Браво на нас !!!

  • 7 295
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 067
страхотна темичка - обичам да се хваля, а сега ще имам и оправдание  Crazy
силнотоков инженер съм - слабите тоци са ми под достойнството  Mr. Green - никога не съм работила като инженер - при нас жените не се котират нещо  Embarassed
имам сертификати и удостоверения, че знам английски повече от добре - и го знам  Flutter
готвя добре, но още по-добре ям Mr. Green  - значи ставам за  "пациент" на анет1104  Mr. Green
шия , плета, но нямам много време
мога всичко, но неЩЪ  Joy
е т'ва е как' Сийке  Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 9 862

силнотоков инженер съм
Ще ме извиниш,обаче ако знаеш как прочетох това на пръв поглед...силиконов инженер Joy.И викам брех,и такава ли професия вече има?И за там ли трябва инженерно мислене?!Моят мъж е военен ,но гражданската му специалност е пак някаква инженерна,викам да го правим и него силиконов инженер,ще му хареса! Laughing
Извинявай,майтапя се! Hug

# 62
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 067
 Mr. Green Mr. Green ще взема да се преквалифицирам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 Hug пък и с тези мерки ще съм си като ходеща реклама  Sunglasses
видях, че се вмесвам в раздел, който не е за мен - извинявам се
и успех на всички

# 63
  • Мнения: 434
Wolf,
с брат ми приличате. Аз съм пораснала в къща с ято гълъби в двора и в облаците! Освен това брат ми има и кон от старата българска порода Арден! Напоследък говори че ще го продава, защото е много трудно да гледаш кон в София!
.
Знам всичко за отглеждане на гълъби, зайци, овце и кози. Мечтая да имам ято високолетящи гълъби. В друг живот, или като се пенсионирам. Ако видите човек с подбити бомбета на обувките, или да гледа нагоре, или и двете, значи е гълъбовъд. Хубаво е да погледнеш в небето, да видиш там твоето ято и да кажеш "Ееех, моите летят".

# 64
  • Мнения: 4 585
А Ивета язди ли го? Като знам тая порода и килограмите ти, не е проблем никакъв и двете да го яздите. Арден идва от Ардените, не е българска порода.

# 65
  • Мнения: 75
Здравейте и от мен. Аз съм магистъ по икономика и вм момента работя като счетоводител. Не си обичам много работата, но я върша добре LaughingДобър шофьор съм и обичам да пътувам. Откакто родих почти нямам време за хобита. Бива ме за всичко от смяна на бушони до готвене и бродиране. Основно хоби в момента- "търсене на свободно време за хобита". Joy

# 66
  • Мнения: 3 537

силнотоков инженер съм
Ще ме извиниш,обаче ако знаеш как прочетох това на пръв поглед...силиконов инженер Joy.И викам брех,и такава ли професия вече има?И за там ли трябва инженерно мислене?!
Не само ти го прочете така. Mr. Green

# 67
  • Мнения: 3 504
Валенцето измисли нова професия! Laughing Силиконов спец няма ли да се появи от някъде. Аз лично нямам нужда, Валенцето също Wink

# 68
  • Мнения: 434
Иви не язди коня, защото просто не сме ходили в циганската махала, където брат ми (обитател на панелка) го гледа. Но ще се постарая преди да го продаде да го пояздим. Да двете с нея сме 54кг.

Да се похваля с друго - когато бях малка съм яздила кон само с юзда! Бях забравила колко е хубаво.

