Бижута Сваровски на повече от две години?

  • 3 234
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371
Ще имам оправдание пред мъжа ми защо не го нося като ми писне Twisted Evil
Май е по-добре бяло злато да си купува човек, вместо тези измислени метали и стъкла, сърдита съм им.
И не ми дадоха да си купя едно охлювче, че било само за колекционери Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 5 622
И не ми дадоха да си купя едно охлювче, че било само за колекционери Crossing Arms

Хаха...Че ние като не сме колекционери, кой е?!  Wink

# 17
  • Мнения: 4 371
Някакви, дето плащат членски внос Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 330
Аз имам доста неща, обаче май не са на повече от 2 години. Не са се променили досега. Само, повечето са ми златни, от Джулиани, не знам дали има значение. Много гадно, ако изчезне блясъка на камъните.

# 19
  • Мнения: 436
Имам двойната морска звезда с същите обеци към нея, пръстен звезда и една висулка, която е само кристал. Може би около две години, не са стари. Същите са както ги купих. Имах доста съмнение за обеците, че ще се промени метала, но за щастие са добре.
Но в същност метала не е благороден то си го пише в сертификата и е нормално да търпи промени. Но това, че кристалите са потъмнели наистина ме учудва, не би трябвало.

# 20
  • Мнения: 4 916
Дуци, понякога самият метал потъмнява от реакцията с кожата, т.е. индивидуално е.

# 21
  • Мнения: 4 371
Но това, че кристалите са потъмнели наистина ме учудва, не би трябвало.
Камъните не са, само метала!

Аз имам доста неща, обаче май не са на повече от 2 години. Не са се променили досега. Само, повечето са ми златни, от Джулиани, не знам дали има значение. Много гадно, ако изчезне блясъка на камъните.
Питането ми беше за бижута от самия магазин на Сваровски Peace

Дуци, понякога самият метал потъмнява от реакцията с кожата, т.е. индивидуално е.
Сама съм си виновна с други думи, като не се къпя Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 916
...
Дуци, понякога самият метал потъмнява от реакцията с кожата, т.е. индивидуално е.
Сама съм си виновна с други думи, като не се къпя Mr. Green

Не е до къпането, а до кожата  Hug

# 23
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Имам обеци на 2 години - 2 чифта са, не са мръднали, метала си е ярък и изглеждат както като ги купувах  Flutter
Не съм имала никакъв проблем с тях, но виж гривна нямам, незнам там как стоят нещата  Thinking (апропо коя гривна си харесала, аз безупесшно от 2 години се опитвам да си купя гривна на Сваровски и все не мога да харесам, изглеждат ми като дрънкулки  Blush )
п.п. Дуци, занеси ги в някое злтарско ателие да ти ги освежат, само незнам какъв е точно метала, иначе за старо злато и потъмняло сребро е супер

# 24
  • София
  • Мнения: 289

Имам гривна и пръстен. Метала ми обясниха, че е родиево покритие. Гривната я нося по рядко и няма проблем. Друг е въпроса, че два пъти я нося да ми оправят закопчалката /тип белезник/. Пръстена е целият с малки камъчета и ако се загледаш се вижда, че накой са пожълтяли.  Sad Опитвам се да не се взирам в тях, че само се ядосвам.  Гаранцията им е 12 месеца, но можеш да попиташ в самия магазин дали нещо могат да направят.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 406
Не, нямам нищо, на повече от няколко месеца, което изглежда добре.
Потъмнява метала, кристалите падат, изобщо бих казала, че бижутата на Сваровски ги ползвам за еднократна употреба.
Последната ми продобивка от тази фирма е от май месец, подарък от мъжа ми, купувана в чужбина.

# 26
  • Мнения: 4 371
Имам обеци на 2 години - 2 чифта са, не са мръднали, метала си е ярък и изглеждат както като ги купувах  Flutter
Не съм имала никакъв проблем с тях, но виж гривна нямам, незнам там как стоят нещата  Thinking (апропо коя гривна си харесала, аз безупесшно от 2 години се опитвам да си купя гривна на Сваровски и все не мога да харесам, изглеждат ми като дрънкулки  Blush )
п.п. Дуци, занеси ги в някое злтарско ателие да ти ги освежат, само незнам какъв е точно метала, иначе за старо злато и потъмняло сребро е супер
Една кожена, червена, с две красоти, покрити с камъни.
И една бяла, пак кожена с Тинкърбел. Както и колието с Тинкърбел, но не това с кожата, а баш металното Tired

# 27
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Да не са едни кожени отдолу, отгоре целите покрити с малки камъни, да аз ги бях харесала, но ми се сториха неоправдано скъпи  newsm78 Иначе обеците, часовниците и пръстените са им големи красоти  Flutter
Бтв забелязахте ли че Сваровски вдигнаха цените  Shocked аз забелязвам плавно покачване от миналата година, даже скоро не съм ходила да гледам, може да са ги вдигнали още след прочутата августовска инфлация  ooooh!

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Дуцка, добрутро Laughing Мислех, че си наясно с качеството на бижутата Сваровски, душа. Това е положението! Примирила съм се отдавна Tired Повечето ми неща изглеждат добре, но истината е, че в един момент просто спирам да ги нося, защото ми омръзват. Купувам нови и така...
Направо ме разби с грижовност Shocked Моите кибичат натрупани едно върху друго на капака на една метална кутия от бисквити, която ползвам за съхранение на бижута. Оригиналните кутийки съм набутала в едно чекмедже, ако някога ми се наложи да ползвам гаранцията...Ама всеки път да вадя и прибирам от кутийката Naughty Ти си просто за пример! Трябва да ти дадат едно бижу безплатно, като на особено грижовен клиент Wink Така да им кажеш!

# 29
  • Мнения: 4 371
Ми такава съм си, грижовна. Само пластмасовите гердани са ми нахвърляни, но и те са в кутия за бижута.
Към скъпите неща се отнасям както трябва Laughing

Камембер, ето я едната гривна(другата не я намерих):

Общи условия

Активация на акаунт