Браво на нас !!!

  • 7 294
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 862
Вале това с половин работен ден и аз си мислех че е мисия невъзможна.Но не знам как работата ме намери- водя се на не нормирано работно време.
Това е супер.Де да ме намери и мен работата Laughing.Лошото е,че понякога си мисля,че така и ще се сбръчкам и остарея,без всъщност да се науча да правя нещо като хората. Confused

# 31
  • Мнения: 1 234
Да се включа и аз, като още представител на гилдията на счетоводителите Simple Smile, можем цяла счетоводна къща да си направим, колкото се събрахме... Аз съм от обичащите професията си и работата най-вече, колкото и неблагодарна да е, и напрегната. Вече 9-та година работя като главен счетоводител.
Много обичам да шия  гоблени, имам скромна колекцийка от десетина бройки, но след като Марти се роди не ми е оставало време. Мога да плета на една, две, пет куки от малка  Laughing
Обичам цветята и то много. В къщи доскоро имах над 60 саксии, но в момента са значително по-малко, надявам се да имам възможност и време да гледам повечко цветя.
Напоследък се увличам от фотография, хубави снимчици, обработка, клипчета...такива неща.
Когато имам повечко време обичам да кулинарствам, най-вече тортички, но и да експериментирам разни вкусотийки също. Винаги съм казвала, че си личи, когато нещо е сготвено с любов и мерак, винаги е сполучливо и вкусно!
Да не забравя и това, успешно постригвам повече от десетина години мъж ми, и добре че го умея...иначе Марти ще си ходи с дълга коса Joy

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 15:49 от martin4e

# 32
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Да си кажа и аз,
завършила съм двигатели с вътрешно горене.Никога не съм работила по специалността. Почти 14г.съм работила като лаборант-химик. Резултата е мутирал ген вследствие на силно замърсена околна среда  Mr. Green и дете с увреждане. Това е миналото,
а настоящето домакиня и майка на две прекрасни момчета. Обичам да кулинарствам,да пътувам /май не толкова напоследък/цветята,хубавата музика и книгите. Рядко ми остава време за мен самата,но какво да се прави.
Иаз като Валенцето вече и не се надявам да започна работа дори на половин ден. Имаме нужда от финанси,но за жалост нямам възможност за работа а как ми се искаааааааааа. Наскоро опитах в една рекламна агенция но ..... две дини под една мишница не мога да нося   Mr. Green
Е представих се  Embarassed

# 33
  • Мнения: 31
Здравейте!

Влязох в сайта, за да си търся детегледачка и се заплеснах, защото много отдавна не съм чела нищо тук, да не говорим пък за писане.
По образование съм информатик, но имам само 6 г. стаж по специалността в НОИ. Напуснах работа, за да се грижа за трите си дъщерички и най-вече за най-малката, която е с диагноза ДЦП.
Търся непрекъснато алтернативни методи за лечение, занимавам се с Йога, правя ЮМЕЙХО терапия, домакинствам, уча в НСА следдипломна квалификация за инструктор по Йога, преди шиех на децата много хубави неща, но сега нямам време и за копче.
Обичам да ходя по планините и да се припичам на слънце.
Имам желание да танцувам и да се науча да плувам.
Това е накратко (звучи като равносметка на постиженията досега).

P.S. Think, здравей! Аз съм майката на Мария, познаваме се от това лято от Слънчев бряг. Пиши ми на лични, че май ти нямам телефона.

# 34
  • Мнения: 4 414
s_ruseva , много се зарадвах, че си писала...често се сещам за вас. навестявай ни, когато имаш време  Hug как сте, как е Мария?

# 35
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Такааа, темата е сууупер! Благодаря Think!
За апартамента ще са ми нужни много специалисти и отговорниците съм подредил така:..........


Чакай , някои са още срамежливи и не смеят да се похвалят, ще променяш списъка  Wink

s_ruseva, пиши по-често, не сме те забравили Wink

# 36
  • Мнения: 1 271
s_ruseva - изпразни си пощата моля те - радвам се че писа - скоро си мислех за теб и мислех да ти се обадя  Heart Eyes
как са децата, как си ти...
разкажи ни
 Hug  bouquet


Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 11:46 от kuneto

# 37
  • Реъкйавик
  • Мнения: 380
аз съм по скромна
по професия  съм фризйор в момента у4а в университета  ментална терапия имам мноооого още да у4а докато завърша. Работя в заведение за възрасни с аутизъм като придружител.
Добра съм с исландския и англииския.
Маи ве4е нищо не оби4ам да правя през свободното си време или маи нямам такова.Отдавна забравих да плета и шия едно време рисувах добре и но и това забравих.
Единственото ми свободно време прекарвам с сина си и дащеря си.
Не знам по какъв на4ин ще съм полезна но ако има на4ин .....

