
  • Мнения: 3 069
Обезателно поискай от педиатърката ви да пусне изследвания на бебчо.
Дано да не сте се заразили...

# 23
  • Мнения: 911
Серация е един от причинителите на пневмония.

Ти абсолютно ли си сигурна в това, можеш ли да посочиш линк, където го пише... защото аз намерих някои неща за серациата но там не пише такова нещо.
Чувствам се засегната, защото тази вечер разговярях с жената пуснала темата - днес следобед са приели бебето й (няма още месец) по спешност в Токуда със съмнение за пневмония... на вечерната визитация ще й дадат информация. Тя роди във Тина К.

# 24
  • във фурната
  • Мнения: 596
Серация е един от причинителите на пневмония.

Ти абсолютно ли си сигурна в това, можеш ли да посочиш линк, където го пише... защото аз намерих някои неща за серациата но там не пише такова нещо.
Чувствам се засегната, защото тази вечер разговярях с жената пуснала темата - днес следобед са приели бебето й (няма още месец) по спешност в Токуда със съмнение за пневмония... на вечерната визитация ще й дадат информация. Тя роди във Тина К.
Серация може да причини най-различни инфекции,вкл. и пневмония.

Общи условия

Активация на акаунт