ПЛЕВЕН през ноември

  • 14 114
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 026
Валенце, на мен операцията ми я прави д-р Пресолски. В болницата.
  И на мен той, но преди 10 години  Peace

# 271
  • Мнения: 801
Дещовиди, изчисти си малко личните, че имам нещо да ти казвам спешно, а не мога да ти пратя съобщение

# 272
  • Мнения: 5 026
Мацки,къде се намира ул."Парашкев Цветков"? Рових в една карта,но не се ориентирам  Thinking

# 273
  • Мнения: 814
Atrakcia, "Парашкев Цветков" е първата пряка улица вляво до у-ще "Цв. Спасов", преди офиса на СиБанк. А кравичките са симпатични  Wink!
Просто Аз, честита дъщеричка, да ви е жива и здрава, много радост да ви носи и с късмет да е пълен живота й!

# 274
  • Мнения: 154
валенце, познавам доста крави, и да знаеш, хич не са глупави и грозни. аз съм пристрастна, щото майка ми и баща ми гледат такива животни и са доста интелигентни.поне нашите. даже имаше един дядо в махалата който притежаваше една супер интелигентна /за крава, де/, която сама си отваряше пътната врата да се прибере...първия път като го видях това -  Shocked...и оттогава уважавам кравите. Simple Smileприятен ден, че мен са ме затрупали изборни жалби... от къде ли ще си изкарам боя накрая...

# 275
  • Мнения: 234

Здравейте момичета.Първо да честитя  новороденото бебче на Просто Аз.Да е здраво и щастливо,за радост на родителите си.
Честито и на всички спечелили някаква награда от някъде.Честито на всички имали някакъв повод за празнуване.Бъдете здрави.
Отдавна не съм писала нищо,понеже ми е счупен компютъра,но сега съм заела този на колежката,за да ви почерпя поне виртуално за празника на моята Мими.

Заповядайте -да ви е сладко по повод рожденния ден на една вече 3 годишна Мария.


# 276
  • Мнения: 234
А може ли някой да ми каже къде се намира старата стоматология?Казаха ми,че там има скенер.Иначе знам,че скенер има и в окръжна болница и във военна болница също.

# 277
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит рожден ден на Мария!
Рибок, да ти е жива и здрава и много да те радва!   bouquet

Старата стоматология не е ли някъде срешу Билла (не на Дружба)?

# 278
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Навън започна да вали нещо - сняг ли е, дъжд ли - не мога да разбера. И стана по-студено. Изобщо не е за разходка.

# 279
  • Мнения: 1 951
А може ли някой да ми каже къде се намира старата стоматология?Казаха ми,че там има скенер.Иначе знам,че скенер има и в окръжна болница и във военна болница също.

Не знам защо старата стоматология й викате. Скенера е в стоматологията на бул. Русе  Peace

Валенце, съжалявам че не мога да ти помогна, но не знам кои хирурзи ходят да работят в "Авис Медика"  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 12:02 от О'Дикси

# 280
  • Плевен
  • Мнения: 238
Вчера видях Пламси в Галактика,бях отишла да си видя колегите малко,аз познах първо Люси после нея,мислех да и се обадя но малките и без това не я оставиха на мира едно кафе да изпие. Laughing
Просто аз и бебка Ная са ги изписали и сега си се гледат вкъщи,бебката била много послушна засега,тя сигурно по късно ще се включи.

# 281
  • Мнения: 5 026
Навън започна да вали нещо - сняг ли е, дъжд ли - не мога да разбера. И стана по-студено. Изобщо не е за разходка.
Дъжд вали,сега се прибираме.За половин час стана доста студено.Хич не е за разходка Naughty

 
Честит рожден ден на Мария!Жива и здрава да ви е!

# 282
  • Мнения: 1 951
Да, беее....
Честит празник на Мария! Да е здрава и много палава!




Забелязах, че нямаме нито една майка скорпионка в компанията ни  Mr. Green

# 283
  • Мнения: 814
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРИЯ!
ВЕСЕЛО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО С МНОГО РАДОСТ И ИГРИ!

# 284
  • Плевен
  • Мнения: 238
чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРИЯ

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт