КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 1

  • 31 760
  • 528
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 814
ЧЕСТИТА НОВАТА 2008 ГОДИНА!
СИЛНА И ДРЪЗКА! МЪДРА И ВДЪХНОВЕНА!
НАЙ - ДОБРАТА ДОСЕГА ДА Е ИДНАТА ГОДИНА!
ДА ТОПЛИ ДУШИТЕ НИ!
ДА СГРЯВА СЪРЦАТА НИ!
ДА ПАЗИ ДЕЦАТА НИ!
ДО АМИНА!











# 481
  • Мнения: 814
 Wine Glass Wine Glass Wine Glass
И пак съм аз, а това е за нашия Тефчо/ дядо Стефчо/, който днес има юбилей! Посрещнахме годината със сватовете и далече от децата, но това са нещата от живота, те имат свой път, различен от нашия! и все пак бяхме заедно, макар и духовно!
Мили бабчета, да са ви живи и здрави децата и внучетата, да пълнят живота ви с
радост и щастие!
И ние да сме живи и здрави, защото те разчитат на нас Peace!

Къде сте...?

# 482
  • Мнения: 4
Честита нова година БАБЧЕТА. Много здраве , щастие, късмет. На семействата ви децата и внуците.  newsm51

# 483
  • София
  • Мнения: 5 074
 Пак ли да ви питам, къде се затрихте  newsm78 Цял ден тъй ли не намерихте време поне за едно слово ?
 В нас купона беше много як /както викат големите внучки/. Едене, пиене, хора, ръченици, малко рок /щото с дядото сме вече.... #2gunfire/ И на сутринта - олеле, боже. Кочина, която изискваше върховна физзарядка. Ама то ми беше от полза  hahaha Щото като се пораздвижиш се чувстваш по-добре май ? И тъй ми мина деня, първи за тази година, дай боже не и последен  Mr. Green

# 484
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Честита 2008 г. Успех във всичко, което умеем, късмет във всичко, което не зависи от нас и сбъдване на всичко за което мечтаем!
.................................
Бъдете живи и здрави, щастливи и добротворни.
Нека всичките Ви дела бъдат увенчани с успех и
носят удовлетворение и радост!

ЗДРАВЕЙТЕ БАБЧЕТА... newsm51 newsm51 МНОГО ми липсвахте но се отдадох на празничните дни ,на мъжа ми ,дацата ми и най вече на внуците.Изкарахме си страхотно и сега почваме от начало да дерзаем  Grinning

# 485
  • София
  • Мнения: 1 529
Честита Новата2008 година бабчета мили!От здраве да се не отървете, много обич от деца ,внуци и дядовци да ви топли ,да сте все така сръчни в домакинството,ценени на работата и богати с хубави моменти през годината.Ние бяхме с децата в къщи и си изкарахме много весело,късмета от баницата ми е любов.Надявам си да намираме повече време за форума и редиците ни да се увеличават.

# 486
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТА  НОВА  ГОДИНА    2008 , ДА Е  МИРНА И ЩАСТЛИВА , а на ВАШИТЕ  семейства  здраве ,щтастие  и много любов. newsm18

# 487
  • Мнения: 804
Честита Нова година мили бабчета! Да сме живи и здрави и само радости да ни носят децата и внуците. Да имаме много обич и много приятели!

# 488
  • Мнения: 7 394
                                 ЧЕСТИТА НОВАТА 2008 ГОДИНА,МИЛИ БАБЧЕТА!!!ДА Е ЗДРАВА,МИРНА И ЩАСТЛИВА!!!На внучетата малки и големи щастливо детство и грижовни баби!!!
                                                                               За разлика ,от повечето,аз едва не проспах новата година.Добре,че дядото ми е на място та ме събуди в 11.55. LaughingСлед като готвих и месих за три къщи нямах сили да седя и полегнах....та стана една ...не ми се говори.Сега вече съм в час и даже на работа бях,при старците и сега при внуците.Отново деня ми е нормален. Peace  bouquet

# 489
  • Мнения: 0
Здравейте Бабчета пиша Ви от Русе , тук е бедствено полужение  несъм дори на работа ,и освен да стоя пред компа днес друго няма да правя.Внука е на гости при леля си  така, че друк ангажимент нямам.

# 490
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Ох на всякъде е хаус но пък снега си го бива. newsm10 Nature Snowmanще правим снежни човеци с внуците за да им е весело и да се порадват на снега.

# 491
  • Мнения: 7 394
                   За сега  все още е чисто и красиво.По традиция винаги сме изненадани  Laughing Този път изненадата е приятна - за внуците най-вече,че аз хич не го обичам този сняг,особено сутрин като тръгна на работа. Mr. Green

# 492
  • София
  • Мнения: 5 074
А аз обожавам снега  Peace Толкова ми липсваше предишните зими. Вчера сутринта излязох първа от нашия блок. Едвам изгазих до булеварда, ама и  там само коловози. Красота, дърветата натежали от сняг, краката ти потъват в снега - идеше ми да се отъркалям в него, ама ме беше срам. А после като се омърля снега, не ми се виждаше толкова красиво. Но е хубаво, че го има. Дано се позадържи малко  Naughty

# 493
  • Мнения: 7 394
                  Е,и аз излязох първа.......ама нямаше никакви стъпки и коловози,чак ми се замая главата от белотата и трябваше аз да правя пъртина,за да се добера до трамвая  Laughing и кучетата ги нямаше даже  Mr. Green.Още е бяло и чисто при нас и единственото ,което ми харесва са малките човечета,които с удоволствие се търкалят из снега. Peace  bouquet

# 494
  • София
  • Мнения: 5 074
Много мислих дали да споделя с вас, дали да ви стресна newsm78.
 Май реших - ще си мисля, че сте с мен и ще ми бъде по-лесно. Само не ме съжалявайте, моля. Мразя това. Всичките тези години се борих сама и благодаря на семейството ми, че беше до мен.
 Та, да се изкажа.  С рак на гърдата съм от 15 години. Не искам да ви обяснявам какво съм изживяла. Ако ви интересува, съм го описала в резюме в Очни проблеми в Деца с увреждания, защото съм съпричастна и в тази тема.
 Не търся съчувствие, просто си мислех, че ако споделя с вас, май ще ми бъде , както казах вече по-лесно, ако споделя с вас, защото като че ли вече ви чувствам  близки.
  Що ли търся някакви такива думи.
  Та , ще имам нужда от вашата позитивна  енергия.
  И тъй, стискайте палци. В понеделник съм на поредната операция.

Общи условия

Активация на акаунт