# 69
  • Мнения: 882
Привет и от мен,
Винаги ми е било трудно да напиша нещо за себе си. Незнам защо? Не съм срамежлива, уверена съм в себе си, обичам да мечтая.
Обичам да казвам, че живота си преминавам по "терлички". Някак си винаги се нареждат нещата за мен.
По образование съм юрист, по професия се занимавам най-вече хотелиерство и ресторантьорство. Намирам себе си за много добър ръководител, но вече твърде уморен. Мога да намеря и да организирам работата на цял един китайски народ.
Най-малко 100 неща не обичам - в това число, да готвя, да пера, да шия, да мия,  мудни хора, мляко с ориз, хленченето на дъщеря ми, да давам обяснения, и така до минимум 100. Joy


# 70
  • Мнения: 460
Think, благодаря ти за темата, за мен е много полезна. Вече знам на кого да си задам въпросите на лс.
Само да кажа, че nаdеjda.v.l прави най вкусните безглутенови бисквитки, пълна е с идеи и ги реализира много успешно.
Аз съм педагог с Физика и Математика (не дипломиран) с 2г практика. До преди 2г давах безплатни уроци на децата на познати. Нека да потръгнат нещата с Йони и съм готова да помагам. Много съм добра в елементарната математика, за висшата вече давам фира.
Обичам планината много, преди години преживях Ком- Емине за 20 дни, занимавах се с катерене 2г, после се запалих по летенето, парапланера ме чака над гардероба, от време на време му давам глътка въздух. 2,5месеца прекарах на най високата старопланинска хижа, опитвайки се да я стегнем. Спали сме на открито и сме обикаляли къде ли не с приятели, сега ходим летата на палатка с мъниците и да хвърлят камъни в Симеоновска река.
Преди си шиех дрехи, плетях на 2 и 5 куки, както и на плетачна машина. От няколко години ме вълнуват пачуърк и куилт, имам доста списания по темата събирани с години. Може да си направим събиране у дома, ако има желаещи.
Изключително лош кулинар съм, но с БГБК диетата се справям изненадващо добре. Ако някой мисли да я почва скоро и му се струва трудна, да свирка. Бих споделила беглутеновите солети, хлебчета и мъфини на Йони с удоволствие.
Интересувам се от здравословно хранене, билки, етерични масла и природни начини за детоксикация.
Правим от време на време самоделни играчки с мъниците, това в мен го отприщиха Ninnna i Katosun, докато се занимаваха с Роско и Йони, изключително креативни са.
Започнахме строежа на къща, ако ни отпуснат следващия кредит ще я бъде в скоро време. Там сме решили да събираме мъници и да правим различни арт ателиета, изложби и прочеее. Изобщо мислим да я използваме в полза на специалните човечета.
Имам изключителни приятели, MamaPlam и nadevda.v.l са част от тях.

# 71
  • Мнения: 434
paraplanercheto,
 
на моето приказно красиво място за почивка "Сухото дере в близост до с. Шкорпиловци" опъват палатки и много парапланеристи - Киро Тафрата- има страхотни жена и деца (май по едно време беше председател на дружеството) , Пламен - Пъната (от много време бивш парапланерист и дори преди няколко месеца му откраднаха крилото от гаража).
Съгласна съм за сбирки с ръкоделия! Предстои ни дълга и студена зима и трябва да измислим подходящи забавления!

# 72
  • Мнения: 460
Think, от Варна съм и не познавам софийските парапланеристи ( освен Боби Ангелов, който ми намери крилото, но той не лети последните години заради травма), не летя от 6г, когато разбрахме че чакаме Роско. На палатка ходим само на планина, на морето сме в Кранево, родителите ми имат бунгало в рибарското селище.
А на сбирките ще се радвам много, не винаги имам време да чета седмичната тема, уговаряте се и ви чакам Peace

# 73
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Парапланерче в кой квартал ще е къщата. Да ангажираме от сега нещо.

# 74
  • София
  • Мнения: 2 351
Парапланерче в кой квартал ще е къщата. Да ангажираме от сега нещо.

Парапланерче, възползвай се.Аз мога да боядисвам , синчето успешно помага за ръчно бъркане на бетон  smile3560, щерката успешно дава акъл  и даже стихотворение ще каже   pletka.Ще донеса и знаме да го сложим на покрива  bg

Общи условия

Активация на акаунт