КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 1

  • 31 869
  • 528
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 008
Мили "баби" Честито Рождество Христово! Честитя ат рано защото ние вече "пребъдувахме"(а ние сме трима- аз,мъжо и малката)и  аз реших да "открадна" малко време на компа. Паричката се падна в мъж ми,а моето късметче е "нов автомобил". Hug

# 451
  • София
  • Мнения: 15 499
Бабо хулиганке, направих сосчето ти и да ти кажа, че от всичко на масата, мъжът ми от него най-много топеше.И на мен ми хареса. Весела Коледа!

# 452
  • Мнения: 7 471
                              ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ ПЪРГАВИ БАБИ И НА ТЕХНИТЕ ДЕЦА - МАЛКИ И ГОЛЕМИ. Laughing От здраве да не се отървете и всичко , за което мечтаете да се сбъдне.На малките палавници много подаръци от Дядо Коледа,братовчед му Дядо Мраз и от цялата им рода. Laughing
                                                                      Само едно се чудя  newsm78 на мъжа ми се пада паричката , а аз съм на работа на 27 и 28. Cry  bouquet  bouquet  bouquet

# 453
  • Мнения: 804
Честито Рождество Христово!
От все сърце желая на всички любов и здраве!

# 454
  • Мнения: 4
Щастие,любов,касмет,нека следват ви навред и витлеемската звезда да ви засипе с чудеса.Честита коледа на всички бабчета, и тяхните семейства  bouquet

# 455
  • Мнения: 25 853
Честита Коледа, мили баби!  bouquet
 Да са ви живи и здрави децата, внуците и най-вече вие, да им се радвате още дълги години!  Hug
Пък дано доживеем и ние вашето щастие!  Laughing

# 456
  • София
  • Мнения: 16 182
Мили баби, весела Коледа! Да сте живи и здрави да си гледате внуците/и децата покрай тях/ и да давате много добри съвети на тези, които нямат вече баби. Радваме се, че има и ваша тема тук.

# 457
  • София
  • Мнения: 15 499
Честито Рождество Христово! Здраве и късмет за всички!

# 458
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз за Бъдни вечер си поръчах една готова питка на охлювчета,мушнах после едно левче и готооово / нямахме вода от обяд на 24 до обяд на 15 ...разкош /,сварих боб и запекох кисело зеле във фурната,печен пипер с много счукан чесън за салатка,много пресни плодове,ядки ..водка,тоник и ракийка  Mr. Green Дядо Коледа остави чувала към 21ч че децата вече нямаха търпение,ние в къщи сме моите ,твоите и нашите от към деца,та моят мъж си има вече внучета - едното беше и ми вика..бабо Дидче,твоят подарък е най-хубав Flutter Лудницата беше пълна,тяхната кръстница беше с детето си и нашият малкият,кака му и едно гостенче от дом за сираци /  Naughtyне го вземам само за Коледа/ това е най-лошата услуга която може да се направи на сираче /,вземам го винаги когато мога,че е вече 7 кл и се е привързал към нас при честите ми посещения в техният дом/........всички доволни от подаръците,както и аз де,получих нов стол за пред компютъра,сега децата го използват за въртележка  Joy Вчера двама именници-големият ми син и гостенчето ни
                           Честито Рождество Христово
- щастие, любов, късмет нека следват ви навред
 и виетлеемската звезда нека ви засипе с чудеса,
 с радост,обич, здраве и пари, нека Господ ви дари!


Весели Коледни и Новогодишни празници ви желая.....болестите да бягат далече от домовете ви ...както и неверните приятели  Hug
 

# 459
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЧЕСТИТА КОЛЕДА МИЛИ БАБЧЕТА! Живи и здрави вие и семействата ви .От здраве да не се отървете!Весело изкарване и на новата година , много късмет и да ви се збъднат мечтите на цялото ви семейство. newsm51

# 460
  • Мнения: 814
ЧЕСТИТА КОЛЕДА, СКЪПИ БАБЧЕТА! newsm51
ДА БЪДАТ СПОКОЙНИ ДОМОВЕТЕ И ПЪЛНИ ТРАПЕЗИТЕ ВИ!
ДА ИМАТЕ МНОГО БОДРОСТ И ЗДРАВЕ! ОБИЧ ДА ТОПЛИ ДУШИТЕ ВИ!
БОГ ДА ЗАКРИЛЯ ДЕЦАТА НИ -  МАЛКИ И ГОЛЕМИ И НАС!

# 461
  • София
  • Мнения: 5 074
Честита Коледа мили баби. Много здраве, щастие и късмет Ви желая, на Вас, Вашите семейства , на децата Ви и техните деца Peace

# 462
  • София
  • Мнения: 1 529
Честита Коледа, мили бабчета! Живи и здрави внучета, топлина у дома и най - вече в сърцата!

# 463
  • София
  • Мнения: 15 499
Току що получих смс от дъщерята, можело да я изпишат днес, но още не е съвсем сигурно.Поне на Нова година ще си в тях, а не в болницата и няма да започва новата година с болници.

# 464
  • София
  • Мнения: 5 074
Дай боже край на болестите, нали казахме, че по Коледа стават чудеса. Ето едно от тях  Peace

Общи условия

Активация на акаунт