Как гадно ме излъга една продавачка от GEOX !

  • 16 156
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 650
аз пък много се кефя на продавачките и внимание и обръщам, и те на мен ...
най ме кефи като кажат аз това го имам и е много хубаво... примерно чехли за 400 лв.
аз не мога да си позволя чехли за 400 лв, но явно продавачките са доста добре платени така, така че могат.
Между другото напраихте много генерални изводи, от един случай и ще ги линчувате, аналогично е заключението
Вие маиките не си гледате децата ми ходите по магазините
 Joy

# 46
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
.....само се чудя как е възможно някой да има самочувствие като продавач.....
.....просто едни продавачки....

Айде, сега! Още малко ще кажеш, че е срамна професия. И аз преди съм била продавачка със самочувствие. Не трябва ли?  newsm78

Само да не стане грешка - продавачката от Геокс е мързел безподобен, а Мис Сиксти си се забавлява тук явно  Crazy

# 47
  • Мнения: 4 668
Темата наистина не е за и против продавачките  Rolling Eyes , макар че някак си неволно се обръща ... Явно на хората доста им се е насъбрало от " просто едни продавачки "  Confused
Това за изтъкването по форумите ... само много невеж човек би го направил . Интернет пространство е място където можеш да пишеш че си и кралица Елизабет  Confused В някой ще предизвикаш лека усмивка , други няма да ти обърнат внимание , трети ще те скъсат от бъзик ...
Така че , оставете девойката да си пише глупостите  Wink

Темата все пак да напомня е за това -

   Както и да е, темата е за това, че са се държали гадно с жена с малко дете, и то в уж "реномирана" фирма точно такива като теб- просто едни продавачки....

# 48
  • Мнения: 2 614
Досега от магазините на Geox, само в МОЛ - В. Търново бяха достатъчно любезни и отзивчиви. Да не говорим, че асортимента е доста по-богат! Тук в Сф все са едни нацупени физиономии...

Мис Сиксти, май найстина се опитваш само да разбуниш духовете - няма смисъл.... Ако нямаш какво да кажеш по въпроса, защо пишеш? Вярно, че е свободен форум, но аман от скандалджии Peace Какво означава: защо не отидохте да проверите сами? - ами, защото, докато на вас работата ви е да стоите в магазините и да сте любезни с хората, които обслужвате, и ние си вършим нашата работа!!! И имаме малко нужда от съдействие понякога!!!  Twisted Evil
Дуранго,  Mr. Green как го измисли този постинг! Майките не си гледали децата, а ходели по магазините!!!  hahaha Голи ли да ходят и боси тези деца!!!  Joy Това ли е добро гледане?

# 49
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
В такъв случай трябва да се обадиш на управителя!
Не може да не го намериш! Влизаш в магазина и питаш! Дори може да питаш самата продавачка, не може да откаже!
И не е гадно!
За кого е гадно - за пиклата, която те е излъгала ли?
В случай точно управителят има интерес да знае какви са служителите му, от това пряко зависи оборота му (съответно и печалбата)!
Освен това ако всички потребители винаги си траят, няма как да се очаква по-добро отношение!

# 50
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001


На вас ясно ли ви е ,че момичето просто може би няма служебен телефон???????Ако минат няколко хора като вас през месеца кой ще й плати телефонната сметка?На нейно място също не бих се обадила,но нямаше да излъжа,че съм го направила.Всъщност,и аз работя като продавачка.Това не ми пречи да вземам в пъти заплата примерно на банков служител,обикновен счетоводител,учител или там каквото още се сетите.И то с честен труд.И да-чувствам се като принцеса,защото си върша мнооооого добре работата и клиентите много си ме обичат.Това всъщност не ми пречи и мъжът ми да е известна личност в България и средата ни да е от подобни такива.Никога не съм се срамувала от работата си!НИКОГА!научете се да се поставяте на мястото на другия,пък тогава си почешете езичетата Joy
С всичко това, което си написала по никакъв начин не се разграничаваш от масата продавачки, а напротив- със самочувствие без покритие и елементарна култура
Party Peace

# 51
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Темата отдавна излезе от добрия тон и споделеното от Pipinka възмущение от отношението на една служителка.
Единственото, което правите в момента с коментарите и забележките си е да се настройвате излишно една срещу друга. Мис сиксти - след като продавачите са приели такава работа са длъжни да обслужват клиентите си и да показват добро възпитание и отношение към тях. В крайна сметка заплатите им идват от продажбите в магазина. Всеки доволен клиент води след себе си още двама.

# 52
  • Мнения: 824
Поздравявам ви с последната реплика във филма"СТРАСТИТЕ ХРИСТОВИ".Останалото е за вас! Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 81
"Само дето "културните"хора не биха си позволили да коментират качествата на тези,които не познават!"

Също като теб, само че аз нямам претенциите да съм "нещо" въпреки че работата ми е доста по-престижна от твоята, а ти очевидно правиш подобен опит, но за съжаление не на правилното място и с правилния подход!

