Сливен 19 - да подарим детска усмивка

  • 17 510
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 54
Puzzle и на нас ни започнаха рано коликите....на мен много ми помогна чай Бебезан...продават го по аптеките и струва стотинки.За разлика оот Хипа е евтин и ефикасен...докато аз лично от чай Хип не съм доволна.Според мен капките много,много непомагат.Напоследък чух че в Гърция продавали някакви капки против колики тяхно производство и били супер ефикасни.....ако искаш мога да поразпитам и ако някой твой познат ходи до Гърция да ти купи.....някой каракачанин непознаваш ли newsm78...те постоянно ходят.
Как мина празника момичета............спите ли още?

# 61
  • Мнения: 119
Благодаря за съветите... Hug
Кърмя я и не и давам вода, тя не иска.
Правя и чай на ХИП, но както Катето-евро и аз не съм доволна от него, само я надува и няма ефект...  Sad

Тцъ, не познавам никакви каракачани още по малко такива, които биха тръгнали да ми търсят илачи за колики...

Уффффффф милото ми къса сърцето като почне да се гъне от тези гадни колики... Sad

Д-р Минчева и направи едно сиропче, надявам се да има ефект и да не се тормози детенцето ми.#2gunfire
А кога долу/горе минават?

# 62
  • Мнения: 54
Пъзле Коликите при момичетата обикновенно са до третия месец....но при всеки е индивидуално.При на с Филипа като стана на три месеца и от тогава няма вече,но искам поне да те успокоя,че коликите не са през цялото време а са на приливи и отливи.При нас три дни имаше после 2 дни нямаше и така.Щом я кърмиш зависи и ти с какво се храниш че детето да има колики,но най-добре е да прочетеш тук
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/675/51/
Успех Пъзле на мен този период ми беше най-труден....после всичко е много по-лесно

# 63
  • Мнения: 119
Благодаря ти Кате за инфото  Hug Hug Hug
Нашите колики ни хващат в три през ноща и са до сутринта, направо откачам...  Sad Sad Sad

# 64
  • Мнения: 271
Привет!

Пъзелче, противно на всички мнения на нас пък много ни помогнаха капките Саб симплекс. Давах по 12 капки преди всяко ядене и само така се спасявахме, иначе положението беше ужасно и както и при вас все посред нощите го хващаха малкия.  А сега се сетих, че сестра ми пък ползваше на Бейбинос - мехлемче за коремче, също много ефикасно, то пък е напълно безвредно. Скоро и аз се убедих в ефикасността му, когато Гоги беше на АБ и получи страхотни болки и колики, само то ни спасяваше.
Дано отшумят бързо коликите ви и да се наспивате с малката душичка!

Алооо, празнуващите, къде сте, май много сте укъснили снощи?

Приятна почивка от мен!

# 65
  • Мнения: 1 063
Лонка и на мен личната ми беше казала по 15 капки преди всяко ядене, а лекаря който ползвам на частно/а понастоящем и единствено/  Shocked ей такива ги изцъкли като чу,не разбрах защо, но не било хубаво да се прекалява,най-много 3х10 капки ми каза.
Пъзле щом сте при д-р Минчева няма да ви мислим, в сигурни ръце сте...много пъти съм писала, че в Сливен само на нея се доверявам,знам какъв човек е и как работи Peace

# 66
  • Мнения: 62
Здравейте, тук съм че утре съм на избори...оставих челядта при баба им, пък таткото и той е на плантацията та съм мома англичанка Wink
Пъзле и Иве, а аз примерно мога ли по някакъв начин да се свържа с д-р Минчева ако искам да прегледа децата ми? Чувала съм че  до нея можеш да се добереш само ако  някой познат те свърже newsm78 Ще съм много благодарна ако ми отговорите и някакви координати ако може... Hug
За коликите - аз съм доволна от капките Еспумизан - по 10 капки 3 пъти дневно съм давала. Също чай от лайка, копър, гюзум, "Бебезан" - редувах ги. Според мен това е естествено явление, което просто ще отмине с времето - носи я, люлей я, дръж я по коремче в теб и виж кое най - ще я успокои.  Hug
За друго не се сещам. Приятна вечер на всички!

# 67
  • Сливен
  • Мнения: 197
Аз винаги ходя при др.Минчева.Благодарение на нея ни се размина влизането в болницата.И аз през свекървами се свързвам с нея.Свекърва ми е мед. сестра в родилно.От всичко доктори в Сливен с които съм имала срещи признавам само нея

# 68
  • Мнения: 119
Не ми се обиждайте , но това ми заприлича като на една комшийка- само нейната докторка разбира, само тя е добра и т.н.

Ееееех, какво да правим ние дето сме при други доктори!?

Не ми се обиждайте, казвам го в кръга на шегата, просто точно като комшийката ми прозвуча!
 Joy Joy Joy

Др. Минчева наистина е добра (остава и тя да не е добра) !

# 69
  • Мнения: 1 063
Добро утро момичета,

Хубава седмица Ви желая   bouquet





Р.S.Честит Ви нов-стар кмет Tired

# 70
  • Мнения: 2 000
Добро утро.
Вчера никой не е писал и темата много изостанала Simple Smile
Гласувахте ли? Аз да. Ходих да търся из интернет кой е спечелил, обаче нищо не намирам. Я някой ако знае да пише Simple Smile
Хайде лека седмица на всички.

# 71
  • Мнения: 2 000
Докато напиша и Ивето ме изпреварила Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 063
Да Laughing, а и казах кой ви е новият/по точно стария/ кмет.... Hug

Информация от агенция Фокус:
На база обработени 80.541% от протоколи на СИК в Сливен Йордан Лечков е получил 39.62% от гласовете. Мартин Славов от БСП е получил 16.70%, Галин Кънчев от Политическа партия "Политически клуб "Тракия" - 11.37%. Останалите кандидати имат 32,31% общо.

Все пак остава балотажа....

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 08:07 от Iva M.

# 73
  • Мнения: 54
Еми само мога да кажа че това означава че скоро ще си открие втория хотел.......сиромаха Laughing

# 74
  • Мнения: 1 063
Не губете надежда, ще се активизирате на балотажа. Peace

Общи условия

Активация на акаунт