Още за кекса.

  • 2 461
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 157
Е как ще печеш кекс в неподгрята фурна?

# 16
  • Мнения: 479
Е как ще печеш кекс в неподгрята фурна?

 newsm10

# 17
  • София
  • Мнения: 397
Така и не ми се получава тъпият кекс. Пробвала съм няколко вида и все излиза клисав или спаднал, никой не иска да го яде после.
Ми яж го ти бе,  да видиш после как ще стане... Laughing

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Е как ще печеш кекс в неподгрята фурна?

На микровълнова печка. Въртиш копчето на 2 мин и го мяташ .... не че става всеки  път, но понякога резултата е впечатляващ.

# 19
  • Мнения: 234
Според зависи Sunglasses  Но като се замисля, има нещо такова... май намалява нуждата с времето. Или просто няма време за подробности Thinking

Ми,май наистина има нещо такова.  Thinking  Знам ли.

# 20
  • Мнения: 2 427
Така и не ми се получава тъпият кекс. Пробвала съм няколко вида и все излиза клисав или спаднал, никой не иска да го яде после.

Ей,Янечек,недей така че направо ми стана криво,моя за сега все "Бухва".Пробвай да печеш в умерена фурна.Може да му е много горещо,затва да не се изпича добре.
Аз яйца не чупя,такава ми е рецептата-постна Blush.А вие ги разбивате едно хубаво и после се чудите защо не станал. Crazy

# 21
  • Мнения: 2 035
Когато фурната е силно нагрята, го мятам набързо Crazy
Ако ли не бааавно и старателно отделям белтъците от жълтъците и бъркаааам ли бъъъркам - АМ Flutter
Joy Joy Joy

И аз така го готвя  tooth tooth tooth

# 22
  • Мнения: 14 654
Ей,Янечек,недей така че направо ми стана криво,моя за сега все "Бухва".Пробвай да печеш в умерена фурна.Може да му е много горещо,затва да не се изпича добре.
Е, не, приключих с опитите да правя кекс, в магазина продават готов- бухнал.

# 23
  • Мнения: 4 733
Изпитвам подребност от ласки и нежност преди съществената част, в противен случай секса не е пълен.

# 24
  • Мнения: 46 516
Никога не съм била голям фен на преварителната игра  Rolling Eyes с времето постепенно я изхвърлихме от употреба, пък то и с дете, къде ти време за празни действия  Laughing

# 25

Общи условия

Активация на акаунт