# 54
  • София
  • Мнения: 4 493
Не , че ще постигна нещо с тази тема , ама да ви предупредя все пак  Rolling Eyes
Вчера търсехме ботушки на малкия . Харесахме един модел на GEOX и след като взехме малкия от градина тръгнахме да го купуваме . Добре , де но в мола нямаше нашият номер , в магазина на Витошка също и понеже последната надежда беше магазина на ул.Съборна , мъжът ми най - учтиво помоли продавачката да провери там дали има №  Confused
Онази ни изгледа все едно сме някакви клошари и надуто каза ,ч е била сигурна , че няма и там .
Мъжът ми все пак настоя и тя с явно отегчен вид влезе да говори отзад ...  Close вероятно , за да не я чуем или както се оказа в последствие - изобщо не се е обаждала  Sick Sick Sick
Аз обаче я видях , че лъже ...  Confused просто и личеше от 100км.
Чудя се какво и струваше , гледа ни с малко дете , мокро , студено ...

С две думи - отидохме на Съборна , купихме ботушки , имаше и от двата цвята ... отношението беше перфектно . И попитахме звъняли ли са от другият магазин . Момичето каза , че никой не е звънял ...  ooooh!

Имайте едно на ум , че някога може да ви излъжат така и не се доверявайте !
Отиди пак в този магазин в който са те излъгали - научи името на продовачката - след което опиши случая в една жалба - относно отношението й и поведението - приложи касовата бележка от покупката и .................................... гледай какво ще й се случи на тая куха .............  Twisted Evil, защото и мен така ме разиграваха /друг магазин - за дреха на детето/ и като споменах, че ще напиша нещо - виж как ми предложиха даже да ми я доставят от другия магазин в този в който бях - за да не се разкарвам ако ми е далече.
УСПЕХ  Peace

# 55
  • Мнения: 126
.....само се чудя как е възможно някой да има самочувствие като продавач.....
.....просто едни продавачки....

Айде, сега! Още малко ще кажеш, че е срамна професия. И аз преди съм била продавачка със самочувствие. Не трябва ли?  newsm78

Само да не стане грешка - продавачката от Геокс е мързел безподобен, а Мис Сиксти си се забавлява тук явно  Crazy


 Самата аз имам магазин, често работя там когато някоя от продавачките я няма- не е срамна професията. Трябва да отбележа, че ако науча, че някоя моя служителка се е държала така с някой- независимо дали е жена с дете, бабичка, просяк или баровец- изхвърча на момента!!!!!!  В магазина е влязал клиент, а аз им плащам заплати за да го обслужат, а не да се правят на интересни.

# 56
  • Мнения: 678
.....само се чудя как е възможно някой да има самочувствие като продавач.....
.....просто едни продавачки....

Айде, сега! Още малко ще кажеш, че е срамна професия. И аз преди съм била продавачка със самочувствие. Не трябва ли?  newsm78

Само да не стане грешка - продавачката от Геокс е мързел безподобен, а Мис Сиксти си се забавлява тук явно  Crazy


 Hug Hug newsm10 newsm10

 Самата аз имам магазин, често работя там когато някоя от продавачките я няма- не е срамна професията. Трябва да отбележа, че ако науча, че някоя моя служителка се е държала така с някой- независимо дали е жена с дете, бабичка, просяк или баровец- изхвърча на момента!!!!!!  В магазина е влязал клиент, а аз им плащам заплати за да го обслужат, а не да се правят на интересни.

# 57
  • Мнения: 417
Такива са повечето продавачки за съжеление #2gunfireза нища не стават като влезеш в магазина и гледат къде да се скрият Outta Joint

# 58
  • софия
  • Мнения: 49
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ МАМЧЕТА,
ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА ВИ ДАВАМ НОМЕРА НА ЕДИН ОТ УПРАВИТЕЛИТЕ НА ПОСОЧЕНИТЕ МАГАЗИНИ НА GEOX, МОЖЕ ДА СЕ ОБАДИТЕ И ДА РАЗКАЖЕТЕ КАКВО СЕ Е СЛУЧИЛО НА ВАС И БЕЗ ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАТЕ, ЗАЩОТО ТОВА Е ВАЖНО ЗА НАС ( GEOX).
ИЗВИНЯВАМЕ СЕ ЗА СЪЗДАДЕНОТО НЕУДОБСТВО И ЩЕ СЕ ПОГРИЖИМ ДА ПОПРАВИМ ТОВА ПОВЕДЕНИЕ НА НАШИТЕ ПРОДАВАЧКИ.
ОЧАКВАМЕ ВСЯКАКВИ ОПЛАКВАНИЯ И ПОХВАЛИ ВЪВ ФОРУМА.

Марио Ненов - 0888 477 444

# 59
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ МАМЧЕТА,
ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА ВИ ДАВАМ НОМЕРА НА ЕДИН ОТ УПРАВИТЕЛИТЕ НА ПОСОЧЕНИТЕ МАГАЗИНИ НА GEOX, МОЖЕ ДА СЕ ОБАДИТЕ И ДА РАЗКАЖЕТЕ КАКВО СЕ Е СЛУЧИЛО НА ВАС И БЕЗ ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАТЕ, ЗАЩОТО ТОВА Е ВАЖНО ЗА НАС ( GEOX).
ИЗВИНЯВАМЕ СЕ ЗА СЪЗДАДЕНОТО НЕУДОБСТВО И ЩЕ СЕ ПОГРИЖИМ ДА ПОПРАВИМ ТОВА ПОВЕДЕНИЕ НА НАШИТЕ ПРОДАВАЧКИ.
ОЧАКВАМЕ ВСЯКАКВИ ОПЛАКВАНИЯ И ПОХВАЛИ ВЪВ ФОРУМА.

Марио Ненов - 0888 477 444

 smile3501 smile3501 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт