моля дайте ми съвет......

  • 4 455
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 586
Пращай го при майка му!За какво ти е човек, с който очевидно не си щастлива?Знам,че на думи е много лесно но повярвай ми такива хора не се променят!!!!!!!!! smile3513

# 61
сеге животът ми е ад (няма друга сигурна съм).

Има друга - аз - и съм в още по-страшно положение от теб, защото съм в чужбина, и няма и къде да се върна в БГ. Тук нямам никого, даже и приятелки нямам благодарение на него. Понякога си мисля, че единствения ми изход е реката.....не се докарвай до такова положение като мен, промяна има , но само за по- лошо!
Бягай без да се обръщаш!

# 62
  • Мнения: 18
имах приятелка, вече не е между нас  Weary smile3518 но винаги ще помня думите и когато се оплаквах веднъж от мъжа ми - ако ти е толкова зле колкото ми обясняваш няма да се чудиш, а ще намериш начин да се спасиш

# 63
  • Мнения: 491
Никой не е роден, за да бъде тъпкан, всеки е роден, за да бъде обичан !!!
Ти обичана ли се чувстваш ?
  car003 55

# 64
и аз, искрено се надявам. Моя приятелка се ожени, мъжа й същия като въпросния. Даже я биеше и едва ли не изнасилваше. Имаха дете. Когато тя реши вече, че не може да търпи избяга. Скри се. Дори и аз не знаех къде е. Той идваше, разпитваше, беше разпространил снимки в града - в заведения и където му падне, ако някой я види да му звънне. Детето беше на годинка някъде. В това време тя си е оправяла документите за развода, скрита при далечни роднини в друго населено място. Кошмар - за нея и за детето. После се върна при родителите си, взе си детето и се разведоха. Той продължаваше да я тормози - ходеше в тях докато ги нямаше родителите и, пак я изнасилваше. Пълен кошмар ви казвам, с нея съм плакала като ми разказваше какво й се е случило. Сега е в чужбина, слава богу тоя кретен не може да я стигне лесно.
Съжалявам, отплеснах се, но като четях историята на това момиче и се сетих за приятелката ми. БЯГАЙ, ПЛЮЙ СИ НА ПЕТИТЕ И БЯГАЙ - НЯМА ОПРАВИЯ, така ще е, този "човек" няма да се промени. НИКОГА

# 65
  • Мнения: 18
само мога да се надявам за в бъдеще такива истории да стават по малко и с каквато мага да помогна ако има около мен такива жени

# 66
  • Мнения: 192
За съжаление доста от мъжете разсъждават и действат по този примитивен начин. А света няма общо с патриархалното общество, където вечер те чака жена ти с ракията, салатата и чехлите...
Ако имаш възможността бягай далече докато нямате деца, после ще бъде много по трудно ... и късмет с втория опит!
 

# 67
  • Мнения: 1 942
Много рядко давам съвет "разведе се"! За характерите с времето ще намерите начина да съжителствате, но от сега да ти посяга .... това не мога да приема. Ако имаш възможност вземи си нещата и си тръгни, нека види как ще е без теб. Ако имате деца ... Бог да ти е на помощ  Peace

# 68
  • Мнения: 490
Мисля,че авторката още в началото на тази изповед си е отговорила.

# 69
  • Мнения: 463
Със сигурност си е отговорила със задаването на въпроса. Просто й е трябвало смелост, която виждам, че получава.
Моето мнение, от опит с баща ми , е да се махне далеч. Наитина ще е много трудно, защото такива мъже не се отказват лесно, та дори и често успяват лесно да убедят жената да се върне и примири. Недей да се връщаш назад! Казвам го защото съм видяла един съсипан живот пред очите си.

Общи условия

Активация на акаунт