За жените които нямат Фурли....

  • 9 397
  • 105
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • София
  • Мнения: 1 825
мацка,ти си от жените без фурла но щастливи....усещаш ли разликата!
Аз не бих имала нищо против да съм щастлива И с Фурла, все пак.
Впрочем, в твоя чест като бях в Сф и минах покрай магазина с Фурли, детайлно загледах витрината. Много странни модели и разцветки бяха, малко като тапицирани с дамаска за диван... та в тоя ред на мисли не знам всъщност искам ли Фурла, ако ще ме подозират в разпарчетосване на мебели Rolling Eyes

Бу, току-що дочетох темата и видях, че съм се изказала неподготвена. Предлагам ти да започнем да се срамуваме заедно. Embarassed

А иначе, както казва една мама по-горе, Джейн е пич!

# 62
  • Мнения: 25 742
Аз нямам Фурла и ужасно ме е срам от това. Confused Остава ми да се надявам, че поне съм интеглентна.

Скъпа, не бива да се срамуваш, ама никак, освен ако имаш финансовата възможност да си я купиш и си траеш, не казваш.

Ауууу, да имаш пари да си купиш Фурла и да не си купиш!  Shocked Срам и позор, Бу-Фурлиньо!  Crossing Arms
Отивай веднага в ъгъла да се срамуваш!  Naughty

# 63
  • Мнения: 516
Чантата на една жена не е критерий за това, дали е умна. В най- добрия случай е критерий за добър вкус. А може и обратното да е. Не мога да си позволя Фурла. Ако можех, може би щях да имам. А може би нямаше да имам. Може би щях да предпочета Луи Витон. А може би щеше да е раница от Метро. Не завиждам на притежателките на Фурла. Не ги презирам заради чантата. Не мога да ги харесам само, заради чантата.
Всъщност тази Фурла се преекспонира твърде много във форума и малко накъртва. Може следващата тема да е "психологически портрет на притежателките на Бентли".

# 64
  • Мнения: 3 835
Хубава работа, ама българска. Хванахте се за косите с тая Фурла.
Както е казал народа: Алкохола и африканското слънце не прощава на никой.
Лени е виновна, забранява й се виното. Laughing
А иначе, да сме живи и здрави да си носим и чантите и парцалките. Аз също днес си помислих, че ми липсва информация, откъде започва цялата тая фурленска история. Стоен прави генерални и безсмислени обобщения с ника си, "Тъпа женка, ама с Фурла", Лени пийва винце и пуска тема Joy, и такаааааа, това е форумската ни реалност.! Клан, клан недоклан, чел, чел, недочел. Mr. Green

# 65
  • Мнения: 1 216
Който няма, ама иска, може да си наеме за една седмица или месец. За важни събития- като Общофорумската среща, например. Joy
Ето го сайтчето, доста се коментира из тукашните фешън предавания
www.bagborroworsteal.com

# 66
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Луи Вюитон има прекалено много ментета.

Ермес му е майката:

http://cgi.ebay.com/HERMES-Birkin-35-Bag-BLACK-MATTE-POROSUS-Cro … dZ1QQcmdZViewItem

# 67
  • Мнения: 6 029
Майкооо стига бе! 55 хиляди долара.. тва е безумие, честно. Фурлите пасти да ядат.

# 68
  • Мнения: 281
http://www.doylenewyork.com/pr/couture/05CT01/images/Hermes_DiamondBirkinl.jpg
Lot 1244
Hermes Black Crocodile Birkin with Pave Diamonds
.....
Sold to a New York bidder for $64,800


Нечие Мило е теглило кредит.

# 69
  • Мнения: 291
http://www.doylenewyork.com/pr/couture/05CT01/images/Hermes_DiamondBirkinl.jpg
Lot 1244
Hermes Black Crocodile Birkin with Pave Diamonds
.....
Sold to a New York bidder for $64,800


Нечие Мило е теглило кредит.

Такова мило пожелавам всекиму, пък нека някои тук говорят, че без Фурла били по-щастливи, че парите нищо не значили и т.н.  Sunglasses

# 70
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не знам за чантите и обувките, ама в един от магазините на Фурла в Италия къв продавач имаше. Whistling
Всяка вечер си го съзерцавах пред витрината, чантите само пречеха на гледката. Blush Crossing Arms

# 71
  • Мнения: 1 629
Може следващата тема да е "психологически портрет на притежателките на Бентли".
'
В този фором само аз и Василиса караме богатита, все пак. Няма нужда от цяла тема.

# 72
  • Мнения: 4 138
Луи Вюитон има прекалено много ментета.

Ермес му е майката:

http://cgi.ebay.com/HERMES-Birkin-35-Bag-BLACK-MATTE-POROSUS-Cro … dZ1QQcmdZViewItem

мен ми е жал за горкия крокодил. няма да си я купя, пък Crossing Arms макар да ми е жал и за кравата.......и за прасето. басси, ще стана освен носителка на платнени чанти и хариени торбички от рециклирана обаче хартия, щото знаете, гората и така нататък.....та, ще стана и вегетарианка. пфу, що ли четох в таз тема. за всичко е виновна фурлата. анатема.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 825
Може следващата тема да е "психологически портрет на притежателките на Бентли".
'
В този фором само аз и Василиса караме богатита, все пак. Няма нужда от цяла тема.

Какво ще рече "богатита"? Май пак съм изпуснала нещо. newsm78

# 74
  • Мнения: 3 423
Може следващата тема да е "психологически портрет на притежателките на Бентли".
'
В този фором само аз и Василиса караме богатита, все пак. Няма нужда от цяла тема.

Какво ще рече "богатита"? Май пак съм изпуснала нещо. newsm78

Богатитата се появяват след
продажба на сливи за смет.
Нарицателно е, но и пожелателно.

Общи условия

Активация на акаунт