Браво на нас !!!

  • 7 300
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Ааааа, искам и аз! Моля всички които могат да коват и да пилят,да се готвят!
Катина, за децата вече разбрахме, казвай сега за теб! Аз да ви кажа преди нея самата - страхотно хлебче прави! Simple Smile

# 76
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ааааа, искам и аз! Моля всички които могат да коват и да пилят,да се готвят!
 

Дай подробности какво - насреща съм. Аз в това отношение мога много да се похваля.

# 77
  • Мнения: 460
 Hug
Кръстова вада се води, на 500м от обръщалото на Хладилника. Кате, Мишето ще си има помагач, дай й на Йони кал, пясък, камъчета и все строителни материали.
Любознателна, дано при вас нещата се развиват бързо.

# 78
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
О близо е и ще има все още къде да се паркира - само първата копка, нали знаеш само мъже - без присъствито на жени.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 356
а аз мога да боядисвам, като му дойде времето  Laughing

# 80
  • Мнения: 798
Ех, че хубава темичкааа...
Ами да се впиша и аз в отбора на счетоводителите.
Иначе съм завършила Френска езикова гимназия, но силно вече съм го забравила. С английския съм много по-добре. Доста години работех като счетоводител, но сега съм финансист. Обичам си работата. Интересна ми е и работата на фондовата борса и търгуването с валута или акции. Засега само виртуално... Mr. Green
Голямата ми страст са книгите. Изчела са съм цяла библиотека /без да да преувеличавам/ . Всичко без любовни романи и криминалета. И най-вече фантастика във всичките й вариации.
Танцувала съм балет, спортни танци, модерен балет...Изобщо дай ми музика и ме остави.
Много не се погаждам с цветята...с две думи умарям ги доста бързо.
Обичам котките. Модел за идилия - полегнала на диван с хубава книга, нещо сладко и котка да ми мърка в скута  Crazy
Обичам красивите неща за интериора.
Не ме е страх да си изцапам ръцете.С мъжа ми пребоядисваме цялата къща за ден...

# 81
  • Мнения: 434
Побут-
много обичам да измислям и намирам подаръци. Сега подготвям за най-добрата ми приятелка и кръсница на Иви подарък за рождения ден, който е утре. Готова съм.
Биляна много обича сирене с мед и орехи. Направила съм й ламинирано картонче с рецептата и ще й купя тефлонов тиган, защото е необходим за приготвянето на сиренето и защото няма в кухнята се тефлонов тиган.
И да добавя - ако на мен някой ми подари тиган може и да го фрасна по главата!! Но знам, че Биляна ще се зарадва.

Общи условия

Активация на акаунт