Бихте ли изяли, каквото и да е за да спечелите ?

  • 3 944
  • 134
  •   1
Отговори
# 105
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не Sick

# 106
  • Мнения: 2 663
Колкото и да е сумата няма шанс да ям някакви си гадории.Макар, че ако ме хване лудостта и за без пари ще го направя, ей така са тръпката и усещането

# 107
  • Мнения: 2 498
Само при мисълта за налапам някаква гнусотия ми се гади....
Каквата и да е сумата немога да изям такива неща....

# 108
  • Мнения: 4 629
Зависи колко са парите и какво трябва да изям  newsm78

# 109
  • Мнения: 2 723
На скара или сурово ще го глътна като стой та гледай.
7 цифри викаш, а?
За тия пари чак ще ми е вкусно  Twisted Evil

# 110
  • Мнения: 281
Да, за 200 000 лв. мога да изям шкембе чорба.
Добре де, 200.

# 111
  • Мнения: 2 978
Не. В никакъв случай

# 112
  • Мнения: 750
И без да ме лазаят буболечки срещу кинти,пак имам достатъчно да си харча и пак има кой да завижда! Mr. Green
Аха! Ти просто си готова да лапаш какви ли не гадости за пари, както благоволи да ни информираш... Без да влагам каквито и да е задни мисли в това изречение.
Aй сиктир от тука мА тъпа жено....Обикаляш кат не доклатена кучка из форума и се чудиш къде съм за да си почешеш езика с мен!
Другите дето казаха,че ще ядат лайна за пари не ти прави впечетление,ама нали и аз съм се изказала по темата,оти да не си пуснеш жлъчта по мене пак!То бива форумска злоба тука,ама то твойто граничи с лудост вече!
Или на Каси запетаите ще са ти криви...или мойто ''4-ч'' ще ти пречи,все нещо няма ти е по вкуса!Бах аз тез претенции мА...то туй твойто не е човешко вече!То направо си за съжаление да ти кажа!
Сигурно не ти е лесно да живееш с толкова отрова насадена в сърцето ти!

# 113
  • Мнения: 3 268
Не,дори от това да зависи живота ми.Ще повърна,знам си.

# 114
  • Мнения: 4 733
Предполагам,че ако се навиеш да го изядеш отново ...няма да има проблем и няма да те дисквалифицират Laughing

# 115
  • Мнения: 720
Предполагам,че ако се навиеш да го изядеш отново ...няма да има проблем и няма да те дисквалифицират Laughing
Joy Joy Joy
Ако знаете как добре ми влияе темата на диетата   hahaha

# 116
  • Мнения: 3 268
Предполагам,че ако се навиеш да го изядеш отново ...няма да има проблем и няма да те дисквалифицират Laughing
SickКак можа!!!!Представих си го!

# 117
  • Мнения: 150
Ако знаете как добре ми влияе темата на диетата   hahaha
А на мен как положително ми влияе... Simple Smile

Касиди, дали случайно не харесваш и жени?

# 118
  • Мнения: 4 733
Не бих изяла себеподобна за пари, СтоЯнке Mr. Green.

# 119
  • Мнения: 2 716
Бих.
В смисъл, че още когато заявя желание да участвам в състезаниета, вече съм наясно с изпитанията и наградата.
Освен това, всички гадости, които участниците ядат, са деликатеси някъде по света.
пп/ Тъпи, прочетох темата. Както виждаш. И не. Не започна тя.

Общи условия

Активация на акаунт