Бихте ли изяли, каквото и да е за да спечелите ?

  • 3 914
  • 134
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 750
Абе кой се кара бе хора.... newsm78
К'во ви става!? Rolling Eyes
Вие май не сте пресъствали на караници! Mr. Green
Ние с тъпата жена само си бъбрим а вие тука в спор ни вкарахте! Crazy

# 91
  • Мнения: 2 229
Без да пробвам не мога да кажа. Mr. Green
Сега може да си мисля, че съм прекалено гнуслива, но на момента може пък да се справя. Mr. Green

Но почти със сигурност знам, че не бих издържала другото, което ги караха - да лежат някъде и да ги засипят с влечуги/буболечки/паяци/скорпиони...

# 92
  • Мнения: 750
Аааааа...това с буболечките,в никакъв случай! Naughty
Ако ще да е 16 цифрен чек! Mr. Green

# 93
  • Мнения: 6 417
А кравешкото око сурово ли е?  newsm78

# 94
  • Мнения: 150
Аааааа...това с буболечките,в никакъв случай! Naughty
Ако ще да е 16 цифрен чек! Mr. Green
Що, бе! Ще си ги харчиш, а тъпите селянки от форума ще ти завиждат и ще живуркат със средната си заплата...

# 95
  • Мнения: 750
А кравешкото око сурово ли е?  newsm78
На скара! Mr. Green

# 96
  • Мнения: 750
Аааааа...това с буболечките,в никакъв случай! Naughty
Ако ще да е 16 цифрен чек! Mr. Green
Що, бе! Ще си ги харчиш, а тъпите селянки от форума ще ти завиждат и ще живуркат със средната си заплата...
И без да ме лазаят буболечки срещу кинти,пак имам достатъчно да си харча и пак има кой да завижда! Mr. Green

# 97
  • Мнения: 150
И без да ме лазаят буболечки срещу кинти,пак имам достатъчно да си харча и пак има кой да завижда! Mr. Green
Аха! Ти просто си готова да лапаш какви ли не гадости за пари, както благоволи да ни информираш... Без да влагам каквито и да е задни мисли в това изречение.

# 98
  • Мнения: 5 228
Но почти със сигурност знам, че не бих издържала другото, което ги караха - да лежат някъде и да ги засипят с влечуги/буболечки/паяци/скорпиони...

Аз предпочитам да ме засипят с всякакви  буболечки, само да не ям кравешки очи.

# 99
  • Мнения: 4 733
 Темата е придобила неочакван обрат Laughing Извинете ме, но онзи коктейл от дроб и карантии който приготвяха беше цяла мензура от миксер и имаше гъстотата на боза  Sick Нищо няма шанс да ме мотивира да изпия подобно нещо, най-малкото пък пари.

# 100
  • Мнения: 6 417
Вадете парите  Flutter

# 101
  • Мнения: 4 733
Да бе , на скара...Като гледах как кървеше Sick

# 102
  • Мнения: 150
Да бе , на скара...Като гледах как кървеше Sick
Значи като за ценители - полусурови Simple Smile

# 103
  • Мнения: 966

[/quote]

Нре се знае тези пари за какво са им... парите са си пари. Носят възможнсоти, това е факт. Не знам, катог и гледах не си представям да мога, но човек не знае на какво е способен, когато опре ножът до кокал  Simple Smile
[/quote]

Много точно казано.

# 104
  • Мнения: 1 674
твърдо-НЕ

Общи условия

Активация на акаунт