# 38
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз да добавя че ме бива да гледам, лекувам и да бъда приемна майка на животни - кучета, котки че и гълъби
бива ме да ги спасявам - усет някакъв /последното куче съм отгледала от първия му ден на раждането, но първия месец не съм спала почти щото то спеше върху мен за да оцелее/

бивма ме за диджей - винаги съм била на своите купони и дори на една скромна сватба
имам...имах по-скоро широки представи за музиката и съм слушала многои  разнообразна музика и ми бе хоби да я колекционирам....
сега и за това нямам време май

# 39
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Здравейте!

Влязох в сайта, за да си търся детегледачка и се заплеснах, защото много отдавна не съм чела нищо тук, да не говорим пък за писане.
По образование съм информатик, но имам само 6 г. стаж по специалността в НОИ. Напуснах работа, за да се грижа за трите си дъщерички и най-вече за най-малката, която е с диагноза ДЦП.
Търся непрекъснато алтернативни методи за лечение, занимавам се с Йога, правя ЮМЕЙХО терапия, домакинствам, уча в НСА следдипломна квалификация за инструктор по Йога, преди шиех на децата много хубави неща, но сега нямам време и за копче.
Обичам да ходя по планините и да се припичам на слънце.
Имам желание да танцувам и да се науча да плувам.
Това е накратко (звучи като равносметка на постиженията досега).

P.S. Think, здравей! Аз съм майката на Мария, познаваме се от това лято от Слънчев бряг. Пиши ми на лични, че май ти нямам телефона.

здр писах ти за детегледачката

# 40
  • Мнения: 3 367
ехеееееее че хубава тема
аз съм лекар, с докторат по невронауки и магистратура по социална работа
занимавам се с хранителни разстройства  ;затлъстяване и проблеми на настроението(депресия,биполярна болест и пр)
бива ме са ровя нет,да измислям мероприятия,да преподавам класове по щастливи отношения и за родители на деца с хронични проблеми,и да спя:)
не разбирам от пари!

# 41
  • Мнения: 3 537
Аз нямам с какво толкова да се похваля. Laughing
Учила съм оператор в тъкачното и шивачното производство,но не съм работила по тия специалности.Работила съм като барман и сервитьор няколко години.Печелила съм няколко конкурса по поезия и басни.Рисувам много добре.Също имам няколко награди от това.
Играла съм народни танци и 8 години пях в един юношески хор.
В момента не работя,но при чертането на форми от гипскартон съм рамо до рамо с моя съпруг. bowuuГотвя много вкусно,да плета не мога Blush .Обичам много цветята,но не съм добра цветаркаАми това е.Не се сещам за друго. Grinning

# 42
  • Мнения: 2 242
Чакай , някои са още срамежливи и не смеят да се похвалят, ще променяш списъка  Wink
Мдаааа, ще го допълвам.
Ето че и Eis вече е член на бригадата за изолации hahaha

И понеже темата не е само какво работим, искам да добавя, че много обичам да пътувам. Особено с кола (т.е. обичам да шофирам). Може би понеже обичам природата. Далеч предпочитам лятото пред зимата...
Приятелството е много важно за мен !

# 43
  • Мнения: 2 327
Да се включа и аз - магистър по компютърни науки или по нашенски информатика. Работя си по специалността или поне почти. Напоследък се изявявам като мениджър, а не като програмист или поне се опитвам.
Бива ме в организациите на каквото и да е, макар че напсоледък съм станала разсеяна малко. Преди обичах да шия гоблени и дрехи, но напсоледък ен ми сотава време или го запълвам с разни други неща. Обичам да готвя и се справям сравнително добре, обичам и сладки да приготвям - Friend можеш да ме включиш и мен към кухнята и евентуално окабеляването Simple Smile
Грижила съм се известно време и за домашни зверове, но покрай детето ги махнах.
Мога да карам и търся доброволец да ми купи кола Simple Smile

# 44
  • Мнения: 3 537
Ето че и Eis вече е член на бригадата за изолации hahaha

Ааааа,Френд,изолациите ги прави мъж ми,аз не мога. Naughty Laughing

Общи условия

Активация на акаунт