Ожених се за първия

  • 7 575
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 218
Сега ако ми кажете, че има влюбени 10 г. както в началото, ще падна под масата.  Mr. Green

Е, недей да падаш! Можеш да се нараниш и после да има гузни хора  Mr. Green

Всъщност си мисля, че това е практически невъзможно... Все пак става въпрос за разни флуиди и всякакви там химии, които не могат да се преборят с времето  Laughing
Всяка връзка си има своите етапи и всеки от тях си е чаровен по своему. Да, хубаво е да си влюбен, но е още по-хубаво, когато това прерастне в нещо по-силно. Да обичаш един човек и да си готов на всичко за него е много по-силно от влюбването...

Поне аз така усещам нещата  Peace

# 61
  • Мнения: 3 500
Не, не се омъжих за първия. Срещнах няколко различни мъже, влюбвах се , бях щастлива, страдах и т.н. всичко, което е нормално да се изживее. Затова смея да твърдя , че мога да оценя мъжа си, знам какво има в него, което никой друг го е нямал. Ако предишните ги нямаше, как щях да разбера ?! Да, според мен начина , по който при теб са се развили нещата не е идеалния, даже не е най-добрия , но пък кой е казал кога трябва да срещнеш мъжа на живота си - дали късно и след много връзки или пък да го срещнеш пръв.

# 62
  • София
  • Мнения: 13 221
Сега ако ми кажете, че има влюбени 10 г. както в началото, ще падна под масата.  Mr. Green

Е, недей да падаш! Можеш да се нараниш и после да има гузни хора  Mr. Green

Всъщност си мисля, че това е практически невъзможно... Все пак става въпрос за разни флуиди и всякакви там химии, които не могат да се преборят с времето  Laughing
Всяка връзка си има своите етапи и всеки от тях си е чаровен по своему. Да, хубаво е да си влюбен, но е още по-хубаво, когато това прерастне в нещо по-силно. Да обичаш един човек и да си готов на всичко за него е много по-силно от влюбването...

Поне аз така усещам нещата  Peace

Ами именно!  Wink
По същата логика и секса не е същия... не съм казала, че няма чар всеки етап. Ама да съм ВЛЮБЕНА в мъжа ми след 14 г.... ми не съм бе..  newsm78 Обичам го, ама не съм Флюбена  Wink. Имаше наскоро една тема за пеперудите дето ни трепкали. Ми май не помня да имаше някой с 10 г. брак пък да му трепкали пеперудите от мъжа му. Възможно е и тия с трепкането да не са се включили там  Grinning

# 63
  • Мнения: 2 218
Сега ако ми кажете, че има влюбени 10 г. както в началото, ще падна под масата.  Mr. Green

Е, недей да падаш! Можеш да се нараниш и после да има гузни хора  Mr. Green

Всъщност си мисля, че това е практически невъзможно... Все пак става въпрос за разни флуиди и всякакви там химии, които не могат да се преборят с времето  Laughing
Всяка връзка си има своите етапи и всеки от тях си е чаровен по своему. Да, хубаво е да си влюбен, но е още по-хубаво, когато това прерастне в нещо по-силно. Да обичаш един човек и да си готов на всичко за него е много по-силно от влюбването...

Поне аз така усещам нещата  Peace

Ами именно!  Wink
По същата логика и секса не е същия... не съм казала, че няма чар всеки етап. Ама да съм ВЛЮБЕНА в мъжа ми след 14 г.... ми не съм бе..  newsm78 Обичам го, ама не съм Флюбена  Wink. Имаше наскоро една тема за пеперудите дето ни трепкали. Ми май не помня да имаше някой с 10 г. брак пък да му трепкали пеперудите от мъжа му. Възможно е и тия с трепкането да не са се включили там  Grinning

За секса не мога да кажа дали е същия или не. Май при всяка двойка е различно. Има хора, които не искат да променят нищо, не им харесва да експериментират и това им харесва... Други пък си разнообразяват еротичните преживявания и на тях, пък, това им харесва... Та не знам за това!

За пеперудите... Трепкат ми, ама на друго място  Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 18 679
Ако предишните ги нямаше, как щях да разбера ?!
Лесно. Един мъж или ти дава това, от което имаш нужда - и в леглото, и извън него, или не. Или си щаслива и удовлеторена, или не. Достатъчно е да се познаваш добре и да не се самозалъгваш в името на навика.

# 65
  • Мнения: 1 100
Ако предишните ги нямаше, как щях да разбера ?!
Лесно. Един мъж или ти дава това, от което имаш нужда - и в леглото, и извън него, или не. Или си щаслива и удовлеторена, или не. Достатъчно е да се познаваш добре и да не се самозалъгваш в името на навика.
Да, но на 20 имаш едни нужди и очаквания, а примерно на 30 - други. Wink Ако се бях омъжила за първия, нямаше да го изтърпя досега.  Joy Тогава си подхождахме, а сега сме като от различни планети.  Laughing

# 66
  • Мнения: 3 445
Ако предишните ги нямаше, как щях да разбера ?!
Лесно. Един мъж или ти дава това, от което имаш нужда - и в леглото, и извън него, или не. Или си щаслива и удовлеторена, или не. Достатъчно е да се познаваш добре и да не се самозалъгваш в името на навика.
right   bouquet
от месец съм сгодена за първия и единствен мъж с който съм правила секс. когато започна връзката ни бях на 19. не съм чакала Единствения или Истинския или както искайте го наричате, за да правя секс. просто така се случи.  Simple Smile
мислила съм си дали щеше да е по-добре, ако бях имала предишни сексуални връзки. еми измислих, че щом съм щастлива, няма какво толкова да мисля за хипотетични неща Simple Smile
не мисля, че някоя от вас целенасочено е имала еди си колко мъже преди да се омъжи. просто животът ви се е стекал по по-различни условия от моя. примерно. и в това няма нищо лошо. 

# 67
  • Мнения: 210
Ако предишните ги нямаше, как щях да разбера ?!
Лесно. Един мъж или ти дава това, от което имаш нужда - и в леглото, и извън него, или не. Или си щаслива и удовлеторена, или не. Достатъчно е да се познаваш добре и да не се самозалъгваш в името на навика.
Да, но на 20 имаш едни нужди и очаквания, а примерно на 30 - други. Wink Ако се бях омъжила за първия, нямаше да го изтърпя досега.  Joy Тогава си подхождахме, а сега сме като от различни планети.  Laughing

Е няква градация няма ли при вас,ако е така много жалко.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт