Споделете - 27

  • 24 638
  • 1 174
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Какво става при вас, бре? Да не иде краят на света?

# 1 111
  • Мнения: 2 550
Колко тъмно станаааа?  Истински ужас.
Лека нощ.

ай стига сте драматизирали  Mr. Green
започна да се разсъмва  Laughing

# 1 112
  • Мнения: 1 616
Доволна съм от изборните резултати. Имаме си кмет още след първия тур! Grinning Но съм разочарована от местната телевизия - вчера цял ден даваха глупости и нито дума за изборите. Мина 19 часа - пак нищо... Едва тази сутрин се информирах кой е новият (всъщност стар) кмет от сайта на коалицията, която издигна кандидатурата му. Вярно, че са малки провинциални телевизийки, ама пък в деня на изборите да останат безучастни - не го проумявам... newsm78

# 1 113
  • Мнения: 17 414
Дайте снимки, че ще ме изяде любопитството!

# 1 114
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А нашата кабелна телевизия предаваше посреднощ от Общинската избирателна комисия. Репортерката не празнуваше избирането си за общински съветник, работеше момичето...

# 1 115
  • Мнения: 1 955
Дикси, нещо подобно търся. Представях си я като плоскост, но и тази ми харесва, че е дървена и без излишни неща.

Анджи, поръчай си тази    . За 2-3 дни ще я доставят.

И ние си избрахме кмет от раз. Аз съм доволна. 3-ти мандат ще му е.

# 1 116
  • Мнения: 3 405
Но съм разочарована от местната телевизия - вчера цял ден даваха глупости и нито дума за изборите.

Разбрах, че на едната ви местна телевизия им е трудно да намерят репортер-говорител. Не, че това е причина за неотразяване на изборите. Просто се сетих Simple Smile

# 1 117
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Kaк може да се чудите на знанията на Ксения? Тя е енциклопедист, наследник на Леонардо. Невероятна в изкуството, новатор в науките...  Mr. Green  Сега чакам да видя, кой от нашите ДС специалисти ще намери адреса и лично ще се погрижи, да и шибне два шамара!
ДС? Какво е?
Ако продължава да дразни можем да и осигурим проникване в компа и омазване Mr. Green

# 1 118
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Споделям, че намирам за крайно грозно да се коментират по този начин потребители, неучастващи  в темата. Има си начини, ако някой някого е подразнил. Peace
Мога да си я коментирам където искам, не го правя тайно. Даже е добре да и пратя линк към темата, да се вкючи да и обсъдим поведението. Тук поне спокойно мога да и нашокам канчето без да оспамвам темата Mr. Green

# 1 119
  • Мнения: 4 586
Венелин Узунов беше кмет на Разград в продължение на 15г. И още щеше да бъде, ако не бе станал депутат. Виждал съм негови снимки в прегръдка на Пенчо Кубадински, Андрей Луканов, абе с всички се е прегръщал.

ДС е държавна сигурност, а сьщо и Дом и Семейство, зависи къде четеш.

# 1 120
  • Мнения: 17 414
ОК, така като гледам всеки си коментира без да се притеснява. Дразнещо е най- малкото щото темата е "Споделете", а не "Оплюйте" Wink ИЗобщо нямам предвид само Ксения.

# 1 121
  • Мнения: 2 891

Питай Мишон, тя ще ти каже  Laughing

# 1 122
  • Мнения: 1 616
И ние си избрахме кмет от раз. Аз съм доволна. 3-ти мандат ще му е.

И при нас същото - Благов печели още на първи тур, мандатът е трети. Честито на Найден Зеленогорски - много ми е симпатичен!

Но съм разочарована от местната телевизия - вчера цял ден даваха глупости и нито дума за изборите.

Разбрах, че на едната ви местна телевизия им е трудно да намерят репортер-говорител. Не, че това е причина за неотразяване на изборите. Просто се сетих Simple Smile

Анджи, не знам дали "Нове ТВ" е останала без репортер, ама факт е, че за изборните резултати се информирах от Интернет. А се надявах на пряко предаване от Общината... Ако не е тайна, в Нове ТВ или в Алеко ТВ си работила? (ако искаш, може и на лични)...
Форумът ли се беше сринал?

# 1 123
  • Мнения: 727
СПОДЕЛЯМ Mr. Green
времето е ужасно,а аз трябва да обикалям да диря подарък за мъжа си ooooh!(приемам идеи)

а да не говоря колко мъчно се учи френски  Confused

# 1 124
  • Мнения: 3 537
Споделям,че не можем да спим от кучето на съседите. #2gunfire
Вързано е на терасата им,точно до прозореца на спалнята ни. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт