Lirene

  • 18 205
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 120
Става ли за нормална към смесена кожа?Има ли възможност от възпаления и обриви през лятото?

Не е мазен и лесно попива , много съм доволна как предпазва от вятър.
Според мен няма опасност от обриви защото си  е чувствителна кожа специално , но серията е голяма имат продукти за акне , за капиляри и т.н.

# 31
  • Berlin
  • Мнения: 11 263
(ежедневна грижа за чувствителна-суха или нормална кожа и най-вече за светлочувствителна ,склонна към образуване на пигментни петна кожа .Препоръчва се да бъде използван особено интензивно лятно и зимно време ).
аз в елемаг видях доста продукти на lirene скоро.

# 32
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Малка луна,благодаря ти за отговора!  bouquet

# 33
  • Мнения: 120
Малка луна,благодаря ти за отговора!  bouquet
Пак заповядай !

# 34
  • Мнения: 776

ЦУМ - на първия етаж. Също има и щанд във Халите  Peace
аптеките в ХИТ и Кауфланд

Благодаря за отговорите!  bouquet Hug

# 35
  • Временно
  • Мнения: 788
Аз съм ползвала маски за лице(от тези в пакетчетата за еднократна употреба) на Лирен.Доволна съм.

# 36
  • Мнения: 2 255
Момичета а някой ползвал ли е слънцезащитните им кремове  newsm78 че се заинтригувах от ТОВА но  ме е страх от непроверена козметика  #Crazy

# 37
  • Мнения: 23
аз ползвам автобронзант за лице и тяло и съм доволна Simple Smile

# 38
Аз си купих кремче на ф-ма Лорене но е слънцезащитен  с SPF 30 , UVA I UVB и е водоустойчив
Какво ще кажете за него ?[

# 39
  • София
  • Мнения: 38 530
Момичета а някой ползвал ли е слънцезащитните им кремове  newsm78 че се заинтригувах от ТОВА но  ме е страх от непроверена козметика  #Crazy

Ние го ползвахме този детския миналото лято цялата фамилия и бяхме много доволни!

Похвалвам и крема за лице със синьото листенце!
http://eris.pl/lirene/s56-folacyna_en.php

# 40
  • Мнения: 2 255
Момичета а някой ползвал ли е слънцезащитните им кремове  newsm78 че се заинтригувах от ТОВА но  ме е страх от непроверена козметика  #Crazy

Ние го ползвахме този детския миналото лято цялата фамилия и бяхме много доволни!

Похвалвам и крема за лице със синьото листенце!
http://eris.pl/lirene/s56-folacyna_en.php
престраших се  hahaha и го пробвахме и ние  Peace но след  Дейлонга   Joy
доволна съм  Hug

Общи условия

Активация на акаунт