КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 1

  • 31 801
  • 528
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 4
Тайна много се радвам, за теб и твоята дъщеричка.  bouquet

# 466
  • Мнения: 7 423
Току що получих смс от дъщерята, можело да я изпишат днес, но още не е съвсем сигурно.Поне на Нова година ще си в тях, а не в болницата и няма да започва новата година с болници.
Тайна, каква хубава вест ни съобщи.Да е жива и здрава дъщеря ти и да се възстановява бързо и повече да няма никакви болести и болници.То си има приказка ..."в къщи и стените помагат" . Вярвай в чудесата не само по Коледа и дано забравиш всички страхове и притеснения. Peace

# 467
  • София
  • Мнения: 15 486
Изписаха вчера дъщерята, корема и е малко подут,което ме притеснява, но тя казва, че е добре. Ходила е даже да си пазарува рокли и поли, защото тя никога не е носила, но сега колана на дънките и е точно върху операцията и я стяга. Когато и се обадих отиваше да хапне в ресторант.Само където телените скоби на шева ще и махат чак на 2 януари.Благодаря за подкрепата!

# 468
  • София
  • Мнения: 1 529
 PeaceМного се радвам ,че дъщеря ти Тайна е изписана! Дано притесненията ти си отидат със старата година.Аз за Новата година най-много искам да ми доведе снаха,па нека се оплаква във форума и още внучета... Wink

# 469
  • Мнения: 65
Шпунц,пожелавам ти от сърце да получиш снахичка и още внучета.

# 470
  • София
  • Мнения: 1 529
Шпунц,пожелавам ти от сърце да получиш снахичка и още внучета.
Благодаря много. Нека всеки получи това ,което най много желае и обича!  bouquet

# 471
  • Мнения: 7 423
                      Шпунц , дано ни се похвалиш още през януари,че си станала "съкровище"  Mr. Green
                      Тайна , радвам се ,че дъщеря ти е изписана и дано през новата година да не се сещате за болници и болести.
                                        Бабчета,дръжте се.Вече се уверих,че издържаме на всичко и не се знае какъв е прагът ни на издръжливост.Аз от 3 часа през нощта съм на крак до момента.Бабата ни е с инсулт лежаща,а сега и дядото се тръшна - добре,че е успял да звънне по телефона преди да падне.А на "Бързата помощ" и спретнах луд скандал в 3.30 през нощта и пратиха втора линейка.Първата просто минала и заминала,като ги видяла,че са сами и стари.Баща ми е на 78 и просто са го отписали.Само,че не стана тяхната.Имам "богатия" опит от помощта оказана на майка ми.
                                         Така,че силни сме и се налага да сме опора и на стари и на млади. Peace  bouquet

# 472
  • Мнения: 804
Олеле колко "бабешка" е станала темата ни! Стегнете се бе хора! Какви са тези приказки само за болести? Нищо друго ли не ни се случва по празниците? Я по-ведро и стига само болежки сме споделяли!

# 473
  • София
  • Мнения: 5 074
Хей, момичета. Къде се затрихте ?  newsm78
Искам да Ви пожелая весело посрещане на новата 2008 година. Нека тя Ви донесе само радост, щастие и обич newsm51

# 474
  • sofia
  • Мнения: 176
Мили баби, не успях на всички да пиша на лични, затова тук ви поздравявам всички. Пожелавам ви щастлива нова година, много здраве, семейно щастие и благополучие. На шпунц най-прекрасната снаха и на всички останали, каквото са си мечтали, да им се сбъдне. Имам и един специален поздрав за бабчето. Когато прочетох, че не е разбрала пола на внучето си, защото по-важно и е било как се чувства снахата, много се затрогнах и разплаках. Пожелах си и на дядо Коледа и на дядо Мраз един ден да съм свекърва като нея. И дай Боже всекиму такава свекърва...Много виртуални прегръдки и целувки за най-скъпите ни интернет баби...  bouquet Hug Heart Eyes

# 475
  • Мнения: 25 724
За всички вас - с любов!  Hug Heart Eyes  bouquet

http://www.vbox7.com/play:b159551b

# 476
  • София
  • Мнения: 15 486
Честита Нова Година !!! Много здраве и късмет на всички баби и техните семейства!!!

# 477
  • Мнения: 65
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА , МИЛИ БАБЧЕТА !!!
ЖИВИ ЗДРАВИ, МНОГО УСМИВКИ И ПРЕКРАСНИ МИГОВЕ С ДЕЦАТА И ВНУЧЕТАТА- СЛАДУРИ !!!
НАЗДРАВЕ , ЗА МНОГО ГОДИНИ  !
 cheers

# 478
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  ЧЕСТИТА НОВАТА 2008 ГОДИНА  Hug ДА Е МИРНА,ДА Е СПОРНА И ДА Е ЩАСТЛИВА ЗА ВСИЧКИ

# 479
  • София
  • Мнения: 5 074
Хей, Баба хулиганка се е завихрила в купона. Нали се сещате какво ви пожелавам - ВСИЧКОТО ЩАСТИЕ, ЗДРАВЕ за нас и Внуците, децата ни и за НАС  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт