Браво на нас !!!

  • 7 298
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 356
Аз съм химик и работя в лаборатория към една фармацевтична фирма близо 10г. В момента съм направила постъпки за преместване в друг отдел и се надявам като стане да се занимавам с регулаторна дейност, т.е. регистрация на лекарства.

В свободното си време обичам да вися във форума, да ходя на всевъзможни курсове, като за последно се записах на испански, шофъорски курс и чат пат на народни танци. Обаче се класирам само събота или неделя с много уговорки с помагачи  Laughing Мечтая си да имам книжка и да се занимавам с благотворителност.

Добре съм с научния и лекарския английски, така че мога да помагам с преводи, но пък в говоренето не ме бива никак.

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 20:22 от дъщерята на Мистрал

# 46
  • Мнения: 572
Здравите и от мен!
Аз съм с гимназия и работех  доста с Фотография и се надявам да продължа!
За сега ще се поверияна отглеждането на деца!
Работела съм и като секретар и имам опит в комуникациите!
Танцувала съм, латиноамерикански танци, и аз доста!
Готвя добре и мога да плета на 1 кука и да бродирам!
Има и още:    мога да нося на майтап и да се майтапя! Simple Smile

# 47
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Май само аз не съм се разписала още в готината тема...
Филолог съм, журналист - работя в мелачката на телевизионните новини  Laughing Влюбена съм в професията си, макар че на моменти трудно издържам нервите и напрежението.
От езиците съм на "ти" с персийския, но го позабравям вече, защото не го практикувам.
С шиене, бродиране и плетене съм скарана  Embarassed
Но наваксвам с танци и песни. Мразя студа и зимата, не съм в кондиция тогава, но през пролетните и летните месеци съм друг човек. Не обичам планината, но пък моретоооо  Sunglasses ех, защо не съм се родила на морето.
Според мъж ми не шофирам "като жена"  Laughing
Готвя хубаво, но мноооого рядко се заседявам край печката  Wink

# 48
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ето ме и мен с досегашен 22 годишен трудов стаж в траспорта. Вече домакиня, гледаща си децата. С умения, но нямаща време да ги върша - гоблени, работа със шевна машина за дребни неща, плетене на една кука. Водя се, че имам счетоводни умения. Иначе съм умейка в уреждане на много неща. Всички приятели около мен заминали нанякъде все на мен разчитат в уреждане и подържане на имотите им, ама това си го извършвам на добра воля. Карам кола много добре, дори съм на първо място в класацията на добре караща жена в квартала, дори съм и пред повечето мъже (не е от мен класацията).

Би ми се отразило добре 4 часова работа някъде наоколо в квартала, но и аз мисля, че няма да почна вече никога.

# 49
  • Мнения: 3 504
Ето ме и мееен, с моята кратка автобиография:

Завършила съм Руската гимназия в Пловдив/за английската не ми стигна бала/ и икономическия техникум, администратор-документалист съм.
Обожавам музиката, танците, животните, пътуванията, планината, морето, а вече и като семейна и своите деца.
Владея бърз машинопис, стенография, компютрите също са моя страст, английския обезателно.
Обичам и да готвя, всеки ден съм в кухнята...

Обожавам домашния уют, да ми е хубаво в къщи и гледам да го поддържам с разни хитрости Laughing
Обичам да пазарувам, да ходя по магазините, спец съм по харченето... Wink

Обичам много да снимам, да разглеждам снимки, почти навсякъде от години съм с фотоапарата в чантата.

Обичам да помагам и на хората, състрадетелна съм.

едно време с гимнастиката и аз бях на ти - "шпагати, мостове, везни...", след раждането на Дони, като че ли се сковах.

Ако се сетя нещо, което съм пропуснала, пак ще драсна някой ред.

Да видя сега, Френда, мен в коя или по точно къде в класацията ще ме сложи Wink

# 50
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
....
Обичам да пазарувам, да ходя по магазините, спец съм по харченето... Wink

Ауууу, това и аз го умея! Мнооого съм добра.

Френда сега и шопинг трябва да ни организира  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 1 588
Хубава тема Simple Smile

В продължение на над 15 години съм си изкарвала хляба и сиренето с преподаване в университет на науки, свързани с информатика и компютърна графика (главен асистент съм), както и с програмиране в доста разнообразни области. От 3-4 години съм се отдала на децата си и се опитвам в малкото свободно време да поддържам частния си бизнес. Много е трудно - най-вече с намирането на свободно време... От около месец-два насам си лягам все след 1 през нощта, през деня, докато децата са будни, рядко успявам да се съсредоточа върху работата...

Разбирам професионално от уеб-дизайн, уеб-програмиране, компютърна графика и гоблени. Рисуването, фотографията, четенето са ми хоби...

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 20:09 от Мария

# 52
  • Мнения: 74
Здравейте и от мен! Е тази тема е наистина страхотна и стращно полезна!Всички вие имате страхотни професии.....невероятни сте. Напоследък влизам  рядко, а и като вляза само чета , а не пиша, за което моля за извинение....страшно много са ми ангажиментите а и трудно се добирам до компа от големите девойки! Но сега компа е мой и реших и аз да ви разкажа за себе си. Повечето знаят че по професия съм  мед. сестра и приоритета ми е да помагам и подкрепям хората които се нуждаят от помощ. Опитвам се да помагам с каквото мога.....понякога дори само с морална подкрепа. Харесвам професията си и я работя с любов. Занимавам се и с дистрибуторска дейност - предлагам  козметика. Намирам начини да се разсейвам от проблемите.Чрез това си занимание успях да се измъкна от дупката в която бях потънала. Сега виждам светлината в живата...чувствам че дишам...приех проблема на детето си т. е. тя няма проблем   и видях че в живота има още много хубави моменти,  които трябва да изживеем заедно.!!!!!!

# 53
  • Мнения: 1 238

Завършила съм Техникум по обществено хранене и работя като готвачка   chef в дом за слепи хора с увреждания в Дания.

Маниак съм на био храни и екология.
Обичам да готвя, да правя хлебни произведения и всякакви сладки.
Това е. Май с нищо не мога да ви бъда полезна.  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Последна редакция: нд, 28 окт 2007, 00:18 от tornerosse

# 54
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539

Завършила съм Техникум по обществено хранене и работя като готвачка   chef в дом за слепи хора с увреждания в Дания.

Маниак съм на био храни и екология.
Обичам да готвя, да правя хлебни произведения и всякакви сладки.
Това е. Май с нищо не мога да ви бъда полезнаEmbarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Ама моля ! Темата е да се изфукаме кой с каквото може Wink Ако опре до помощ, тогава ще се търсим Laughing
qneka, как е твоята принцеса? Тази снимка мноооого отдавна не е сменяна.

# 55
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210

Завършила съм Техникум по обществено хранене и работя като готвачка   chef в дом за слепи хора с увреждания в Дания.

Маниак съм на био храни и екология.
Обичам да готвя, да правя хлебни произведения и всякакви сладки.
Това е. Май с нищо не мога да ви бъда полезна.  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

можеш и още как - напр с някоя хубава рецепта...или просто с това, че си тук сред нас

# 56
  • Мнения: 1 238

Завършила съм Техникум по обществено хранене и работя като готвачка   chef в дом за слепи хора с увреждания в Дания.

Маниак съм на био храни и екология.
Обичам да готвя, да правя хлебни произведения и всякакви сладки.
Това е. Май с нищо не мога да ви бъда полезна.  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

можеш и още как - напр с някоя хубава рецепта...или просто с това, че си тук сред нас

Дано един ден и аз да съм полезна с нещо. 
Иначе като ви гледам колко много сте умни и способни, мога само да се радвам, че съществуват такива хора като вас.  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 4 585
Аз съм слаботоков електроинженер. Бях на гребена на вълната от 84 до 99 година, докато работех като конструктор. Сега работя в областта на комуникациите, почти нищо инженерно няма в работата ми. Събирам информация за подземния живот на кабелите и когато някой поиска, му давам. Който разбира, ме разбира за две минути. Който не разбира, и след две седмици продължава да пита. Знам всичко за отглеждане на гълъби, зайци, овце и кози. Мечтая да имам ято високолетящи гълъби. В друг живот, или като се пенсионирам. Ако видите човек с подбити бомбета на обувките, или да гледа нагоре, или и двете, значи е гълъбовъд. Хубаво е да погледнеш в небето, да видиш там твоето ято и да кажеш "Ееех, моите летят".

# 58
  • Мнения: 3 504
....
Обичам да пазарувам, да ходя по магазините, спец съм по харченето... Wink

Ауууу, това и аз го умея! Мнооого съм добра.

Френда сега и шопинг трябва да ни организира  Mr. Green

Ще е голяма веселба Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 549
tornerosse и аз още се чудя с какво мога да бъда полезна на всички вас и още не мога да измисля  Sad
Май най-добре се справям с отглеждане на деца и други животни  Simple Smile, въпреки, че съседката отдолу е на съвсем друго мнение, та и в това не съм убедена вече. Направи ми впечатление обаче, колко много хора обичат животните. Дали да не направим зоологическа градина, но да са свободни животните, нещо като в резерват(това как да стане нямам идея...  newsm78).

А Вълчо ще е шефа  Wink
Знам всичко за отглеждане на гълъби, зайци, овце и кози. Мечтая да имам ято високолетящи гълъби. В друг живот, или като се пенсионирам. Ако видите човек с подбити бомбета на обувките, или да гледа нагоре, или и двете, значи е гълъбовъд. Хубаво е да погледнеш в небето, да видиш там твоето ято и да кажеш "Ееех, моите летят".

Общи условия

Активация на акаунт