Разликата между класически и "класически" хомеопат или "варненския синдром"

  • 14 039
  • 169
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 559
drize, наистина ли мислиш, че ако някой хомеопат прочете нещо неприятно за себе си в някой форум, може да си вземе от това поука? Въпрос на съвестност и всеотдайност е. Човек не може да се промени само защото някой казал нещо си за него.
А Лала, както спомена, отговаря на въпроси на Лични. Така че няма защо да се притесняваш.
И наистина не разбирам - защо би си сменила хубавия хомеопат от тревога? Защото си прочела в интернет за някой хомеопат нещо, което не ти допада, но все още не знаеш дали това е хомеопатът, при когото вие се лекувате?
Относно хомеопатите, за които пише Лала - познавам доста доволни техни пациенти. В крайна сметка нали всеки трябва да намери "своя" хомеопат - този, при когото се чувства добре, и чието лечение е успешно? Нещата никога не са черно-бели (въпреки че това за Аква Сорс ми дойде малко в повечко и на мен, аз лично не бих се обърнала към хомеопат - дистрибутор на хранителни добавки).
Пожелавам ти да си удовлетворена от хомеопата си и той наистина да е "твоят" хомеопат! Simple Smile Нормално е да имаш известни резерви и подозрения в началото, но би било добре, щом се лекуваш при някого, да му имаш доверие.

# 166
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Илиана_М "Нормално е да имаш известни резерви и подозрения в началото, но би било добре, щом се лекуваш при някого, да му имаш доверие."
Ето тук си много права за доверието, но за него се иска време и доказване! А аз съм съвсем нова в хомеопатията и всичко ме страяска що се отнася до здравето на детето ми! Защо питам и Александър за някои неща? Ами защото имам нужда да разбера аджеба това което се прави със здравто на детето ми 100% ли е най-вярното и ако не е да мога да променя нещата така, че да му помогна 100%!  Peace

drize, наистина ли мислиш, че ако някой хомеопат прочете нещо неприятно за себе си в някой форум, може да си вземе от това поука?
От това, което ми каза Лала, да смятам! Питай нея на ЛС, защото аз нямам право да кажа какво сме говорили!  Peace
А Лала, както спомена, отговаря на въпроси на Лични.
Ето това ме учудва мен! Всички, които искат ще раберат кой е той в същност от ЛС с Лала! Тя самата казва, че не влиза често  Naughty От там притеснението в майката или болния ще остане докато тя не му отговори! За това питам аз: защо да се научи за кой става на въпрос през задната врата, а не се казва направо! Изключваме това, че темата ще се затвори, защото за Кремена Хаджиева още си я има и хората се изказват за нея и добро и лошо!
Извинявам се за оспамването на темата, моля модераторите не заключвайте темата! Ако сметнете за правилно изтриите моите постинги, но не лишавайте хората от една истаина макар и на ЛС!

Надявам се всеки да намери своя класически хомеопат! Аз мисля, че съм го намерила! Но все още не мога да съм сигурна 100%, докато не мине време от това което е станало и не продължим напред!   bouquet

# 167
  • Мнения: 8 769

 но не лишавайте хората от една истаина макар и на ЛС!

Истината е субективна! На лс хората получават истината на Лала. Далеч съм от мисълта да защитавам въпросният лекар, но не може да се твърди горецитираното.
За две седмици ти не можеш да решиш дали си намерила своя хомеопат. Почакай и дано наистина е така! Wink
И наистина, темата е вече доста разводнена и с тези завоалирани "истини" просто става прекалено конспиративна.
Още малко и действително ще се наложи ключ.

П.С. Използвай опцията "цитат" вместо да пускаш толкова шарени постинги.

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 16:59 от Доня Туфиня

# 168
  • Мнения: 1 866
Истината е субективна! На лс хората получават истината на Лала.
Точно така е, просто и ясно.

drize, не знам какво съм ти писала на лични, от което си направи извод, че въпросният хомеопат си е извадил някаква поука. Напротив! Нещо не си ме разбрала. Пък и честно казано, въобще не мисля, че трябва да поучавам когото и да било. Целта на темата изобщо не е такава.

# 169
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Доня Туфиня смятам, че съм го казала, но явно не си го видяла! Ето самоцитирам се:
Цитат
Надявам се всеки да намери своя класически хомеопат! Аз мисля, че съм го намерила! Но все още не мога да съм сигурна 100%, докато не мине време от това което е станало и не продължим напред! 
А за цитирания от теб мой цитат, това е към модераторите, да не заключват темата, за да могат хората да научават още неща за грешките на "класическите" хомеопати!
Лала, ето от тук:

На всички заинтересовани конкретно от името на хомеопата съм отговорила на лични. Не мога да преброя хората, които ми писаха, но бяха десетки - както пациенти, така и колеги на въпросния специалист.
си вадя извода, че има притеснени негови колеги, които могат за в бъдеще да не дупускат неговата грешка!!! Не съм казала НИКЪДЕ, че той си е взел поука, тъй като той не знае кой е, нали така?  Joy

Извинявам се на всички ви в темата за това отклонение, все пак не съм сама! Пак казвам "страх лозе пази"! За новобранец като мен в тази толкова сложна материя, няма граници все още, защото съм наистина нова и нито знам дали детето ми се чуства добре от това което правя, нито дали не му помагам въобще! С времето ще се разбере, както казах и преди!
Извинявам се на Доня Тифуня, че я дразнят моите шарени постинги, но това съм аз! Все още правилата не забраняват такова нещо!  Peace За цитатите съм се поправила!  Peace
Извинявай Лала, че те притесних с ЛС и като размътих водата в темата ти!
Хайде на всички много извинения и много   bouquet   bouquet   bouquet Нека сме позитивно мислещи и говорещи и всеки бъде здрав!

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 15:33 от drize

Общи условия

Активация на акаунт